Skocz do zawartości
Smuggler

SPOILERY

Polecane posty

1. Jak się kończy gra GTA 3?

2. Jak się kończy gra Septerra Core?

Żeby nie było, że ja tylko na wszystkich żeruję... Wiele osób pyta się mnie jak kończy się Half-Life. Nie mogli go przejść z powodu absurdalnego poziomu trudności ostatnich poziomów. Oto cały "the end":

Zakończenia są dwa. Najpierw się spotykasz z G-Manem (człowiekiem z aktówką), a ten wychwala twoje osiągnięcia w Black Mesa. Mówi też, że udowodniłeś, pokonując bossa, swoje "zabijackie" umiejętności. Przenosicie się do kolejki, takiej, jak na początku gry. Teraz możesz wybrać zakończenie. Możesz zostać w kolejce i nie wchodzić do teleportu. Wtedy G-Man powie coś w rodzaju "zawiodłem się na panu, panie Freeman" i zostaniesz przeniesiony na statek obcych. Pojawi się napis w rodzaju:

OBJECT: FREEMAN

STATUS: WORKER (robotnik)

COMMENTS: (objekt nie spełnił wymagań pracodawcy, zapomniałem jak to się pisze po angielsku)

Drugie zakończenie jest teoretycznie lepsze i ma swój dalszy ciąg w Half-Life 2. Włazisz w teleport, a G-Man powie, że cieszy się, że będziecie współpracować. Pojawi się napis:

OBJECT: FREEMAN

STATUS: UNKONWN (nieznany)

DESTINATION: WAITING FOR DESTINATION (czeka na przeznaczenie)

NO OTHER COMMENTS (żadnych innych komentarzy)

I tyle! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi powiedziec jaki jest sposob na pokonanie głownego bosa z gry Serious Sam?

Wjedź na górę Wielkiej Piramidy. On będzie tam czekał. Są tam także jakby 3 koła unoszące się w powietrzu. Masz tam także coś jakby wyskocznie,które po najechaniu wybijają cię w dal. Musisz za pomocą wyskoczni wskoczyć z góry na każde z tych kół. Wtedy aktywuje się olbrzymi promień,który poważnie rani tego bossa. Jednak będzie on jeszcze żył - powtórz zatem jeszcze raz zabawę z promieniami. That's all.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie raczej skierowane do redakcji:

jaką notę dostała FIFA 2005 w najnowszym CDA?

bo nie wytrzymam do soboty ;) ...

Qn'ik w temacie 'zawartość nowego CDA' powiedział, żebyśmy te pare dni poczekali. Zaznaczył jedynie,że z tą ocenę w pełni zgadza się większość redakcji - i że rzadko kiedy są równie zgodni. Mój typ -> 8+ albo 9.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niewiem czy wszyscy wiedza Ale w Painkillerze są 2 zakonczenia

1 Jest normalne

2 zakonczenie jest jak sie przejdzie na najwyszym poziomie gre :)

Pierwsze wiadomo jakie zakonczenie

Tzn. Allsor jest w piekle i nasz bohater tylko myslal ze go zabil a Lucyfer porwal tą dziweczyne z miłosci i na naszego bohateraz czekają hordy wrogów :) (od tego momentu bedzie sie zaczynal dodatek)

A drugie zaknczenie jest takie ze nasz bohater sobie leci i leci Tak jakby na biło jest cały w białej poswiacie i Pod koniec filmiku upusza bron i wreszcie całuje sie ze swoja narzeczoną :D (szczesliwe zakonczenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak się kończy gra GTA 3?

Można powiedzieć że GTA 3 sie nie kończy la ewątek fabulatny konczy sie następującą...

Catalina wbija sie do nowej Posiadłosci Asuki w Forcie Stauton i zabiją Asukę a MArię porywa....

NA dodatek chce okupu w postaci 500 tysiecy doalrów...

Nasz dzielny heros musiał się z z nim do niej zgłosić..

No i tu zaczyna się hardcore... Wpadasz tam i zabierają ci broń, uderzysz jednego kartelucha i masz pistolet(narazie starczy).. i jedziesz na tame a tam to dopiero jest hardcore, bez pancernego PATRIOTA który dostałeś od RAYA będzie to prawie nie możliwe....

Jak juz tam bedziesz to zabijasz wszystkich kartelóchów i zostaje ci katalina i.. nie pozostaje ci nic jak rozwalić jej halikopter z bazuki(którą przypadkowo znajdujesz...)

Rozwalasz jej helikopter , Maria zakochuje się w tobie i przed tobą dłuuuuuuuuuuuuugie napisy końcowe których nie można przerwać...

Tam jest taka muzyka, że wcale się nie chce tego przerywać ;) - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o dragonballowego MUGENA2 (bo inne też widziałem tj. z innymi postaciami) to odpowiedź masz poniżej:

Dla każdej postaci jest inne zakończenie. Po pokonaniu Broliego zazwyczaj wyświetlana jest seria obrazków (a nieraz jeden) obrazująca dalsze losy naszego herosa. Obrazki te się nie zmieniają, za każdym razem, gdy przejdziesz grę np. Goku, zobaczysz to samo...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kończy się MUGEN II ?? :D

MUGEN kończy się ostateczną walką z Brollym. Co prawda jego pokonanie wymaga znajomości co najmniej 3 śmiertelnych technik (tzn. że 3 genki damy mogą dać efekt) a wysadzanie się Vegetą jest bez sensowne. Jeśłi jednak komuś się uda ogląda obrazek ekranizujący dalsze losy bohatera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie tak trochę z innej beczki: A mianowicie, jak kończy się film "Obcy kontra Predator"? Kto odnosi zwycięstwo?

Obcy kontra Predator to film bardziej na domysły bo pomimo zabicia na samym końcu królowej, aliens przeżywają za pomocą twarzołapa, który dorwał predzia w świątyni. Mozna by powiedzieć tak:

Predatorzy: Wypełniają misję na ziemi, ale niestety na samym koncu filmu umiera jeden z nich.

Obcy: Giną wszystkie łącznie z królowa, ale jednak jeden z nich przeżywa w ciele predatora... więc jest szansa na drugą część AvP już z Predalienami.

Ale chyba wiadomo, że wygrali ludzie. Pozbyli się alienów z ziemi (no chyba , ze ktoś odkopie tą budowlę :D) i nawet główna bohaterka została wyróżniona ^^

Ja mam pytanie: kto jest w nowym numerze wq pod obstrzalem?? mam nadzieje ze kiedys dacie smugglera

W nowym cda jest własnie smuggler :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DaWiDsOn

Dzieki sadohi zmobilizowales mnie do ponwnego poszukania tych jednych 10 zl ktore zgubil moj brat gdzies w domu... no i jeszcze chcialbym sie spytac kiedy wyjdzie nowe cda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...