Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madridista

iPad czy może tańszy tablet?

Polecane posty

Witam, planuję kupno tabletu, jednak nie wiem na jaki się zdecydować. Zastanawiam się nad iPadem( mini lub zwykłym) ale jego cena jest trochę duża, dlatego myślę również o innych producentach. Jaki tablet byście polecili maksymalnie do 2,5k? Z tym, że jeżeli jest jakiś dobry tablet, który będzie kosztował 1000 czy 1500 i będzie wystarczająco mocny to bardziej skłaniałbym się ku tej opcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w takim razie sens płacić dwa razy tyle za iPada czy taki Nexus będzie się gorzej spisywał od Apple'a? I tak przy okazji, jak to jest z flashem? iPad go obsługuje czy nie? Co komentarz to inna opinia i już nie wiem w co mam wierzyć, a jednak tablet bez flasha to dość spory minus...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj sobie kilkanaście dni, Apple zapewne pokaże nowe iPady. Jeśli chcesz cos mniejszego, a mini dostanie retine (i ciekawy środek) to wziąłbym go właśnie. Jeśli musisz teraz kupić to lepszy bedzie Nexus. Jak wybierasz cos dużego ... no kurczę, jest nowy Surface, jest kilka dobrych tabletów na Andku, ale ja muszę polecić Apple. Jestem bardzo zadowolony (a mam w domu jeszcze Iconie, Samsunga, małego Samsunga i Nexusa) i nie mam w zasadzie nic do zarzucenia mu. Nowy system jedynie pozostawia wiele do życzenia i to powód dla którego musiałbym przemyśleć ponowny zakup czegos "nadgryzionego".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do tematu, jednak wolałbym coś większego, tak powiedzmy 10 cali. Czy na przykład taki tablet byłby dobrym rozwiązaniem? Podzespoły ma dobre, jedyne czego mógłbym się przyczepić to rozdzielczość. Co o nim sądzicie? http://www.komputronik.pl/product/193154/Komputery/Tablety/Samsung_N8000_Galaxy_Note_10_1_3G_16GB_White_Wyprzedaz_.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...