Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qrakos

Router DI-524 i wolniejsze łącze

Polecane posty

Mam PC i laptopa. PC jest podłączony kablem do routera a laptop leci przez WiFi. Mam łącze 3mb i na PC jest ok, lecz na laptopie mam niższy transfer. Wiem, że WiFi ma mniejsza przepustowość (54mb) ale wydaje mi się ze pomimo tego powinienem mieć na lapku łącze tak jak na PC, a nie wolniejsze. Więc dlaczego tak jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam PC i laptopa. PC jest podłączony kablem do routera a laptop leci przez WiFi. Mam łącze 3mb i na PC jest ok, lecz na laptopie mam niższy transfer. Wiem, że WiFi ma mniejsza przepustowość (54mb) ale wydaje mi się ze pomimo tego powinienem mieć na lapku łącze tak jak na PC, a nie wolniejsze. Więc dlaczego tak jest ?

Podaj wiecej danych, np. model routera, laptopa, jaka ma karte wifi, wersje oprogramowania jakiego uzywasz, jakiego uzywa router :P moze trzeba sterowniki zaaktualizowac? Np. czesc sterownikow pod wifi dla windows xp/vista jest tylko po to, zeby sie polaczyc z netem i pobrac ze strony producenta wlasciwy sterownik :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Router to D-link DI-524.

Karta WiFi: Intel® PRO/Wirless 3945ABG Network Connection <--- wpis z menadżera urządzeń.

Próbowałem kliknąć na aktualizuj sterownik i wskazać miejsce na dysku gdzie miałem pobrane sterowniki, ale otrzymałem komunikat, że sterownik jest aktualny.

Mój laptop: LINK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...