Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeathlyLord

Najlepsze Cut-Scenki w grach

Polecane posty

Ty spojlerze!Chociaż ze względu na specyfikację kompa nie pograłbym.

Co do tematu:Od groma takich jest w The book of unwritten tales,a najlepsze to rozdz.4-dzicz: moment gdy po pierwszym razie Nate zaczyna wyklinać chochliki.Albo gdy mamy obciąć brodę Mistrzowi Piwowarowi to pojawia się dramatyczna muzyka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gier z fajnymi intrami, cut-scenkami i outrami jest calkiem sporo. Jesli mialbym juz wybierac, to wskazalbym w kierunku produkcji Blizzarda, bo w jego grach filmiki zawsze stoja na najwyzszym poziomie. Natomiast gdybym mial wskazac tylko jedna cut-scene, to bez watpienia bedzie to klasyka w postaci Warcrafta 3, a dokladniej film pokazujacy powrot ksiecia Arthasa do Lordaeonu i powitanie z ojcem, krolem Terenasem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiele takich gier, jednakże jako lidera bez wahania wskazałbym Wiedźmina 2, najbardziej w pamięć zapadło mi intro z edycji rozszerzonej,

sceny śmierci Foltesta i Cedrika, cutscenka po walce ze Smokiem, obie walki z Letho no i zadanie "Róża Pamięci", o ile zdecydowaliśmy się iść z Triss :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście filmiki od Blizzarda.Tesu podał przykład z WarCraftem 3 ja podam coś z StarCrafta 2.Filmik otwierający kampanię HotS czyli "sen" Kerrigan o zemście czy filmik ukazujący "porzucenie" tejże bohaterki na pastwę Zergów robią niesamowite wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie z GTA Vice City całkiem niezłe smile_prosty.gif, i te słowa głównego bohatera nawiązujące do filmu Casablanca .

Tommy.Wiesz co Ken ? to chyba będzie początek naszej pięknej współpracy

Ken Rosenberg.Wiem czyż to nie wspaniałe

Albo w SOCOM 3 na Playsation 2 w czasie misji w.....polsce (Nie pamiętam dokłądnie bo grałem rok temu a grę sprzedałem)

Rozpoczna się scenka w której 3 polskich terrorystów broni młyna(Jak będziemy przy młynie)

T1.Stary masz co zapalić ?

T2.Jasne trzymaj

T1.Tego mi było trzeba

T3.Hej tu nie nie wolno palić

T2.Kto tak mówi ?

T3.Kurasz mówi...

T2.Sra...m na to co Kurasz mówi

T3.Ale Materiały wybuchowe..Paliwo

T1.Zamknij się Paweł!

T2.Materiały wybuchowe, Paliwo, rany daj spokój gadasz jak moja babcia

i potem przenosi się do domku na wsi trochę dalej w której siedzi jakiś wysoką rangą

WRT.Mam nadzieje że ci idiotci nie poszli zapalić OSTRZEGAŁEM ICH! jak ich Kurasz przyłapie to ich wszystkich powybija na drągi

tongue_prosty.gif Oczywisćie ten młyn jest do wysadzenia jako bonusowe zadanie do wykonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.W GTA 3 Joey daje nam robótkę zabrania gabloty gostka z wrogiej rodziny mafinej, zmontowanie bomby i odstawienie auta na miejsce, po tym wszystkim obserwujemy scenkę jak nasz cel wsiada do auta i ginie, :D sęk w tym slogan restauracji w której siedział mówi

Najesz się aż wybuchniesz "Eat till you explode!"

2.Intro 1szego Deus Exa, :P i te słowa na koniec, będziemy rządzić jak królowie....lepiej BOGOWIE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...