Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Age of Conan

Polecane posty

Po przeczytaniu tekstu w najnowszym CDA na temat Coana... poczekam jednak na wersję PL. Nigdy nie przepadałem za Conanem zarówno w książce jak i w filmie czy serialu. Mimo to w Conana chciałbym zagrać zwłaszcza, że abonament ma być dość niski (czytałem gdzieś na gram.pl) a i sam gameplay mi się podoba. Może to będzie coś innego niż monotonia WoW'a, w którego aktualnie nie gram z powodu braku funduszy na kartę prepaid.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam generalnie staram się MMO unikac, i chociaż widziałem AoC u kumpla (który mile sobie w niego pykał) i byłem całkiem mile zaskoczony (nigdy jakoś na niego strasznie nie czekałem) nie mam zamiaru w niego inwestować (jeszcze), prędzej zagram sobie w Tabula Rasa, to bardziej moje klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra wygląda dla mnie bardzo ciekawie, tekst w CDA bardzo mnie zaciekawil ale nawet przy tanim abonamecnie chyba jednak wole częsciej kupowac gry niz co miesiąc płacic za jedną chocby nie wiem ile frajdy dawała. ale to juz temat do rozmowy o MMO ogółem. sama wieść ze abonament w Polsce ma być nizszy naprawde cieszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety niezbyt lubię mmorpg. Próbowałem z wieloma darmowymi, kilkoma "demami" płatnych i żaden jeszcze nie zrobił na mnie warzenia. Pograłem chwilę i wywalałem do kosza. Chyba jednak cenię sobie w grze fabułę (na pierwszym miejscu) a następnie radość z rozgrywki etc. Dla mnie mmorpg to nuda, chociaż o gustach się nie dyskutuje, czyż nie?

Z ciekawością będę śledził poczynania Conana. Może zdetronizuje wow-a? Aczkolwiek wątpię, w końcu jednym z najważniejszych czynników w biznesie jest przywiązanie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie sądzę, żeby AoC szybko pokonał WoWa. A tym bardziej przeciągnął do siebie większość lub chociażby część graczy. Jednak te 10mln, które gra w WoWa i wydaje(ło) na niego nie tak mało kasy nie będzie chciało od tak stracić wszystkiego nad czym tyle pracowali ;]. Tym niemniej Conan to ciekawa gra, po którą może się skuszę za rok :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak te 10mln, które gra w WoWa i wydaje(ło) na niego nie tak mało kasy nie będzie chciało od tak stracić wszystkiego nad czym tyle pracowali
Oj ne martw sie co do tego. Tuz po premierze WoTLK wszyscy straca dbre itemki na rzecz zielonych tudziez niebeskich itemow ;) Taka jest slodka polityka Blizzarda. "Blizniacze miecze" z Illidana, czy luk z Kil'jaedena stana sie lada moment zwyczajnie crapami ;)

Tym niemniej Conan to ciekawa gra, po którą może się skuszę za rok
Jasne. Jak ktos tu wyzej powedzial: "AoC smakuje jak wino. Czym starsze tym lepsze". Wyjda nowe patche i zobaczymy co bedzie ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem collectors edition (przypadkiem), pograłem 30 dni i czekam aż gra przestanie być betą. Gra ma gigantyczny potencjał ... ale musi pretrwać próbę 6-ciu miesięcy. Bug bugiem poganiany, brak high lvl content i wiele innych bugów skutecznie odstrasza. Gra ma sporo ciekawych pomysłów (np uzdrawianie, grałem typowym kapłanem i bardzo mi sie podobało), potrzebuje jednak sporo pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AoC jakoś nie przypadł mi do gustu. Nie wiem. Może trzeba dać Funcomowi więcej czasu? Żeby popoprawiał te najbardziej wkurzające błędy i niedociągnięcia? Bo na według mnie to na razie jest to po prostu płatna beta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ageofconan.com/trial/

Gdyby komuś jeszcze umknęło to szansa na poznanie świata Conana stoi bardzo szerokim otworem :) Powiem szczerze, że sam się zastanawiam czy by nie zassać triala i chociażby dobić do tego 20lvl (czy do którego jest ograniczenie), ale z drugiej strony zasysanie 8GB danych lekko odstrasza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O najpierw WAR teraz Conan, to chyba nie jest dobry znak dla tej produkcji (LotRO chyba też coś takiego ma).

Sam z ciekawości bym to pobrał i zobaczył czy to rzeczywiście jest takie ładne i innowacyjne pod względem walki, ale z internetem 1 mega i dosyć przepełnionym komputerem nie będę się w to na razie mieszał. Ale muszę to rozważyć, kto wie jakie nudy będą w wakacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To chyba nie jest dobry znak"? Bez triala nie kupiłbym żadnego MMO! Dlatego jak dotąd kupiłem jedno - Guild Wars. Teraz sobie właśnie zasysam Conana, zobaczymy cóż to warte i czy mnie zachwyci na tyle, bym się skusił na płatną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich serwerach gracie? Mnie wciągnęło już jakiś czas temu, jest to moje pierwsze mmo, i jest.. całkiem, całkiem :D

Sioka: najlepiej kartą kredytową, choć rozumiem, że nie każdy ma takową ;) Można chyba przelewem płacić, jest chyba też opcja czegoś w rodzaju PayPal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat, gdyż dziś wieczór AoC przechodzi na system f2p. A Polacy kochają f2p. Nie chce mi się rozpisywać więc po prostu obejrzyjcie wklejony poniżej trailer.

F2P Launch trailer:

strona do rejestracji: (w momencie pisania tego posta nie działa ze względu na to, że serwery są właśnie updatowane do wersji 2.06, która umożliwi granie i rejestrację wszystkim)

https://register.ageofconan.com

Zapraszam i do zobaczenia w Hyborii ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja.

Chyba model Free To Play + mikrotransakcje, to przyszłość tego gatunku. Blizzard też wykonał krok w tym kierunku, umożliwiając grę w World Of Warcraft to 20-go levelu przez nieograniczony okres czasu. No i nie zapominajmy o Valve i o ich darmowemu Team Fortress 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Blizz po prostu zniósł ograniczenie czasowe triala - większość gier tak po jakimś czasie robi ;)

Ogólnie, wstyd być piratem w dzisiejszych czasach, gdy jest tyle DOBRYCH gier w które można bawić się za darmo i to z różnych gatunków (Fifa Online, TF2, BF:H, BF:P4F, AoC, Lotro, LoL itd. itd.).

Tak czy siak zachęcam do spróbowania Conana, bo jest to MMO AAA i bije na głowę wszystkie inne darmowe produkcje (MMO), w które mieliście okazję zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba model Free To Play + mikrotransakcje, to przyszłość tego gatunku. Blizzard też wykonał krok w tym kierunku, umożliwiając grę w World Of Warcraft to 20-go levelu
To Blizzard zrobił coś takiego? :P Nawet nie wiedziałem więc wypada sprawdzić. Poza tym, wybaczcie za lekki offtop, ale może to nie przyszłość gatunku lecz w jednym wypadku gra co miała swoje zarobić zarobiła i na "starość" przechodzi w F2P a w innym - nie czarujmy się - nie zyskała wielkiej popularności a model z mikrotransakcjami był jedyny jaki mógł daną grę uratować ;]

Zapewne za Age of Conan zabiorę się jak zrobię czyszczenie systemu i postawienie go na nowo w 64x :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...