Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2013

Recommended Posts

Mógłbym zwyzywać CDA że sa śmieszni i żałośni ale tak na prawde nie znam powodów dla ktorych umiescili takie a nie inne gry w tym (nastepnym) numerze.

Dla mnie CDA sie skonczylo (kiedys lata temu bylem prenumeratorem, CDA to bylo cos!)

Dlaczego nie kupie juz ani jednego numeru:

- stronnicze recenzje

- recenzje w sumie i tak nie potrzebne bo wszystko idzie znalezc w internecie, jest metacritic, sa gry-online

- coraz slabsze pelne wersje (gry z humble bundle itd.)

Na pewno juz jednego czytelnika stracili. Mozecie to usunac, mozecie to komentowac. To moj ostatni post tutaj i dwa miesiace temu kupilem ostatnie CDA.

Trzymaliscie kiedys wysoki poziom. Niestety dla mnie sie skonczyliscie.

• Upvote 1

I właśnie dlatego m.in. uważam za rozsądne posunięcie zrezygnowanie z czegoś i obniżenie ceny, lub podwyższenie ceny czasopisma w zamian za lepsze pełniaki.

Widziałem już że postulujesz usunięcie płyt i dawanie tylko kodów do steama. Tylko uwierz mi że wtedy też będzie lipa bo część osób (w tym ja) takich gier nie uznaje. Może nie ma ich wielu ale jednak. Dla mnie steam to dżuma i powinno się to zniszczyć więc jeśli CDA kiedyś z płyt zrezygnuje czyli nie będzie dawać pełniaków steama niewymagających to nastąpi moje definitywne pożegnanie z pismem. Bo interesują mnie tylko te pełniaki które steama nie wymagają. Reszta dla mnie nie istnieje.

Nigdy nie przepadałem za serię S.T.A.L.K.E.R - także ostatni pełniak nie dla mnie.

Podsumowując- pełniaki ujdą w tłumie w tym miesiącu. Nie wiem czy zagram w jakiś pełniak z tego numeru

Ten stalker był w CDA -_-

Mądrala się znalazł - tej części nie było.

Cóż, pełniaki słabe, ale obiecałem sobie, że do końca roku uzbieram wszystkie numery.

Ale i tak kasę wydam na GTA III. :P

Hmm Stalker bardzo interesujaca seria i tej czesci nie mam to na 99% biore ten numer :) Prawie nic nie mam z tego nr poza mcpixelem wiec mi odpowiada

Ja jako fan FPS-ów, powiem krótko mocarny pełniak. Mam dwie peirwsze cześći STALKERA, więc wiem z czym się to je.

Bez steama? Więc kupuje.

Tylko mała uwaga. Może warto by zrezygnować z przecieków? Bo tak zaczynacie od kaszanek i jest tylko hejt a tego chyba nie czyta się miło.

Teraz pozostałe pełniaki wydają się być bowiem ciekawym uzupełnieniem Stalkera.

Edited by Iselor

Bazyliszku, a nie mowilem ze predzej czy pozniej trafi na cover Zew Prypeci - nie trzeba bylo go nabywac we wlasnym zakresie :P Tak czy owak nr 1 dla mnie tym razem jest Sanctum a 2. Damnation. Stalkerow nie moge rozgryzc - jakos mi to nie podchodzi.

4. Damnation ENG - Doczekaliśmy się kaszanki w CDA smile_prosty.gif

3. Sanctum PL - Gra zdecydowanie nie dla mnie, ale może innych ucieszy.

2. McPixel ENG - Ciekawa gra, może kiedyś zagram

1. S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci PL - Jeden z najlepszych pełniaków w tym roku (jak nie najlepszy) należą się brawa brawa.gif

szkoda tylko że już od dawna mam.

CDA przełamało złą passę dawania słabych pełniaków od czasu Dead Island.

No tak, DI bylo dwa numery temu, wiec "passa" (1 numer) przelamana. Tadam! [smg]

@Smg Z moich obliczeń wynika że ta passa trwała 2 numery, a DI daliście 3num. temu

Edited by KalibSidiekszyn

Dwie poprzednie części Stalkera mi nie przypadły więc wątpię, żeby ta część mnie przekona pewnie też po 20 min wyleci z dysku ;d, ale pełniak bardzo dobry zważywszy na to, że dużo ludzi go wyczekiwało smile_prosty.gif

Edited by itachiv1

Ten stalker był w jakiejś promocji MUVE.PL chyba do kupienia za złotówkę. Zapłaciłem i nigdy nie zagrałem. Teraz może będzie okazja. Mam nadzieję, że nie skończy jak z poprzednim stalkerem z CD-A który wykrzaczał mi się do pulpitu w pewnym określonym miejscu, ktrórego za czorta nie dawało się ominąć (jakiś tunel).

4. Damnation - Taa... A w następnym pewnie Ride to hell : Retribution albo Unearted ? :)

3. Sanctum / Kod do Margonem -Co do pierwszej - może spróbuję. Ale po obejrzeniu Gameplaya z tej gry jestem średnio usatysfakcjonowany. A z Margonem się zobaczy.

2. McPixel - Nie lubię tego typu gier. Piksele mnie zabijają, sorki :/.

1. S.T.A.L.K.E.R : Zew Prypeci : CDAction - DZIĘKUJEMY :D

Pierwszy pełniak made my day - teraz będę miał całą sagę STALKER z CD-Action :-) Pozostałe gry pewnie sprawdzę.

Bazyliszku, a nie mowilem ze predzej czy pozniej trafi na cover Zew Prypeci - nie trzeba bylo go nabywac we wlasnym zakresie tongue_prosty.gif Tak czy owak nr 1 dla mnie tym razem jest Sanctum a 2. Damnation. Stalkerow nie moge rozgryzc - jakos mi to nie podchodzi.

Ha ha joke on you bo nie kupiłem wtedy tego STALKERA ZP tylko Mini Ninjas (w które jeszcze nie zagrałem :/). Też wiedziałem że CDA w końcu powinno dać go na coverze. Ze "wschodnimi" tytułami zwykle nie ma problemu. Tylko znowu minimum 4 tygodnie poczekam na oczekiwane przeze mnie Kings Bounty Wojownicy Północy. Recenzję zaraz wrzucę na blog. Nie mam problmów z jej lokalizacją - ta gra była na okładce (świetnej zresztą).

Super S.T.A.L.K.E.R ZP w CDA, więc za pełniakasoczek.gifbrawa.gifbrawa.gif. Cała seria z cda więc bardzo fajnie (choć wiadomo było że w tym roku będzie bo STALKER ĆC-2011 STALKER CN-20 ma12).A z kodu nie skorzystam bo gry nie mam i nie mam zamiaru jej pobierać.

Edited by HELIXMAN

Damnation - Znam tą grę z Najgorszych Gier WSzechczasów, podziękuję :)

Sanctum - wygląda fajnie, może zagram

McPixel - kiedyś grałem i dobrze się bawiłem, na pewno powrócę

S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci - numero uno, jazda obowiązkowa :D

Stalker mnie nie kręci, w McPixela zagram, bo niestety nie udało mi się giveawaya wygrać żadnego. Kod do Margonem wykorzystam, ale jak to nie będą sł to chyba tylko wykorzystam, bo mam pożyczkę obecnie tam. Reszty gier nie kojarzę.