Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jediyan

STEAM

Polecane posty

Gość Ymir

Hm, nie bardzo wiem co jest, ale mój problem wygląda następująco:

Chcąc zainstalować Speedballa 2 wcześniej należy pobrać Steam. Ogólnie super, program siedzi na dysku, ale jego update zacina się po 5 minutach na 22 % i nie idzie dalej. Próbowałem dwa razy resetować, ale nic. Zostawiłem go też na ok 8 godzin (w tym czasie poszedłem do szkoły)ale po powrocie nie zastałem nowości. Wciąż cyferka 22

Ile można czekać? Mam 1 Mb łącze i chciałem zauważyć że błędnie zaznaczyłem prze prędkości że mam ok. 2 Mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA jest napisane, iż na płycie znajduje sie klient czyli właśnie Steam. Jeśli nie miałeś dotychczas konta, to zakładasz nowe. Kod do Speedballa dostajesz mailem po wejściu na odpowiednią podstronę CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie wie ktoś do czego są osiągnięcia na steam???

Wyświetla mi co jakiś czas że odblokowano osiągnięcie. Gdzie to sprawdzić jakie już zdobyłem a jakich nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokój ja mam steama i jestem zadowolony

Steam jest bardzo fajny

Osiągnięcie zależy w jakiej grze

np. w Team Fortress 2 za osiągnięcia zdobywasz nowe bronie i ulepszenia do klas,ale to tylko w team fortress w innych grach to tylko satysfakcja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś Quake'a "jedynkę" lub "dwójkę" (ewentualnie packa I+II+III+dodatki)? Jak wygląda sytuacja z muzyką (przypominam, wersja sklepowa miała muzyka w formacie CD-Audio, który to jakoś "nie trawi" innych nośników danych, niż CD ;))? Gry są z niej oberżnięte (jak QII z CDA)? I jak mocno te gry są "wrośnięte" w Steam - da się grać w singla bez dostępu do Internetu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę STEAM mi nie łapię czasu ile siedziałem podczas gier. Tak samo mam z serverem na którym gram, nie chce im zaliczyć obecności i fragów. Zaczęło się to o ile dobrze pamiętam jak sobie X-Fire zainstalowałem i teraz nawet gdy jest wyłączony żadne informację nie są zapisywane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak mocno te gry są "wrośnięte" w Steam - da się grać w singla bez dostępu do Internetu?

Da się grać w single bez dostepu do netu. Wystarczy przełączyć steam`a w tryb offline. Troche gorzej jest z takimi grami jak np. DoW 2 gdzie musisz mieć jeszcze konto w G4WL - ale i tu można tworzyć konta offlinowe.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komandor_Tarkin

Sprawdzałeś to (niekoniecznie w odniesieniu do Quake'ów, może być dowolna inna gra ze Steam) czy piszesz na podstawie swoich przypuszczeń? Szczerze mówiąc, interesują mnie informacje z "pierwszej ręki", a to dlatego, że np. w przypadku muzyki w steamowej wersji QI czy QII spotkałem się ze sprzecznymi stwierdzeniami (jedni piszą, że jest, inni - że nie ma, i komu tu teraz wierzyć :rolleyes:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...