Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gutek90

Rozwiązany: Nowa karta graficzna i problem ze sterownikami.

Recommended Posts

Cześć. Dostałem dziś nową kartę (r7950). Odinstalowałem stare stery od HD6850 i wgrałem z płyty nowe do świeżej karty, ale po ponownym uruchomieniu Windows wcale się nie ładuję. dojdzie do jego logi i nic czarny ekran. Ani stery z płyty, ani z strony producenta nic nie dały. Jedyne wyjście to uruchomienie trybu awaryjnego i przywrócenie systemu do wcześniejszego stanu, no ale w tym wypadku jadę na integrze (teraz co piszę też). W czym tkwi problem? Sterowniki stare odinstalowałem i potem zaraz wgrałem świeże. Proszę o szybką pomoc sad_prosty.gif

Aha dodam jeszcze, że po uruchomieniu trybu awaryjnego dostaję po instalacji sterów komunikat, że stery nie zostały zainstalowane, mimo iż są na hdd, ale próba ich włączenia nic nie daje (ten sam komunikat)

Link to comment
Share on other sites

Niestety nic to nie daje. Zauważyłem, że bez sterów mam takie paski przerywane w pionie (i w pulpicie i nie tylko). Możliwe, że dostałem popsutą kartę? Aha, po wgraniu sterów i czekaniu przy czarnym ekranie komp po 30 s. wyłącza się.

Prosze o pomoc, gdyż sprawa jest naprawdę pilna (i przepraszam za post za postem, ale proszę mnie zrozumieć)

Link to comment
Share on other sites

No więc byłem spytać się w jednym serwisie co jest nie tak i prawdopodobnie został uszkodzony chip układu graficznego karty. Paczkę więc wysłałem do Morele.

Takie mam pytanie dla was - Jakie są wasze opinie na temat tego sklepu? Jak długo trzeba czekać na naprawę, lub wymianę sprzetu i jak myślicie - jeśli to faktycznie jest chip karty, to jest szansa żebym otrzymał nowy sprzęt?

Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...