Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nev232

Ipad jako router

Polecane posty

Skończy mi się na gwiazdkę umowa internetu. Mam opcję wziąć sobie do czasu aż przeprowadzimy się do nowego domu net z tmobile. Zastanawiałem się nad Nowym Ipadem. Tylko jest jeden problem. Do siedzenia w necie, filmów na YT itd na pewno wystarczać mi będzie Ipad, ale co jakiś czas trzeba będzie zajrzeć na neta na kompie (przez internet nie gram). Czy Ipad ma funkcję routera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto w iTunes bez karty, udało się :)

Czy jeżeli kupię piosenkę która kosztuje 0,99 Euro, to czy potem spadnie cena całego albumu (w nim była piosenka) o te 0,99 euro?

A może iPad to trochę... za dużo?

Nie wystarczyłby mi iPod touch? Da się na nim mieć wszystkie apki z iPhona? 16 czy 32 gb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dwa zupełnie różne rodzaje sprzętów. Chcesz odtwarzacz z którym pobiegasz i pobawisz sie nim w busie - weź toucha, spokojnie wystarczy. Jeśli oprócz muzyki chcesz trzymać tam apki to 32GB myślę, że to minimum (oczywiście jeśli faktycznie chcesz tam trzymać muzyke, a nie 5 albumów w najgorszych wersjach mp3). Poza tym wersja 16GB jest okrojona z robiącego ciekawe fotki aparatu który się przyda, chyba, że masz już dobry tel, ale jeśli tak to w ogóle proponowałbym wziąść nano. Bo oczywiście zastanawiamy się nad najnowszymi, sklepowymi generacjami?

iPad to sprzęt który ma zastąpić komputer do podstawowych zastosowań - gazeta, poczta, jakieś bardziej "poważne" aplikacje, bardziej wymagajace gry (ale nie oszukujmy sie, nikt nie gra w super ultra gry na iPadzie czy innym mobilu tyle co w poważną produkcje stacjonarną) itd. Warto też wspomnieć, że obecne iPady (mini retina i air) to wieki wydajniejszy sprzęt od toucha najnowszego.

Ja mam i to i to i, gdy jeszcze miałem iPhone'a funkcje sie trochę dublowały to teraz iPad z iPodem się dobrze uzupełniają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na iPodzie touch można uruchamiać wszystkie gry i aplikacje z iphonów?

Chyba bardziej pasuje do mnie touch niż iPad.

Nano 4g miałem (nadal mam), ale wolałbym mieć touch ze względu na ios7 appstore i ogromną ilość aplikacji a także bezpieczeństwo (z cydii kożystać nie będę). Co do muzyki to ją kupuję od jakiegoś czasu, a także słucham z wimp smile_prosty.gif

Mam mobilny router, więc np. w szkole mógłbym go trzymać w plecaku, a w necie siedzieć na iPodzie.

Dobrego telefonu nie mam, ma bardzo słaby ekran, ale nadaje się do pisania sms i sprawdzania neta(Swift l3).

Gdzie najlepiej kupić iPoda?

Dodam jeszcze że chciałbym touch także ze względu na ekran, na którym mogę spokojnie film obejrzeć.

Mam konto w amerykańskim itunes, takie kody zadziałają? http://www.keye.pl/games/product/id/3988/iTunes-iTunes-25$-USA

Czy jeżeli np. nowy album Eminema kosztuje $15,99, a utwór Rap God $1,29, to czy kupując pojedyńczy kawałek cena całego albumu spadnie o te 1,29, i będzie wynosić $14,70?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch to iPhone okrojony o możliwość dzwonienia i używania sieci poza wifi, oraz tam wiadomo: gorszy aparat, wnętrzności itd. wiec nie widzę możliwość by jakieś apki dla iPhone'a nie działy na iPodzie.

Nie wiem w sumie czy chcesz ta okrojona wersje 16GB, ale jesli 32GB to możesz sobie na ceneo poszukać. Z tego co widziałem morele maja dobra ofertę,

Z tymi kodami: powinno zadziałać - nie znam sie na tym, tak samo jak na cenie utworów, bo ogółem kupowanie u nas muzyki na iTunes jest lekkim marnotrawstwem kasy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączają tu te słuchawki od appla? no i tą smycz na nadgarstek?

Ok, mam. Dołączają :)

Mam na ceneo http://www.ceneo.pl/18641676, ale wolę niebieski, więc wziąłbym to http://www.ceneo.pl/18022718.

Za ile poszedłby używany iPod nano 4gen, stan bardzo dobry, praktycznie idealny tylko że z tyłu jest mała ryska na logo Apple, a tak to na ekranie nic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, powiem Ci, że wątpię żeby dużo. Różnica w iPodach z drugiej ręki a nowych jest przeogromna, dodatkowo nano 4g wśród audiofilii i mniej zapalonych ich braci jest mało lubiany (tak jak i 5-tka), a zwykli userzy raczej wybiorą 6/7g. Proponuje looknąć po ile CHODZĄ na allegro oraz zobaczyc na myapple.pl w dziale sprzedam/kupie i na forum.mp3store.pl też w takim samym dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem wszystko, zdecyduję się na iPada Air 32 GB Wi-Fi czarnego, Smart Case i wtyczkę do prądu. Mam kasę odłożoną, ale pytanie- jak myślicie, następna generacja iPada (dużego, mini nie wchodzi w grę) będzie miała czytnik linii papilarnych jak iPhone 5s? Zależy mi na nim (jak siostra chce mieć iPada, to niech sobie kupi) i kiedy mniej więcej ona wyjdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...