Skocz do zawartości
Ghost

Urlopy

Polecane posty

Jugazav

Jak Ci się nudzi, kolego, to się rozbierz i pilnuj ubrania. A jak Cię paluszki swędzą, to powkładaj je sobie w różne otwory ciała i mieszaj tam, może coś znajdziesz. Tutaj znalazłeś 3 osty i 30 dni urlopu za nadużywanie systemu reputacji i multikonta, a konta Jugazah i Bilazev zostają zbanowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster1942

Było ostrzeżenie za spam w komentarzach do newsów. Zamiast zrozumieć swoje wykroczenie i nie postępować w podobny sposób ponownie, user postanowił dalej spamować. No cóż. Łamania Regulaminu Forum nie mogę zakazać - ale mogę za to wysłać na urlop. Pierwszy w Nowym Roku. Dni: 30.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xrexdx

Długo będę wymieniał:

  • Handlowanie kontem Steam (recydywa).
  • Chęć kupna konta do gry MMO.
  • Nieregulaminowe podbicie tematu w Targowisku.
  • Ignorowanie uwag moderatora odnośnie zapoznania się z regulaminem Targowiska (recydywa).

A to wszystko jednego dnia, w jednym temacie.

Werdykt - 14 dni urlopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demiu

Raczył sobie powyżywać się na innych użytkownikach. Zastanawiałem się co to za zwierz, bo najbardziej pasowałby mi baran, ale jest po jesiennym redyku, więc teoretycznie powinien już siedzieć w zagrodzie. Na odstrzał łosi jest obecnie moratorium, więc nie mógłbym mu nic zrobić. Ostatecznie zakwalifikowałem go jako jelenia, na które można strzelać do końca lutego. I tym sposobem gość dostaje strzał w poroże - 14 dni urlopu i moderacja postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeadShotRocks

Dostał ode mnie ostrzeżenie za niewłaściwy język. Zamiast przeczytać regulamin raczył mi wysłać PW, z którego wynika, że mu się procesor zaczyna przegrzewać. Dlatego dostaje 14 dni na ochłonięcie. Proponuję chłodzenie wodą a'la Kmicic - studnia z zimną wodą, kubeł i wierny Soroka lejący tę wodę na głowę do skutku.

A ja zmieniam na bana, ponieważ to użytkownik, który już 4-krotnie miał banowane konto na naszym forum, w dodatku również za obrażanie innych. - Ghost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocu19

Kolega się wzburzył na wieść, że konkurs na stronie głównej został już zakończony, a on nie zdążył wziąć udziału. No cóż. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję że w przeciągu najbliższych 14 dni nie odbędzie się kolejny, bo użytkownikowi znowu przepadnie szansa na wzięcie udziału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...