Skocz do zawartości
Ghost

Urlopy

Polecane posty

lekszyn

Ledwo się pojawił, a dostał upomnienie. Ale postanowił pocwaniakować, w idiotyczny sposób ignorując moje uwagi i ponownie wystawiając do wyceny przerobioną kieszonsolkę. Po dwóch godzinach od upomnienia... Nie wiem, co sobie myślał i nie obchodzi mnie to. Takie działanie kończy się urlopem - 5 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armistan

Spam, recydywa, usunięcie moderatorskiego dopisku, zakwestionowanie uwagi moderatora w niewłaściwym miejscu i wreszcie podszycie się pod moderatora poprzez zedytowanie mojego komentarza.

Takie combo ewidentnie wskazuje na potrzebę wyjechania na urlop wypoczynkowy. Tzn. wypoczynkowy dla reszty forumowiczów, aby mogli odsapnąć od jego absorbującej osobowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogi220

Jak sama nazwa wskazuje, funkcja raportowania postów służy do raportowania nieodpowiednich treści.

Nie służy natomiast do:

- przeklinania z ominięciem regulaminu (raporty to też część forum, więc się nie udało);

- obrażania użytkowników forum (I to nawet wtedy, gdy obrażanym użytkownikiem jesteś Ty sam).

Jest lato - czas urlopów, więc daję 2 tygodnie na odpoczęcie od forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogsel5

Rzadko kiedy zdarza się, by któryś z forumowiczów nazbierał aż tyle przewinień, by można było wymienić je w punktach.

  • Ignorowanie uwag moderatora
  • Żenująco niski poziom wypowiedzi
  • Wulgaryzm
  • Dyskusja w nieprzeznaczonym do tego miejscu
  • Zerowa poprawność ortograficzna i interpunkcyjna postów

21 dni urlopu oraz moderacja postów za całokształt twórczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...