Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

seveNN

Rozwiązany: Warface - problem z aktywacją GFace'a

Recommended Posts

Witam. Jako że dziś jest europejska premiera Warface'a, postanowiłem pobrać i sprawdzić. Ale problem mam już od samego początku. Zarejestrować się jak jakoś rozkminiłem, bo na początku był niby error ale z ciekawości sprawdziłem skrzynkę mailową i była wiadomość z GFace'a. Typowe podziękowania za założenie konta etc. i link do jego aktywacji. Po kliknięciu w ten link przenosi mnie na stronę GFace'a, ale zamiast jakiejś wiadomości, że konto aktywowane czy coś w ten deseń na środku ekranu jest zielone kółko które kręci się bez końca (coś podobne do tego z Windows 7 gdy komp "myśli" dłuższą chwilę) i na tym zabawa z Warface się dla mnie zakończyła. Miał już ktoś podobny problem i go rozwiązał? Jeśli tak proszę o pomoc.

Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów - A.

Link to comment
Share on other sites

heh ciekawe, na firefoxie nie mogę odpalić głównej strony gface, na chromie to samo, ciągle tylko ładowanie, ale w explorerze główna strona się wyświetla od razu tyle że grać nie można a na górze pisze

"Sorry your browser is not supported, Please use the latest version of firefox or chrome"

naprawdę nie wiem czy serwery są przeciążone czy ten gface to po prostu [beeep].

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj założyłem nowe konto na innym mailu. Nie było errora tylko od razu pisało abym sprawdził maila. Po kliknięciu w link aktywacyjny wszystko było ok. Pograłem te 15 minut i chcąc sprawdzić czy wszystko działa, zamknąłem przeglądarkę, odpaliłem jeszcze raz i wtedy wszystko się schrzaniło. Ten GFace to jakiś shit i muszą to jak najszybciej naprawić

Link to comment
Share on other sites

Śmiem stwierdzić, że gra też bardzo przeciętna :P Niemniej możecie próbować czyścić dane przeglądarki do znudzenia, podobnoć jest szansa, że za którymś razem Gfejs zaskoczy.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłem rozwiązanie tego problemu które jest banalne: wystarczy w swojej przeglądarce zmienić język z polskiego na angielski i będzie działać. Sprawdzone przeze mnie i przez moich dwóch kolegów. Problem rozwiązany więc temat można zamknąć.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...