Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

edwin20

Rozwiązany: Migracja z Freedom pro do Free net

Recommended Posts

Witam, na stronie Orange i na innych stronach nie mogę znaleźć wzmianki o migracji z Orange Freedom pro do Free net. Pani w salonie powiedziała, że Freedom pro zlikwidowano 2 tygodnie temu i teraz weszło Free net. Chciałem przedłużyć umowę, ale powiedziano mi, że można, ale nic nie zyskam. Powiedziała, żeby zerwać umowę i wziąć Free Net bo tam są lepsze oferty. No rzeczywiście, płacę teraz 60zł za 13GB i mam stary router MV400, a we Free net za 60zł jest 15GB i router MV600. Zapytałem jak sprawa z "szczęśliwymi godzinami" powiedziano mi, że nie ma już takiej oferty we free net. Umowę zerwałem od razu, bo jeślibym tego nie zrobił przed 22.10 to umowa przedłużyła mi się by o kolejny miesiąc. I teraz tak - "szczęśliwe godziny" niby są, tak podaje strona orange, we free necie, więc jak to jest? To raz, a dwa to "Migracja z Freedom pro do Free net" w gazetce którą wziąłem do domu takie coś przeczytałem "migruj z Freedom pro do freenet, zyskaj 40% więcej GB limitu". Czy wychodzi na to, że zostałem zrobiony w balona przez panią z salonu? Czy można tak migrować, czy tak jak mi powiedziano "trzeba zerwać umowę i podpisać nową na Free net"?

Link to comment
Share on other sites

Skoro na stronie czy tam w gazetce podana jest informacja o "szczęśliwych godzinach" to zapewne są (z resztą teraz już mało która sieć nie ma takiej opcji). Co do migracji, nawet na stronie Orange nie ma o tym mowy.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, dowiedziałem się. Zadzwoniła do mnie Pani, i pyta czemu zrywam umowę, powiedziałem, że tak powiedziano mi w salonie, że trzeba zerwać i wziąć Free net. Ta zaś na to, że to nieprawda i zaproponowała nową lepszą umowę (19GB za 60zł i 10GB w szczęśliwych godzinach, z routerem), którą wziąłem. Także chyba nawet sami nie wiedzą jakie mają oferty...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...