Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jediyan

STEAM

Polecane posty

No cóż, ten link któren podałeś nie działa, bo tam są kropki w środku. Ktoś źle podał link, albo źle się drania wkleił. Pogrzeb głębiej lub zagoogluj na support.steampowered.com szukając strony o nazwie ask.php. MOŻE pomoże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem grę Left 4 Dead przez Steam. Do tej gry zostało wydane kilka uaktualnień. Czy pobrana gra jest już uaktualniona do najnowszej wersji czy trzeba to zrobić ręcznie? Mimo, że mam w opcjach ustawione żeby automatycznie pobierał aktualizacje to nic nie pobiera. Czy to oznacza, że jest to najnowsza wersja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale jak myślisz? Że niby wprowadzaliby ściąganie gry bezpośrednio od nich, żebyś potem musiał ściągać kolejne patche? Gdzie tu logika?

A tak na serio: oczywiście, że jest to najnowsza wersja. Pomyśl o grach takich, jak GMod, które wychodzą od paru lat. Jaki sens miałoby ściąganie patchy po instalacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem sobie STEAMa o zarejestrowałem grę Dark Messiah, problem jest w tym że Dark Messiah Multi jest w zakładce z zainstalowanymi grami, a Singiel nie :\ Jak zrobić żeby go wykrywało jako zainstalowanego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy mozna uruchomic gre w steam bez wczesniejszej aktualizacji tej gry. Dostalem dzisiaj Empire TW zainstalowalem, chcialem uruchomic, a tu wyskakuje mi informacja ze pobieranie uaktualnienia potrwa 19 godz.

wlasciwosci gry, uaktualnienia, nie uaktualniaj gry automatycznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Steam jest tak zbudowany, że nie można ominąć aktualizacji ;) Są na to tylko 2 sposoby:

1) Kup lepszy internet :P

2) Złóż skargę w pomocy technicznej. Poczekasz jakieś 3-4 lata zanim BYĆ MOŻE zdejmą auto-aktualizacje. (Masz na to 2% szans, życzę powodzenia xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wezcie pod uwage ze kupujac gre pisze potrzebne jest połączenie z internetem w celu aktywacji gry, ale nie pisze ze potrzeba szybkiego łącza bo trzeba sciagnac aktualizacje!!!

Przykladowo gra Lost Planet ja mam neta 256kb/s , wystarczy na www, drobne pliki itp ale sciagniecie tych glupich aktualizacji bedzie u mnie trwalo prawie 1 dzień!!! Bez sens, nie liczac tego ze czasem przy takiej aktualizacji lubi fojsc do jakis tam procent i zaczac od nowa..

No i co mam teraz żądać pieniedzy zwrotu?? Nie pisali jaka predkosc łącza jest potrzebna a przez to wywalilem kase w błoto.. i po co wogóle te aktualizacje, rozumeim aktywacje gry, klucza itp ale aktualizacje sie sciaga jak ktos chce.. Po to kupuje gre na plytce DVD zeby zainstalowac gre wlasnie z tej płyty i móć cieszyć się grą a nie że ja potem musze jeszcze pewnie z jakies GB sciagac aktualizacji co przy moim internecie jest nie mozliwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam jest po prostu genialny. Żeby zmienić lokalizację dla nowych gier trzeba zainstalować stema na nowo na innej partycji, oczywiście razem z grami, które zostały usunięte razem z nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie pytanie nieważne, mam za to inne - czy da się płacić za gry pobrane przez Steam inaczej niż kartą kredytową? Bo nie chcę płacić odsetek związanych z posiadaniem takowej jeśli będę jej potrzebował tylko do tego jednego zakupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech a ja mam troche inny problem. Otóż wczoraj dostałem keya, wszsytko pięknie działało zainstalowalem steama, aktywaołem gry, i sciagnałem to co potrzebowałem, dzisiaj przychodze do domu i zonk, ni $$!!%^$ nic nie działa, gdy włączałem ikonke steama na 2 sekundy pojawailo sie okienko "Logowanie do konta" czy cos w podobie, po czym okienko gasło, steam sie nie uruchamiał i nie było żadnego errora. Dobra re-install nie pomógł, teraz za to jak sie pokazuje okienko po instalacji "utówrz nowe konto" i "zaloguj sie na kontp", okienko wygasa bez żadnego errora, totalny bezsens, koledzy mowili żebym zainstalował SP3 bo wyszedł jakis uptade, no to co poradzic , zainstalowałem Sp3 i ni ^@#~! nie działa, dalej to samo....Prosze pomóżcie bo zaraz coś rozpi^#@!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie które nurtuje mnie już od jakiegoś czasu - parę miesięcy temu na Steamie została zmieniona waluta z $ na Euro... czy to stała zmiana i czy da się to obejść innymi słowy jakoś użyć dolarów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...