Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gutek90

Rozwiązany: Nowa karta graficzna i problem ze sterownikami.

Polecane posty

Cześć. Dostałem dziś nową kartę (r7950). Odinstalowałem stare stery od HD6850 i wgrałem z płyty nowe do świeżej karty, ale po ponownym uruchomieniu Windows wcale się nie ładuję. dojdzie do jego logi i nic czarny ekran. Ani stery z płyty, ani z strony producenta nic nie dały. Jedyne wyjście to uruchomienie trybu awaryjnego i przywrócenie systemu do wcześniejszego stanu, no ale w tym wypadku jadę na integrze (teraz co piszę też). W czym tkwi problem? Sterowniki stare odinstalowałem i potem zaraz wgrałem świeże. Proszę o szybką pomoc sad_prosty.gif

Aha dodam jeszcze, że po uruchomieniu trybu awaryjnego dostaję po instalacji sterów komunikat, że stery nie zostały zainstalowane, mimo iż są na hdd, ale próba ich włączenia nic nie daje (ten sam komunikat)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic to nie daje. Zauważyłem, że bez sterów mam takie paski przerywane w pionie (i w pulpicie i nie tylko). Możliwe, że dostałem popsutą kartę? Aha, po wgraniu sterów i czekaniu przy czarnym ekranie komp po 30 s. wyłącza się.

Prosze o pomoc, gdyż sprawa jest naprawdę pilna (i przepraszam za post za postem, ale proszę mnie zrozumieć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc byłem spytać się w jednym serwisie co jest nie tak i prawdopodobnie został uszkodzony chip układu graficznego karty. Paczkę więc wysłałem do Morele.

Takie mam pytanie dla was - Jakie są wasze opinie na temat tego sklepu? Jak długo trzeba czekać na naprawę, lub wymianę sprzetu i jak myślicie - jeśli to faktycznie jest chip karty, to jest szansa żebym otrzymał nowy sprzęt?

Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...