Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pile88

Kopia zapasowa gier na PS3

Recommended Posts

Hej, nie znalazłem podobnego tematu, jeżeli jakimś cudem go ominąłem to przekierujcie mnie tam, proszę :)

Tydzień temu kupiłem PS3, a do tego kilka gier.

Nie jestem już pierwszej młodości i trochę w sprzęcie i sofcie zardzewiałem. Mam jednak pytanie odnośnie kopii zapasowych.

Na pewno słyszeliście, że można robić dla siebie kopie zapasowe gier, które się kupiło, zarejestrowało i są generalnie nasze, ale to w końcu plastikowy krążek i z czasem się zużyje.

Jak można zrobić kopię zapasową (potrzebuję specjalne oprogramowanie?) i czy taka gra w ogóle się włączy na konsoli?

Zły dział, więc przenoszę. -- Artius

Link to comment
Share on other sites

Dodam, że Blu-Ray są zdecydowanie bardziej odporne na zarysowania od DVD. Jeśli nie będziesz z nimi szalał, to powinny wytrzymać długo (pominmy przypadki złamania płyty, bo to zwykle efekt ciężkiego "szalenia" i nie znam nikogo, komu by się to zdarzyło w ciągu ostatnich kilku lat - nieważne, jaki rodzaj płyty ;))

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam od siebie, że aby odpalać "kopie" czy inne piraty, trzeba mieć konsolę z softem max 3.55. Jeżeli konsola jest zaktualizowana do w zasadzie po herbacie. Oczywiście jak cię na PSN wyłapią, to perm ban na konsolę i do widzenia. Gra kompletnie nie warta świeczki, zwłaszcza że gry na PS3 są dość tanie. Z drugiej strony nie wiem czy w razie uszkodzenia nośnika nie da się go jakoś wymienić u wydawcy. Poza tym są punkty usługowe, które usuwają rysy z płyt CD/DVD/BD i są dosyć skuteczni w tym co robią.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...