Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoweK

Unreal Tournament 2004

Polecane posty

Witam,

Otóż mam problem z wydawaniem komend glosowych dla botów.

Czy ktoś wie, jak je wydawać? Oczywiście mam mikrofon ze słuchawkami. W recenzjach czytałem, że komendy dla botów można wydawać... tylko jak? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Otóż mam problem z wydawaniem komend glosowych dla botów.

Czy ktoś wie, jak je wydawać? Oczywiście mam mikrofon ze słuchawkami. W recenzjach czytałem, że komendy dla botów można wydawać... tylko jak? Proszę o pomoc.

W UT jedynce trzeba było trzymać klawisz V i wtedy się wybierało myszką polecenia. W UT 2004 chyba było tak samo. Nie mam pewności bo ostatni raz w ten tytuł grał naprawdę dawno temu. Jak to nie działa polukaj w opcjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bylo o komendy glosowe, nie te zwykle z voice menu. Poza tym wybieranie myszka? Od tego sa klawisze 1-0... A co do pytania - trzeba na poczatku komendy podac grecki tag danego bota, widoczny po wcisnieciu TAB (Alpha, Beta itp itd), a potem wydac komende. Czyli przykladowo: Alpha jump, Beta attack, Delta dance. Nie wiem jak wazny jest poprawny akcent, nigdy nie sprawdzalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam UT2k4 od jakiegos czasu i... nigdy nie udalo mi sie rozkazac glosowo botom :P Wiec nie wiem czy to w ogole dziala... Poszukaj moze na forach dedykowanych UT... A tak to pozostaje Ci tylko klawisz V ;P

Też mam UT i nigdy nie słyszałem o takiej mozliwości.......moim zdaniem nie ma co szukać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam mały problem.Otóż nie wiem jak używać adrenaliny.Próbowałem za pomocą wszystkich klawiszy, gdy jej poziom wynosił 100 i nic.W opcjach też nic nie znalazłem.Podobno można też robić jakieś kombosy za pomocą adrenaliny. Próbowałem znaleźć pomoc na polskich stronach o unrealu i na forum CDA.Ale skoro tu piszę, to znaczy, że jednak nic nie znalazłem.Dlatego proszę o pomoc.Z góry dziękuję za zaangażowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrenalinę "uruchamia się" odpowiednim kombosem. Istnieją z tego co pamiętam, 4 ich rodzaje:

Berserker - zwiększą szybkość strzału(nie jestem do końca pewny) i obrażenia

Speed - zwiększa szybkość biegu(na pewno) i... prawdopodobnie strzałów ^_^". Ale głowy nie dam...

Invisible - daje częściową niewidzialność. Można taką postać "wyhaczyć" okiem, ale im większą odległość tym trudniej ;). "Osłona" działa tak długo, jak mamy adrenalinę(przy każdym "adrenaline combo" ją tracimy)

Booster - ciągłe leczenie, do maksymalnych wartości zdrowia/pancerza(199/150 bodajże)

Speed: 4x "w przód"

Booster - 4x "w dół"

I tutaj nie jestem pewny, ale:

Invisible - 2x "w lewo", a potem 2x "w prawo"(bądź na odwrót ^_^")

No i Berserk... Albo "góra, dół, góra, dół", albo "2x góra, 2x dół". Niestety dawno nie grałem(w demo, a jak :P), więc Berserka nie za dobrze pamiętam(nie używałem). Ale dwa pierwsze są właściwe ^_^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuje, Bethezer, za Twoje zaangażowanie ;) . Nie byłeś jednak pewien, co do "Invisible" i "Berserk" :mellow: . Niewidzialność uruchamia się za pomocą kombinacji 2x góra i 2x dół, a "Berserka" 2x lewo i 2x prawo :) . Ponadto dla innych "niewiedzących" (jak ja) jeszcze mała informacja. Podczas używania tych dopalaczy zużywa się adrenalina, ale możemy ją uzupełniać np. poprzez zbieranie ampułek z nią lub poprzez zabijanie wrogów B) .

A skoro ja otrzymałem pomoc, to i jej udziele :P .

