Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misq82

Rozwiązany: problem z monitorem IIYAMA 2280HS - POMOCY !

Polecane posty

Witam,

Bardzo proszę o pomoc..

Mam nowy monitor IIYAMA 2280HS który podpiąłęm pod nowego kompa z kartą EVGA 660TI. System to Windows 8.

Podpięcie na DVI - i w grach (tylko w grach - normalnie tego nie ma) przy ciemniejszym obrazie (ciemne, szarawe pomieszczenia w BF3 itp.) na ekranie widoczne są drgajace poziome jasne, przeźroczyste pasy.. (gdy obraz jest cały czarne są mniej widoczne) któe strasznie mnie drażnią. Zmieniałem stery karty, przepiąłem monitor bezpośrednio pod gniazdko (z listwy) - bez skutku.. Włączenie V-Sync w grach lekko pomaga ale nie całkowicie.. Pomocy - ktoś może ma jakiś pomysł? Byłbym wdzięczny...

Acha - monitor jest ok - po przełączeniu na hdmi akurat ten problem znika ale nie mogę zostać na tym kablu bo znowu coś z kolorami jest nie tak - brakuje barw (nie jestem w stanie tego poprawić) oraz monitor co chwilę gaśnie (na 1-2 sekundy pojawia sie czarny ekran po czym wszystko wraca do normy). Nie wiem o co chodzi..

Aaa - mała korekta - kabel który jest podpiety to d-sub z przejściówką na DVI przy karcie lub DVI-DVI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązany - po 3 dniach walki coś mnie podkusiło by kabel DVI podpiąć jeszcze do drugiego wyjścia na karcie.. i ? cud - problem znikł :) Widocznie jedno wyjście DVI na karcie było cyfrowe, drugie - analogowe - tak to sobie tłumaczę.

Temat do zamknięcia - ale może komuś w przyszłosci pomoże.

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...