Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GizmoAction

Komputer stacjonarny do 2600zł

Polecane posty

no dobrze to odnośnie podzespołów komputera prawie wszystko wiem jeszcze zastanawia mnie sposób instalacji systemu operacyjnego już po złożeniu komputera. W komputerze mam dysk 500gb z zainstalowanym win XP . Teraz nachodzi mi na myśl pytanie jak bd miał podłączyć te 2 dyski 500gb i 1T w senie kable pod które wejście bo słyszałem, że to jakaś roźnica. Nowy system chcialbym zaistalowac na tym z 500gb :) jeszcze jedno w jaki sposob bd można zainstalować nowy system ... instalacja uruchomi się automatycznie czy może musiałbym grzebać w BIOS'ie ? Windows 7 bd odpowiedni ? Nie wiem czy te pytania powinny być umieszczone w tym temacie ale za odpowiedzi serdeczne dziękuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. W sumie po dokładniejszym zapoznaniu się ze sprawą, to na H87 pamięci mogą faktycznie nie pójśc wyżej niż 1600MHz (nie mam jak sprawdzić). W każdym razie zadziałają na 100%, co najwyżej z niższymi taktami. Tak czy owak nie widzę powodu by brac Cruciale o gorszych parametrach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 1 pytanko :D odnośnie płyty głównej, asrock ma 2 wewnetrzne usb 3.0 , 4 x USB 3.0 (wejście od tyłu) , 6 x SATA III . wszystko dobrze tylko ma 2 wentylatory :c sama obudowa zalman z3 ma 4, a ja jeszcze myślałem o zalman z11 PLUS która ma aż 5 wentylatorków. jest jakaś inna płyta główna przez którą mógłbym wykorzystać te dodatkowe chłodzenia ? najlepiej gdyby było 5 wejść na wentylator minimum 3 to by było dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...