Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TooruHW

[50-70zł] Mikrofon głównie do Skype

Polecane posty

Nie wiem czy dobry temat ale odpowiedniego działu nie mogłem znalezc.. Dlatego pisze tutaj. Do rzeczy : Musze kupić mikrofon, budzet tak mniej więcej 50-70 zł , mój strasznie szumi i łapie dzwieki myszki. Dość często gadam przez Skype'a ale i chciałem już od dość dawna nagrywac na YouTube, głownie jakieś komentarze czy też biadolenie o szopenie... Chodzi mi ogólnie o dobrą jakość dzwieku pozbawionego szumu.. Dobrze by było jakby nie było słychac nic z otoczenia. Komputer mam dość głośny, stoi na biurku dość blisko.. Więc najlepiej sprawowałby się jakiś na statywie lub jakis dopinany do sluchawek bądz ubrania. Poprzedni i aktualny się nie sprawdza , firma krzak to i jakoś lipa, także prosiłbym was o jakieś konkretne wytypowanie czegoś w moje preferencje. Jeśli post nie pasuję do tematu to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie do jego przynależnego miejsca, szukałem odpowiedniego tematu ale nie znalazł konkretnego, a ten wydał mi się najbardziej trafny.

Dziękuję z góry i Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz posiadam zupełny szajs.. Nawet nie wiem co to za marka.. Wygląda trochę jak ten Natec. Dzwiękówkę mam trochę marną ale na szczęście nie muszę korzystać już z badziewnej integry. Ten Trust'a prezentuje się całkiem nieźle..

Nie ma niczego droższego jeszcze lepszego ? Zależy mi na tym by nie kupić czegoś na krótki okres czasu albo żeby okazało się że nie sprosta moim wymaganiom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...