Skocz do zawartości

Urlopy


Ghost

Polecane posty

popolupo96

Ja rozumiem że można się nie zgadzać z inną osobą na dany temat, jednakże trzeba umieć swoją wypowiedź skonstruować w odpowiedni sposób, bez obrażania innej osoby a także bez nadużywania wulgaryzmów. Mam nadzieję że 21 dniowy urlop to wystarczający czas na przemyślenia odnośnie tego, jak pisać komentarze do newsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox

Się zbulwersował, wolno mu. Natomiast nie wolno mu bluzgać na forum. Dlatego dostaje 3 dni wolnego. Niech w tym czasie pojedzie do jakiegoś spa, wydepiluje sobie nogi, zrobi balejaż, manicure i pedicure, weźmie kąpiel błotną i takie tam. W każdym razie, niech wróci odstresowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NiKi940325

Użytkownik chyba nie zrozumiał za co nieco ponad 2 tygodnie temu dostał ostrzeżenie i ponownie postanowił nie przebierać w słowach, przy okazji obrażając innego użytkownika. W takim wypadku wysyłam go na 14 dniowy urlop.

Manioss

7 dni urlopu za obrażanie innego użytkownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marioseda

Recydywa - wulgaryzm, niestosowanie się do zasad pisowni. Dodatkowo dyskusja z moderatorem w nieprzeznaczonym do tego temacie oraz namawianie do piractwa. Urlop na 7 dni, a za recydywę - moderacja postów.

ins3jn

Niestosowanie się do zasad poprawnej polszczyzny + stats. Urlop na 7 dni, zgodnie z obietnicą w temacie.

Zarowa

Stats. 7 dni.

mikelson

Jak wyżej... 7 dni. Za to samo.

JediMati

j.w.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...