Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dr.Agon

internet IPLUS

Polecane posty

Działa na całą Polskę ;D Montujesz ją na dachu i kierujesz na jakieś najbliższe miasto. Z anteną łapię HSDPA to jest jakieś 7.2 MB/s ale to tylko tak pokazuje ale około 1 MB wtedy jest ;D A jak ściągam coś to czasami nawet prędkość dochodzi do 120 kb/s ;D

Odyniec - gniazdo to wejście anteny do modemu. I do tego potrzebny jest odpowiedni konektor. Jaki masz modem? bo nie do każdego da się ją podłączyć :/ ja HUAWEI E220 i kupowałem 3 konektory bo żaden nie pasował. Dopoiero ostatni jaki przysłał mi khayn było OK ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15
Czy można zainstalować iPlusa na 2 komputerach na tych samych kluczach i używać na zmiane w nich tego samego modemu? Nie ma żadnych blokad czy czegoś takiego?

Spoko, działa na 100%. Ja miałem jako pierwszy na wsi iPlusa i jak ktoś był zainteresowany to chodziłem i sprawdzałem czy u innych działa. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś takiego z tym @$%@$ IPlusem, że działał przez spory czas u mnie w kompie (XP SP 2) i nagle przestał. Nie było problemu, przez Wifi i pobierałem neta z laptopa z Vistą. Teraz, gdy brat zabral laptopa, pobieram neta od siostry, która też ma XP i SP2. ocb? reinstalowałem progrm, jednak dalej to samo. Ani przez APN ani przez CDS? Kto pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...