Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Henryk_kwiatek

Steam, Skyrim i upgrade do wersji Legendary

Polecane posty

Hejo, Kolejne pytanie z zasad działania Steama.

Mam na koncie m.in. Skyrim, ale bez DLC. Przeliczyłem, że bardziej opłaca mi się kupić Skyrim: Legendary Edition niż pojedyncze DLC.

Pytanie czy mogę dodać do konta Legendary Edition jeśli już jest Skyrim "goły"? Czy dokona się upgrade czy steam mnie w ogóle nie puści twierdząc, ze już mam tę grę w kolekcji? Jeśli puści to czy Skyrim "goły" wyląduje w ekwipunku i będę mógł go podarować komuś jako gift?

(Tak miałem z Portalem - kupiłem w Orange box, a potem samodzielne wydanie i jedna z gier wylądowała w ekwipunku do podarowania komuś)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Legendary Edition jest w formie jednego klucza, który aktywuje i grę i DLC, to po jego aktywacji otrzymasz DLC, ale samej podstawki już nie.

Skyrim LE nie jest wymieniony na liście gier, które po aktywacji dają dodatkową kopię, więc podstawka przepada. Miałem tak z Falloutem New Vegas, gdy mając F:NV aktywowałem Ultimate Edition. Dostałem DLC, ale dodatkowej kopii Fallouta już nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem 'gołego' Skyrima nim zakupiłem Edycję Legendarną. Edycja ta jest w formie jednego klucza (nie jak np. w Deus Ex Human Revolution GoTY Edition, gdzie każdy element to był osobny klucz, dzięki któremu zostawała sama podstawka), i nie daje ona dodatkowej kopii Skyrima jeśli posiadamy już edycję bez dodatków. I, nie będzie żadnego problemu z aktywowaniem Edycji. Upewnij się tylko, że obydwie gry pochodzą z tego samego regionu językowego (czyli, obydwie gry jakie Ty masz zostały kupione w wydaniu "cenegowskim") bo inaczej możesz mieć taki problem jaki ja mam obecnie. Polskie dodatki do Dishonored, angielska podstawka, i Steam nie chce ich dodać, bo "trzeba mieć oryginalny produkt" ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem klucz, dodałem gry, aktywowałem je, ściągnęło i zainstalowało DLC, Ale..

jak włączam grę i mam zaznaczone w plikach gry dodatki to w menu - na ekranie z wielkim logo Septimów - wywala mnie na pulpit. Jak odznaczę te pliki, tak żeby się nie ładowały dodatki to gra się daje uruchomić...

Ktoś miał podobnie? Na razie próbuję przeinstalować grę - może pomoże. A jak nie to już nie wiem co mam robić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz patch pl z http://bitshare.com/...amigos.rar.html i z katalogu Strings kopiujesz pliki (które pominęto wraz z najnowszą aktualizacją gry - nie wiedzieć czemu?) do katalogu z grą gdzie steam ją zainstalował - program files(86x)/steam/steamApps/skyrim/data//strings. Możesz również zainstalować cały patch, kopiując go do folderu z grą i wciskając configfix.exe po uprzedinm rozpakowaniu.

Mam nadzieje, że pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...