Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Problematyk12

Chivalry medieval warfare - kilka pytań

Polecane posty

Cześć chciałem zadać parę pytań co do w/w gry.

Czy można jakoś modyfikować wygląd żołnierza np. jak w war of the roses?

Czy jest jakiś większy arsenał broni czy tylko to co widzimy na początku gdy wybierzemy klasę?

Czy da się zmienić jakoś wygląd pierwszo osobowy już tłumaczę o co chodzi : u tego youtubera ten widok wygląda inaczej niż u mnie

U niego te bronie i tarcze są wielkie a u mnie malutkie a broń jak by oddalona od głowy. Nw jak to nazwać ona jest tak jakby spłaszczona. No i u niego widać całą rękę a u mnie bark żołnierza przenika i widzę ziemie a to głupio wygląda. Wiecie jak to naprawić? Niestety nie udało mi się odnaleźć screena. Powiedzcie gdzie mogę znaleźć screeny z gry w folderze steama a wam pokażę o co mi chodzi .

Edit: Jeżeli chciałbym kupić pełną wersje war of the roses to muszę kupić wersję kingmaker aby móc zmieniać wygląd żołnierza? Na steamie jest ona za 17 euro bodajże ,ale znalazłem na allegro taki klucz i dość dużo osób go kupiło i nw czy jest to fake . Jeżeli byłby to fake to dostane bana na konto steam? bo mam tam dość sporo gierek i się o to boję : link http://allegro.pl/war-of-the-roses-kingmaker-pl-steam-key-auto-firma-i3586623826.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbym kupić pełną wersje war of the roses to muszę kupić wersję kingmaker aby móc zmieniać wygląd żołnierza?

Tak, wersja dostępna za darmo na Steam to demo

Na steamie jest ona za 17 euro bodajże ,ale znalazłem na allegro taki klucz i dość dużo osób go kupiło i nw czy jest to fake . Jeżeli byłby to fake to dostane bana na konto steam? bo mam tam dość sporo gierek i się o to boję : link http://allegro.pl/wa...3586623826.html

Nie jest to fejk. War of the Roses był w bundlu za dolara, więc 10 zł to nie jest superoferta. Mam nawet do niego klucz, jak chcesz to mogę ci go oddać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ? Mógłbyś mi oddać klucz? Byłbym ci bardzo wdzięczny serduszka2.gif

Mógłbyś wysłać go na wiadomość ? Bo teraz idę do Kościoła i mnie nie będzie . Jeżeli chcesz to mogę ci dać na serwerze do wowa pandashan z najnowszym dodatkiem konto z paladynem 55 i dk 63 lvl bodajże .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś modyfikować wygląd żołnierza np. jak w war of the roses?

Tak, można zmienić kolor i wzór pancerza, tarczy, a także dobrać herb. Dla każdej klasy przewidzianych jest również parę hełmów (w tym płatne).

Czy jest jakiś większy arsenał broni czy tylko to co widzimy na początku gdy wybierzemy klasę?

Większość rodzajów broni jest zablokowana na początku gry, ale mimo to od razu widać je w menu wyboru uzbrojenia. Inaczej mówiąc, nie pojawi się w nim żadna nowa pozycja.

Czy da się zmienić jakoś wygląd pierwszo osobowy

Tak, można go przełączyć na perspektywę trzecioosobową (w paru wariantach). W ramach "kombinowania" z widokiem pierwszoosobowym da się też zwiększyć lub zmniejszyć FOV (pole widzenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...