Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dexter666

Rozwiązany: CoD: Black Ops win_improper_quit_body

Recommended Posts

Zakupiłem dwa dni temu oryginalny (pudełkowy) egzemplarz Black Ops, zainstalowałem, czekałem prawie JEDENAŚCIE godzin aż zakończy się aktualizacja...tylko po to, by gra uraczyła mnie problemem już na starcie. Okazuje się że tryb multi nie uruchamia się. Wyskakuje okienko z błędem "win_improper_quit_body" a zaraz po nim "exe_cannot_find_zone". Na różnych stronach znalazłem porady by przeinstalować grę (jestem w trakcie) i STEAM...tyle że akurat to nie wchodzi w grę, bo musiał bym potem ściągać ponownie kilka tytułów o łącznej wadze 60 GB, a przy moim łączu oznaczało by to kilka dni ciągłego ssania. Miał ktoś może podobny problem i zna skuteczne rozwiązanie?. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

To powinno pomóc?. Czy usunięcie tego folderu nie sprawi że jeśli gra (ewentualnie) dalej nie będzie działać, będę musiał instalować trzeci raz by szukać innego sposobu?.

EDIT: Właśnie zauważyłem, że Black Ops Single Player z jakiegoś powodu zainstalował się na dysku C, a na dysku D który wybrałem przy instalacji znajduje się Multiplayer. Zgodnie z radą przeprowadziłem weryfikację...i ponownie pobiera jakieś 5,6 GB plików. Tak miało być?. Szczerze mówiąc zaczyna mi powoli przechodzić ochota na ten tytuł :/...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...