Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Smok

Dobra myszka ze zmiennym podświetleniem

Recommended Posts

Heh, żebyś choć podał cenę i wymagania.

Od siebie dodam: Logitech G300 (7 kolorów do wyboru, Logitech G600 MMO (tylko jeśli potrzebujesz bardzo dużo przycisków, myszka jest dosyć ciężka, duża i nie każdemu będzie odpowiadać jej wyprofilowanie).

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, cena tak do 350 zł, wiem że SteelSeries World of Warcraft ma zmienne podświetlenie, w legendarnej edycji super to wygląda. Problem w tym że ja fanem WOWa nie jestem, wręcz przeciwnie, a koszt 260 zł za myszkę optyczną która ma "tylko" 3200 Dpi to trochę sporo.

Roccat Kone faktycznie wygląda stylowo, szczególnie ten XTD, i ta technologia dynamicznego koloru.

Sprawdzałem ta myszke co mi poleciłeś Sevard, i musze przyznać że wersja MMO Logitecha wygląda naprawde świetnie i nie jest droga jak na swoje możliwości, przycisków jest sporo to fakt, no i wielka szkoda że tylko one po boku świecą. Wiec nie wygląda to zbyt stylowo w porównaniu np z Roccat Kone XTD czy Pure (właśnie, jak pisze że rolka ma 4d lub 2d to znaczy że można ją naciskać na tyle sposobów?)

Link to comment
Share on other sites

Witam, podłączę się pod temat, sam jestem zainteresowany kupnem myszki z regulowanym podświetleniem oraz dużą ilością programowalnych przycisków (do gier mmo - główne wymaganie) i mój typ padł właśnie na Logitech G600. Co myślicie o tym wyborze? Może są inne myszki w podobnej cenie z dobrym sensorem do gier mmo. Proszę o opinie i propozycje.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...