Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dexter666

Rozwiązany: CoD: Black Ops win_improper_quit_body

Polecane posty

Zakupiłem dwa dni temu oryginalny (pudełkowy) egzemplarz Black Ops, zainstalowałem, czekałem prawie JEDENAŚCIE godzin aż zakończy się aktualizacja...tylko po to, by gra uraczyła mnie problemem już na starcie. Okazuje się że tryb multi nie uruchamia się. Wyskakuje okienko z błędem "win_improper_quit_body" a zaraz po nim "exe_cannot_find_zone". Na różnych stronach znalazłem porady by przeinstalować grę (jestem w trakcie) i STEAM...tyle że akurat to nie wchodzi w grę, bo musiał bym potem ściągać ponownie kilka tytułów o łącznej wadze 60 GB, a przy moim łączu oznaczało by to kilka dni ciągłego ssania. Miał ktoś może podobny problem i zna skuteczne rozwiązanie?. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno pomóc?. Czy usunięcie tego folderu nie sprawi że jeśli gra (ewentualnie) dalej nie będzie działać, będę musiał instalować trzeci raz by szukać innego sposobu?.

EDIT: Właśnie zauważyłem, że Black Ops Single Player z jakiegoś powodu zainstalował się na dysku C, a na dysku D który wybrałem przy instalacji znajduje się Multiplayer. Zgodnie z radą przeprowadziłem weryfikację...i ponownie pobiera jakieś 5,6 GB plików. Tak miało być?. Szczerze mówiąc zaczyna mi powoli przechodzić ochota na ten tytuł :/...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...