Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anok98

Rozwiązany: Heroes of Might & Magic III HD Mod - kilka problemów

Polecane posty

Postanowiłem sobie przypomnieć tą zacną grę. Wszystko fajnie, ale wkurzały mnie czarne obwódki, więc postanowiłem zainstalować HD Mod. Szukałem tutoriali na necie, ale są tylko do starej wersji, stąd rodzą się moje pytania:

1. Rozdzielczość niby można ustawić nawet na 4k, a na liście maksymalna to 1360x768. Czy mogę po prostu wpisać swoją rozdzielczość (1440x900)?

2. Co oznacza tryb HD+?

3. Jaki ustawić tryb kolorów oraz filtr rozciągający? Mam Windows 7 64-bit.

4. Można stworzyć tzw. HD exe. Jako plik normalny mam wybrać plik exe podstawki czy któregoś dodatku?

5. Wiem, że przy wyborze opcji Bez CD/DVD gra będzie działać bez płyty, ale nie będzie filmików. Jest jakiś sposób, żeby pogodzić ze sobą te 2 rzeczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Powiem, że nie wiem. Możesz spróbować wklepać własną rozdziałkę w pliku INI, może zadziała.

2. Za plikiem INI:

"fixes gameplay bugs (Artifacts merchant, "Not Me", Refugee camp, endless AI turns, Clone cast, AI with Angelic Alliance, Quick Combat flying creatures bug, AI vs AI battles bugs, ... ), adds Protected saved games, Replayable Quick Combat, ..."

3. Ja mam ustawione "32-bit MMX (strechable)" i "Bilinear Sharper x2". Ten sam system, GF130M.

4. Jeśli masz oba dodatki/wersję Complete (czyli wszelakie edycje "złote" etc.), wybierz EXE o nazwie Heroes3. Jak masz Wake of Gods i chcesz go ogrywać w HD - wybierz h3wog.

5. Obawiam się, że nie ma żadnego legalnego sposobu. Cracków nie będę polecać, bo sama się nimi brzydzę (i regulamin zabrania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...