Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Age of Conan

Polecane posty

Jak zainstalujesz z oryginalnych płyt, to będziesz musiał dociągnąć pewnie ze 3 GB aktualizacji, więc nie wiem, czy Ci się opłaca. I tak, będziesz mógł grać, bo instalacja nie ma nic wspólnego z kontem użytkownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do grajacych w AoC: jak sprawuje sie klasa Bear Shaman? Zwykle gram roznymi hunterami w MMO, jednak ta wyglada dosc ciekawie. Jak to wyglada w PvP i PvE? I jeszcze jedno pytanie: ktory z dostepnych magow daje najwieksza radosc z gry? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do grajacych w AoC: jak sprawuje sie klasa Bear Shaman? Zwykle gram roznymi hunterami w MMO, jednak ta wyglada dosc ciekawie. Jak to wyglada w PvP i PvE? I jeszcze jedno pytanie: ktory z dostepnych magow daje najwieksza radosc z gry? ;)

Szamanek wymiata, szczególnie w PvP.

Z magów najbardziej fragerski i wymiatający jest Demonolog - jest to jedna z prostszych klas, ale trzeba zrozumieć mechanikę AoC żeby naprawdę dobrze nim grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na normalnych serwerach PvP zabijanie graczy do ukończenia tutorialu (Tortage, do 19 poziomu) jest niemożliwe (wyjątkiem jest serwer Rage na którym można się bić niemal od samego początku). Potem nie licząc miast (Tarantia, Khemi, Conarch) gracze stają się kusząco czerwoni i można ich atakować.

Aczkolwiek nie wróżę sukcesów na początku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"You did not have access to your selected language. It has been reset to English."

Ktoś ogarnął tego buga ? Napisałem do supportu żeby coś z tym zrobili, po ściągnięciu polskiego klienta, aktualizacji, oraz prze pachtowaniu na PL (bo takie procesy zaistniały) w trakcie logowania pojawia się wyżej wymieniony komunikat, clienta ściągałem 2 razy wraz z cała zawartością.

Z góry podziękuje osobom piszącym posty w stylu "naucz się angielskiego"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no właśnie system f2p na serwerach banda dzieciaków które spamują wiadomościami typu hi 5gold plis nie lubie tego systemu i z tego powodu skończyłem z AoC

Oj, kolega chyba gry pomylił :<

Nie widziałem, żeby ktoś spamował "global" z prośbami o kasę (owszem, zdarzyło mi się pytanie gdzieś w okolicach tradera, bo jakiemuś low levelkowi parę sztuk srebra zabrakło na przedmiot - podzieliłem się, a czemu by nie skoro grzecznie poprosił...). Warto dodać fakt, że konta f2p mają limit 2g na postać + nie mogą pisać na globalu (chyba, że były wcześniej premium chociaż przez miesiąc).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc - w Conanie zakochałem się od pierwszego wrażenia , najpierw urzekła mnie grafika następnie system walki a jako trzecia rozwaliła mnie fabuła - pierwszy raz słuchałem i czytałem wszystko co postacie z gry miały do powiedzenia . Najlepsza żecz w conanie - nie ma "kosmicznych" zbroi , wszystko jest naturalne - prawdziwe i możliwe do zaistnienia , nie ma jakiegoś czegoś takiego jak : Kosmiczny Kaganiec Grozy do którego zmieściło by się kilku pudzianów . A propo , kto gra na Two Eagles , proponuję grę w systemie RPG , tymczasowo jestem bez gildii , nie cierpię użerac się z ruskimi których na polskich serverach PvP od groma , to jak ktoś zainteresowany - mój nick w grze . A no i mam jedno zapytanko , jeśli ktoś wie , jaki był powód zerwania współpracy nad Conanem na lini CD-Project ---- Funcom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto bardziej zawinił, ale w pewnym momencie (w sumie krótko po otwarciu serwera 2E) CDP zaczął kompletnie olewać graczy. Żenujący support, lub jego kompletny brak, nie działająca oficjalna polska strona AoC, ba, w pewnym momencie z forum poznikali nawet moderatorzy, a nasz ukochany CM informacji udzielał raz na ruski rok. Koniec końców okazało się, że tak naprawdę nikt nic dla nas nie można zrobić i nic nie można załatwić.

Gracze Polscy i Rosyjscy wystosowali petycję o połączenie naszych serwerów z pozostałymi serwerami EU i wg. informacji sprzed kilku dni Funcom szykuje się do tego w najbliższym czasie - także koniec z kiszeniem w ghettcie i niedługo dołączymy do "wielkiego świata".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandyta ma rację, mmo z lepszą grafą i ciekawszym systemem walki nie znajdziesz, jedyne szanse ma na to guild wars 2. Poza tym klasy są zróżnicowane, nie powstały na zasadzie " ten tankuje więc nic nie zabije, ten dps-uje więc pada po kilku sekundach ", tutaj każda klasa ma szanse zdobyć fragi i efektywnie uczestniczyć w pvp. Jedyne co może odstraszyć to progres graczy z przed f2p których ciężko dogonić względem uzbrojenia, poziomu i rozbudowania postaci. Spokojnie jednak, dla chcącego nic trudnego a gra oferuje ciekawe przeżycia zarówno w pvp jak i pve już na niskich lvlach.

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy ( Bandytaz, Ciebie pozdrawiam jako Balandar : ) )

@Matardox

Skończyłem dokładnie z tego samego powodu co ty ( doszło jeszcze kilka mentalnych barier ), ostatnio jednak zaktualizowałem grę i wchodząc na 80 lvl spotkałem nie tylko więcej ludzi niż na 2E, ale także starych znajomych, którzy pokazali, że " stara gwardia " w aoc nie umarła po f2p. Więc o ile nie sprzedałeś konta, to wchodząc do gry możesz spotkać się z miłym zaskoczeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Age of Conan Umarło. Osobiście Gram i widzę że producent odpuścił sobie naprawianie Bugów etc. łączna ilość graczy Age of Conan wynosi coś koło 2000 ale jak trafisz online 100 osób to jest naprawdę dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Age of Conan Umarło. Osobiście Gram i widzę że producent odpuścił sobie naprawianie Bugów etc. łączna ilość graczy Age of Conan wynosi coś koło 2000 ale jak trafisz online 100 osób to jest naprawdę dobrze smile_prosty.gif

A szkoda, bo ta gra była rewelacyjna i myślę, że może nie pobiła by WoW-a - ma inny zamysł, ale gdyby była dbana, ciągle ulepszana ( a nie na odwrót ) itd. to mogła by spokojnie żyć sobie własnym życiem obok światu Warcrafta ze sporą ilością wiernych graczy. Cóż ... gdyby projekt wpadł w inne ręce niż łapska Funcomu to zapewne nie byłby taki dobry, ale za to lepszy z dnia na dzień. Może jednak dobrym wyborem było oddać grę po premierze komuś innemu ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Age of Conan Umarło. Osobiście Gram i widzę że producent odpuścił sobie naprawianie Bugów etc. łączna ilość graczy Age of Conan wynosi coś koło 2000 ale jak trafisz online 100 osób to jest naprawdę dobrze smile_prosty.gif

czyli rozumiem, że nie opłaci się zaczynać w to grać obecnie ? Aż tak źle chyba nie ma? Jak zobaczylem Twojego posta to przerwałem pobieranie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...