Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

arturdzie

Czy powinienem zmienić procek jak tak to jaki kupić ?

Recommended Posts

Więc tak zbliżają się next geny i wymagania do gier wzrosną i myślę o upgrade kompa dokładniej procka bo RAM i kartę graficzną mam nową tylko nie wiem jaki i czy warto bo ponoć mój procek dobry.

Więc tak to są moje pod zespoły:

- dwurdzeniowy procek intel Core i3 CPU 550@3.20GHz

- Płyta główna marka Asus model P7H55-M LE (sprawdziłem w programie CPU-Z)

- I nie wiem czy istotne ale moja karta graficzna to AMD Radeon HD 7700 Series (dużo ludzi myśli ze to seria ale tak mi pokazuje na kompie i w CPU-Z)

O zmianie procka myślę jucz od dłuższego czasu bo ponoć nie wyrabia mi np w grze TF2 ze na początku mam około 100 klatek ale jak spotykam przeciwnika to jucz spadają o 40 a nawet do 30 lecz ponoć to wina silnika Source bo bierze dużo procka mniej karty.

A i na wypadek dam CPU-Z mego procka http://zapodaj.net/e...7dbd56.png.html

Link to comment
Share on other sites

moja karta graficzna to AMD Radeon HD 7700 Series (dużo ludzi myśli ze to seria ale tak mi pokazuje na kompie i w CPU-Z)

Bo to jest seria, z nieznanej przyczyny od jakiegoś czasu Radki tak się przedstawiają, zamiast podać swój dokładny model. jeśli masz HD770/HD7790 to jest ok ;)

Link to comment
Share on other sites

5 dni temu zrobiłem test w 3Dmark http://www.3dmark.com/3dm11/7424942 i zauważyłem ze w zakładce procesor jest w Reported stock core clock 3 200 MHz a w Maximum turbo core clock 1 200 MHz.Więc sprawdziłem wyniki od innych i inni mieli 3200 na 3200 więc mój procek jest uszkodzony czy to wina czegoś innego ?

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...