Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EpiccGuyy

Rozwiązany: Laptop przeznaczony do gier za 1,250 Euro (5,250 zł).

Polecane posty

Siemka!

Potrzebuje laptopa do gier za 1,250 Euro (5,250 zł).

Ostatnio "krzyczeliście" na mnie, że z gównianej strony wybieram (to prawda jak najbardziej biggrin_prosty.gif)

Ale może jednak jeśli chodzi o laptopy się sprawdzi (780 sztuk): http://www.universal...bLc97hqcYL9C7o=

Kategoria "Gaming - Notebooks" jeśli komuś nie chce się przeglądać lub nie ma czasu: http://www.universal.at/gaming-notebooks/notebooks-netbooks/computer-zubehoer/technik-/shop-sh14971336/versand/universal-at;sid=aalpPLGRjaB4POPLuhd4M9qbWsULLy-AauT3LbLc97hqcYL9C7o=

Chociaż nie wszystkie przeznaczone do grania są akurat w tej kategorii.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na twoim miejscu zastanowiłbym się, czy takie potwory są ci potrzebne. Laptopy mają to do siebie, że z czasem bateria traci żywotność, a sprzęt zaczyna się przegrzewać. A na wysokich pograsz już na lapku za połowę z tej ceny ;) Ja na twoim miejscu wziąłbym coś tańszego, a resztę zacząłbym oszczędzać na kolejny sprzęt - lapek zaczyna padać - kupujesz nowy/PC/co ci się marzy. No, ale to twoja decyzja, te lapki to niezłe potwory :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zdecyduje się na tego z większą matrycą ponieważ 750 GB dla mnie starczy jak najbardziej oraz jest tańszy aż do 100 Euro. Za resztę 100 Euro kupię jakąś myszkę zwykłą nie powyżej 15 Euro, a za resztę dobry mikrofon. ;) Polecacie może jakiś mikrofon do 85 Euro?

A może jednak mikrofon będzie dobry i wystarczający wbudowany do tego laptopa? Jeśli w ogóle jest wbudowany. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...