Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Avlard

Dialnet...

Polecane posty

Mam od roku internet w sieci dialog , jakiś czas temu wymieniałem cały sprzęt [nowy komputer kupiłem] przez pierwsze 2-3tyg internet działał przepięknie ale niestety od jakiś 2-3miesięcy coś się dzieje że strony ładują mi się bardzo bardzo długo [mam internet 512KB] a pliki ściągam z zawrotną prędkością dochodzącą aż do 4kb/s ;/ zwykle ściągałem z prędkością ponad 50kb czy nawet więcej teraz nie jestm w stanie powiedzieć dokładnie ile to było . Sprawdzałem umowę kilkakrotnie i nie było tam nic napisane o jakis ograniczeniach ... zastanawiam się czy to może być problem karty sieciowej gdyż żeby dialnet ruszył potrzebna jest kara sieciowa ethernet ale juznie pamiętam który model... a mam teraz zainstalowane karty : karta sieciowa 1394 , Marwel Yukon 88e8056 PCI-E gigabate ethernet controle , wan miniport (IXP) #2 , WinPoET PPPoe Adapter ... prosze o pomoc jak rozwiązać ten problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądze by to była wina karty czasami coś jest nie tak ze strony dostawcy dialog jest dziwny i tyle ale to nie tylko w nim tak się dzieje ja mam zupełnie inną sieć i czasem mam tak że pingi dochodzą do 400ms i strony też tak wolno chodzą czy to na kablu czy to na wi-fi a ściąganie sięga do 2.50kb, a teraz mam tak że pliki ściągam z szybkością 400kb/s... to nie powinna być wina karty sieciowej :) jeśli już to chyba powinna być wina routera pudełka odbierającego internet jeśli takowy posiadasz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...