Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2013

Polecane posty

Ja pełniaki oceniam pozytywnie, dzięki Stalkerowi dodanemu do tego numeru każdy ma (kto kupował :D) wszystkie części tej bardzo dobrej serii, z resztą, jednej z moich ulubionych dlatego gdyby nie fakt, że posiadam już tą grę byłbym wniebowzięty. Ale gorąco polecam tą grę innym, jedna z lepszych gier dodanych w tym roku do CDA, samo jej pojawienie zmobilizowało mnie do przejścia jej po raz kolejny :).

Sanctum, gra podobna do Orc's Must Die! która wtedy okazała się bardzo fajnym czasoumilaczem, może będzie podobnie z tą produkcja?

McPixel mnie nie rajcuje, tak samo Damnation, nie będę sprawdzał tych gier, może gdybym naprawdę nie miał w co grać to wtedy.

Oczywiście nikt nigdy nie wspomina o całej reszcie bardzo fajnych dodatków jak np tapety (zmieniam co miesiąc na tą z CDA), modulatorach, e-bookach czy bonusach - nie wiem jak reszta, ja je czytam i jestem niezwykle usatysfakcjonowany, że się pojawiają, ale jeszcze nie zauważyłem, by ktoś o nich tutaj wspominał. :)

Płyta całościowo oceniam na 7/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery... osobiście (egoistycznie, olewając wszystkich) to jestem zawiedziony, niedawno (parę miesięcy temu) we wspaniałej sieci sklepów był S.T.A.L.K.E.R. za 10 sztuk naszej lokalnej waluty, a tu co... ludzie chcą co innego ale nie, dajmy grę, którą dopiero co można było kupić za małe pieniądze, a co niech mają. No to tyle, jestem trochę zły bo już od pół roku prawie próbuję co innego wyłudzić, ale nie ma, jednakże gdybym nie posiadał S.T.A.L.K.E.R.'a byłbym wniebowzięty. Więc tak patrząc z boku, bardzo miły prezent, ale będąc mną, nie licząc się z innym do bani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam smile_prosty.gif

Jedno proste pytanie warto kupić?

Bo nie mam w co grać biggrin_prosty.gif

Damnation to takie gears of war,stalker hmmm grałem w czarnobyla,santcum nie wiem,dla czytania magazyn możliwe smile_prosty.gif

Proszę odpowiedzieć.

Pozdrawiam smile_prosty.gif

Edit : Kupiłem bez zastanowienia nic nie tracę wink_prosty.gif

Tracisz/wydajesz (jak kto woli) 15.99zł. tancze.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluj! Całkiem sporo ten mod dodaje. Więcej szczegółów tutaj.

Osobiście płytkę oceniam na 9/10 właśnie przez Zew Prypeci. Od dawna mam całą trylogię na półce, ale dzięki CD-Action będę mógł w końcu komfortowo zagrać, nie pakując płyty do napędu. Nie wiem kto, komu, co i ile, że ta seria ukazała się w CD-Action - dla mnie jesteście wielcy. Dokonaliście (jako redakcja) rzeczy prawie nie możliwej. Żeby tak dobra seria ukazała się w magazynie dla graczy? Zew Prypeci domyka ten rozdział klamerką, a osoba odpowiedzialna za dobieranie gier może przejść w stan spoczynku z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku:) Przy takim tytule pozostała zawartość płyt to tylko nie wiele znaczący dodatek. Jak dla mnie pełniak 2013 bezapelacyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest jakakolwiek opcja ominięcia "niedostępności w danym regionie" kodów na steama z CD-Action? Mieszkam aktualnie za granicą i gry nie chcą się łączyć z moim kontem steam. Oczywiście, nie jest to duży problem i chciałem się tylko dowiedzieć czy istnieje taka możliwość.

Samą płytkę ocenię bardzo dobrze. Zew Prypeci i McPixel to gry, które zajmą mnie na długi czas. Dzięki CD-Action :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może było pytanie: Sanctum ma region locka?

Pytanko było. Odpowiedź też:

Pytanko do was ale tak na 100% wte czy w te. Czy klucz do gry Sanctum ma regionalną blokade jak poprzednio Dead Island tylko dla PL? Prosiłbym o pewną odpowiedź na ten temat bo posiadam już tę grę na steamie więc chciałem się kluczem wymienić z kimś na inną gre lub puścić na giveaway i uszczęśliwić losową osobę smile_prosty.gif. Pozdro.

Zapewne tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt zachęcające te pełniaki, ale i tak numer kupuję do poczytania, więc nie przeszkadza mi to. Może w następnych numerach będzie ciut lepiej, ale przecież nie mogą gwiazdek z nieba dawać w każdym numerze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaje się - po tygodniu walki z Damnation, mimo naprawdę jasnego umysłu i dobrych chęci - ogłaszam te grę najgorszym krapiszczem dodanym do CDA od momentu, kiedy zacząłem kupować to Pismo (od nr-u 03/2010r po długiej przerwie od 11/2000r) . Niniejszym otrzymujecie Karnego K...aktusa i oby to sę nie powtórzyło >confused_prosty2.gif

W tej grze niemal WSZYSTKO jest przynajmniej złe : animacja ( można to w ogóle tak nazwać?), dubbing ( wydaje się, że lepiej w roli postaci sprawdziłyby się syntezatory mowy ... ) stabilność (pierwsza wywałka po ... 5 min gry - nie zdarzyło się to nawet w niespatchowanej wersji ... F3 (!), który wywalił się dopiero po ok 6 godzinach intensywnego grania), cut-scenki, walka ... szkoda wymieniać dalej - w skrócie, jeśli ktoś nie zainstalował do tej pory, to niech tego nie robi rozpacz.gif

Szkoda, bo można było dać chociażby większy Modulator, czy inne Bonusy ... albo kompletny rocznik starszych wydań ... nie wiem, wszystko tylko nie TO .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedrosa66 nie zgadzam się z tobą. Mi ta gra przypadła do gustu o wiele bardziej niż Overlord. Co ci się nie podoba w animacji - nie rozumiem. Postacie poruszają się płynnie i naturalnie. Jak się do czegoś doczepić to do fizyki ciał, ale to szczegół. Dubbing to sprawa drugorzędna, o wiele ważniejsze jest ogólne udźwiękowienie gry które wg. mnie jest przyzwoite. Mówisz o stabilności - mi gra nie wyłączyła się ani razu, nawet po altabowaniu. Może masz słabszy komp? Jeśli chodzi o cut-scenki to faktycznie nie jest najlepiej, ale też nie przesadzajmy, nie jest tak tragicznie. Walka to nie jest główny aspekt gry. Mi w Damnation gra się bardzo przyjemnie, gra zaskoczyła mnie przede wszystkim ogromnymi planszami - to jeden z największych atutów gry. Niesamowicie jest wspinać się 10 min na wieżę, żeby potem zobaczyć na dole miejsce z którego się zaczynało. Jazda motorami również nie jest zła, fajne urozmaicenie.

Naprawdę polecam zainstalować, może wam przypadnie do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...