Skocz do zawartości

Resetowanie sie ze specyficznym dzwiekiem.


LldB

Polecane posty

Roznica sie utrzymuje caly czas, ale podalem 5-6 stopni co moze byc odczytane troche blednie dla czytajacego, core1 i core3 sa najchlodniejsze i roznia sie praktycznie jednym stopniem caly czas momentami do 2,, core2 jest od nich zawsze goretszy o mniej-wiecej 5 albo 6(w zaleznosci od ktorego),Core0 Rozni sie 3-4 od core2. z tym ze jak sie nagrzeja do tych +-40 grajac w cos np to roznica miedzy nimi sie troche zmniejsza ale wtedy znowu core3 odskakuje i staje sie duzo chlodniejszy od (wtedy)wmiare wyrownanej reszty, . Co to jest package temp. to sie moge tylko domyslac. Wiem ze jak montowalem boxowe chlodzenie to jeden kolek mi wyskoczyl przez co NIE montowalem na skos ale robilem to uwaznie wiec nie powinno byc problemu z rozprowadzeniem pasty ktora znajodowala sie na chlodzeniu(chociaz idealnego ksztaltu to ona nie miala wg mnie patrzac na ksztalt powierzchni procesora)

Wiem ze temat juz praktycznie do zamkniecia ale chcialbym jeszcze zadac jakies pytania tutaj zamiast pozniej otwierac nowy, komu sie bedzie chcialo to odpowie.

1. Co do cwierkajacych cewek w karcie graficznej, wiem ze nic sie na to zabardzo poradzic nie da, ale mam takie pytanie bardziej do kogos kto mial z tym problem, po jakim czasie to moze ustapic mniej-wiecej, bo jednak juz troche ten komputer posiadam i jest jak bylo, czasami vsync sobie z tym radzi (szczegolnie w menu gier pomaga bardziej niz w grach zregoly) a czasami nie. w sumie az tak mi to nie przeszkadza ale jednak wiadomo ze wolalbym zeby tego nie bylo.

2. To moze byc trudne pytanie, pewnie nikt nie wyczaruje na to odpowiedzi ale warto sprobowac chociaz na jakis trop sie natknac, nie mam wogole pewnosci tylko wydaje mi sie ze wystepuje to w momencie kiedy gram w jakies troszke bardziej wymagajace gry (moglo sie zdarzyc samo z siebie i moze miec to zwiazek z tym dlaczego mi to zasilanie wyszlo ale kto wie) slysze takie stukanie/pukanie pojedyncze zregoly ale powtarza sie czasami kilka razy, wydawaloby sie jakby to pochodzilo od karty graficznej z uwagi ze raczej slysze to razem z cwierkaniem, dzwiek jest taki jakby ktos odgial plastik albo blache albo jakby ktos wyprostowal plyte jakas np powiedzmy glowna (taki dzwiek jak cos jest sztywne i wklesle a sie to wyprostuje lub jak jest przod plastikowy od obudowy i sie go dopchnie do pasujacego przekroju plastikowego, mimo ze juz jest caly czas na miejscu tez taki wyda) opisac sie go praktycznie nie da ale moze jakis trop bedzie, byc moze to poprostu obudowa i tyle bo tu sporo jest tych "odpinanych" czesci.

3. Przeczytalem gdzies ze przykladowo battlefield 4 ma wiecej fps na windows 8.1 (nie posiadam bf4 to nie sprawdzilbym i tak) i z tego co widze to update jest zadarmo, moze mi ktos powiedziec czy warto to updatowac czy lepiej zostawic jak jest? Bo nie orientuje sie jakie sa roznice miedzy nimi, jakby ktos powiedzial najbardziej znaczace to byloby milo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...