Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonne

Rozwiązany: Monitor do 1000 zł

Polecane posty

Witam,

jako, że mam już naprawdę dość swojego dziadoskiego (te wyblakłe kolory icon_confused.gif) LG E2260 V-PN (21.5"), chciałbym w końcu go wymienić na coś lepszego. Interesują mnie modele 23-24" ( bo 21.5" na Full HD to stanowczo dla mnie za mało), rozdzielczość 1920x1080, możliwie niski czas reakcji (więc nie wiem jak to do końca jest z matrycami IPS...), dobry kontrast, złącza DVI, HDMI. Prosze o propozycję. Cena do 1000 zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak, dobrze znam ten model. Lecz 7 ms to za dużo, a monitor będzie smużył podczas grania. Swego czasu zastanawiałem się i ciągle się zastanawiam nad kupnem jego bliźniaczego modelu Ezio FS2333. Nie wiem jednak czy opłaca się wykładać prawie 1300 zł za monitor, który bardziej nadaje się do obróbki graficznej niż do zastosowań domowych... Dlatego wolałbym coś, co sprawdzi się dobrze w grach. Matryca VA niestety odpada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i FS2333 jest do gier, ale tylko ze względu na zastosowane technologie, które uważam za bezsensowne - przerabiałem to już na innym forum. Chodzi o funkcje Smart Insight, która reguluje poziom gammy w grach - w miejscach zaciemnionych robi się super jasno. I muszę przyznać, że to najgłupsza rzecz, zaraz po głośnikach, jaką można wsadzić do monitora. Jakim prawem monitor może zmieniać klimat w takich grach, gdzie ciemne lokacje są na porządku dziennym (skradanki, horrory)..?! A poza tym to matryca VA, a smużenia nie chcę doświadczać...

Ten Asus całkiem ciekawy, choć czasem reakcji matrycy też nie grzeszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Po długim okresie wahania się pomiędzy modelami Eizo FS2333 a Asus PB238 oraz po zapoznaniu się z wynikami wielu testów, zestawień i opinii w internecie, postanowiłem zakupić model Asusa. Nie jestem jeszcze do końca przekonany, ale mam obawy o niski kontrast (zmierzony) w o wiele droższym Eizo FS2333...

Pytanie, tylko: który sklep internetowy polecacie ze względu na usługi gwarancyjne, reklamacje, zwroty?

Interesuje mnie opcja z przedłużeniem gwarancji do 5 lat, a takową znalazłem w dwóch sklepach: Morele.net oraz Agito.pl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...