Flak Cannon jest jedyną bronią "shotgunowatą". Najlepiej posługiwać się nią w zamkniętych pomieszczeniach lub jako moździeż (Alt-fire) na pozycjach defensywnych, przy wejściach do budynków.Ale należy pamiętać, że jest to broń krótkodystansowa, a jej szrapnele mogą zabić i Ciebie <_< .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się wysiliłem i sprawdziłem w instrukcji:D Komendy są i trzeba je wydawać przez mikrofon wciskając klawisz v(domyślnie) i wymawiając wyraźnie. Tagi botów sa wyświetlone nad ich głowami albo w oknie punktacji i nie pochodzą z greckiego tylko z alfabetu fonetycznego NATO(alfa, beta, bravo, charlie itd.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż zainstalowałem sobie UT2k4. Przy włączaniu wyskakuje błąd ze mam trojana* , gra sie nie włącza tylko ciagle ten głuptkowaty i denerwujacy komunikat, na dodatek pojawia sie TYLKO jak włącze UT2k4. Gra jest oryginalna mam juz ją troche czasu i nigdy nie miałem takich problemów. Mam antuwirusa avast!

*Nie da sie go usunąc, dać w kwarantanne dosłownie nic!!

Prosze o pomoc..:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż zainstalowałem sobie UT2k4. Przy włączaniu wyskakuje błąd ze mam trojana* , gra sie nie włącza tylko ciagle ten głuptkowaty i denerwujacy komunikat, na dodatek pojawia sie TYLKO jak włącze UT2k4. Gra jest oryginalna mam juz ją troche czasu i nigdy nie miałem takich problemów. Mam antuwirusa avast!

*Nie da sie go usunąc, dać w kwarantanne dosłownie nic!!

Prosze o pomoc..:(

Sprawdź najpierw innym antywirem czy aby na pewno masz trojana. Też korzystam z Avasta i wiem po sobie że lubi traktować różne zabezpieczenia anty-cheatowe jako trojany. Jeśli po sprawdzeniu innym antywirem okaże się że nie masz wirusa, to będziesz musiał po prostu zatrzymywać skaner na czas grania. Jeśli jednak faktycznie masz vira to chyba tylko inny program ci pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro temat się trochę odświeżył to i ja napiszę o moim problemie.

Mianowicie mam UT 2k4 z Platynowej Kolekcji (Antologię). Problem mam taki, że kiedy próbuje się połączyć z niektórymi serwerami (na szczęście nie wszystkimi) to wyskakuje mi komunikat w stylu: "Niezgodność z pakietem UT2003Fonts" czy jakoś tak. Nie wie ktoś czy da się tak zrobić aby wszystkie serwery działały? Może trzeba coś ściągnąć czy coś... Jakby ktoś coś wiedział to pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inny problem: mianowicie kupiłem w dziale XK Gold Antologię. No i dałem w prezencie kumplowi na urodziny, ale coś jest nie tak. Mianowicie wyskakuje błąd pliku engine w Unrealu jedynce i UT, czyli:

"General protection fault!

History:FLightManager::Init <- URender::Init <- UGameEngine::Init <- InitEngine"

, a U2 nie chce chodzić, natomiast UT2004 ma błąd aplikacji, wktórym pisze na końcu rzecz jasna, że "przepraszamy za kłopoty". Podejrzewam, że jest to wina GeForce 7600. Jest sposób, by to chodziło na tej karcie? Mogę wrzucić screen przykładowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mój problem, z jakim się borykam może i nikogo nie zainteresuje wszak to gra iście pod multi ale i tak piszę. Kłopot mam z save?ami w single, otóż się nie robią. W obrębie uruchomionej aplikacji są i zawsze można wrócić do jakiegoś meczu wcześniejszego, ale gdy tylko jest zamykana definitywnie i uruchamiana ponownie, cały profil jest w niebycie.

Pojąć tego nie potrafię wiec proszę o pomoc. Jestem po niedawnym formacie wiec kolejny nie wchodzi w grę, wszelkie inne propozycje przyjmę z rozkoszą. Ach bym zapomniał reinstalacja czy też ponowne zainstalowanie gry po wcześniejszym odinstalowaniu nie pomogły. Z góry dzięki wielkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza. Cichosza. Czy nikt nie wie, czy może to fenomen na skalę światową i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, niech ktoś choć napiszę że z niczym takim się nie spotkał to będę spokojny i pogryzę płytę i opluje w myślach CDP bo albo to ja albo większość też ma coraz więcej problemów z ich "produkcjami".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sterowniki do karty nowe, reinstal, jak vista to uruchom w trybie zgodności z xp, a jak nic nie da to zareklamuj grę u cd projekt. Może coś jest nie tak z tą kartą na moim geforce 5200fx nie mam problemów. Dasz screena z błędem?

Z savami nie mam problemu po meczu turniejowym wchodzę do menu i gra zapisuje się sama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...