Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brechtak

Rozwiązany: [200zł] Słuchawki nauszne

Polecane posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm3 da się kupić za ok 200 zł na allegro z dodatkowymi padami...w późniejszym czasie mógłbym jeszcze dokupić ta dodatkową kartę dźwiękową, a czy takie słuchawki sprawdzą się też przy smartfonie?

A co do tych słuchawek które polecasz to superluksy są(przynajmniej na zdjęciach) niezbyt urodziwe xd co powiesz o modelach takich jak hd660 i hd669? Akg niczego sobie, a sj55 chodzą po 250zł :/ Nie wiem możliwe że lepsze będzie jakieś inne rozwiązanie...podbity bas mi nie przeszkadza, czasem lubię trapów posłuchać:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaweczki KM0880EB mam już od wczoraj i musze powiedzieć, że jestem zadowolony z zakupu. Ale zacznę od początku zaraz po wyjęciu z pudełka można zauwaćyć że zestaw nie jest zbyt bogaty. Mamy słuchawki i osobno zapakowany kabel z przejściówką a do tego małą ulotkę firmy. Zabrakło mi tam jakiejś szerszej rozpiski, karty gwarancyjnej whatever...można to tłumaczyć dbałością producenta o środowisko. Po wyjęciu z pudełka moją uwagę zwróciło bardzo staranne i estetyczne wykonanie oraz dobre spasowanie elementów plastikowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem wydaje się być odpinany kabel który trzyma się w gnieździe bardzo dobrze i ciężko sprawić żeby wypadł sam kabel wydaje się porządny, wtyki są pozłacane o dziwo kabel wydał mi się dość długi jak na 1,2 m i jak się okazało słusznie ponieważ na prawie 2 metry. w moim przypadku jest to wymiar optymalny ponieważ długość jest wystarczająca i do pracy przy komputerze i do słuchania muzyki z telefonu.

Co do wygody użytkowania to słuchawki są dość wygodne ale po pewnym czasie dają się we znaki, szczególnie osobom które noszą okulary tak jak ja. System dopasowywania słuchawek do kształtu głowy w moim przypadku się sprawdził lecz osoby z małymi głowami mogą mieć uczucie jakby zaraz miały im spaść z głowy.

Dźwięk który generują jest bardzo dobrej jakości. Dominującymi tonami są wysokie i średnie. Bas jest zaznaczony i dobrze odwzorowywany ale nie dominuje reszty. Co do sceny to nie znam się na tym zbytnio ale można stwierdzić coś w rodzaju dźwięku przestrzennego. Słuchawki testowałem przy rozmaitych gatunkach muzycznych i muszę powiedzieć że sprawdzą się wszędzie dzięki swojej szczegółowości czy słuchałem metalu czy hip-hopu, dupstepu czy trapu dźwięk był taki jaki powinien być. O dziwo przy trapie odwzorowanie basu było zadowalające nie było żadnych ściszeń ani innych. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytanie to chętnie odpowiem. Osobiście uznaję zakup jako udany zaznaczając że z przesyłką wydałem na nie 177 złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...