Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Całkowicie inna ekipa zajmuje się skórkami/bohaterami itd a całkowicie inna ekipa zajmuje się w tym samym czasie poprawą bilansu w grze, likwidowaniem błędów gry itd praca jednej ekipy nie opóźnia pracy drugiej. Problem jest tylko w przypadku revorków ale jak widać riot się do tego przykłada i zazwyczaj na jedną nową postać przypada sporo revorków postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ludzie plakali ze nowi bohaterowie wychodza za wczesnie-był płacz,teraz wychodza rzadko dzieki temu wiecej osob moze na nie uzbierac i sa bardziej zbalansowane-płacz,ludzie sami nie wiedza czego chca smile_prosty.gif

Ja nigdzie nie widze problemow,ostatnio Riot zajal sie reworkowaniem starych postaci,a zmian ma byc duzo w nastepnym sezonie smile_prosty.gif

Ladnie,wyszedl mi post o niczym wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enderczek sorry ale imo jesteś w błędzie. LoL się rozwija. Riot games także. Ta gra nie będzie wieczna, dlatego teraz Riot robi co może aby utrzymać ludzi przy swoim tytule. Często eventy, konkursy oraz wydawanie nowych skórek / bohaterów to ich sposób na to aby ludzie wybierali LoLa a nie Dotę np. W dodatku twierdzisz, że tworzą tylko postacie. Ok. A co z reworkami? Ze skinami? Skiny wardów, ikony przywoływacza to fanty za RP ale nikt nie karze Ci tego kupować. Riot trzyma się z RP, i tylko dlatego ta gra jest darmowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enderczek ale ty pleciesz głupoty. Zrozum wreszcie, że przy takiej ilości ludzi grających problemy będą się pojawiać, ale ważne jest to ze Riot cały czas nad tym pracuje! Poza tym twierdzenie, że Riot nie słucha się klientów to mega przegięcie i tylko dopełnia twoje karykaturalne wypowiedzi. Kto jak kto, ale Riot jest firmą która ma niesamowity kontakt z fanami, która słucha ich narzekań ale to nie znaczy, że ma wprowadzać każda wzmiankę pojawiającą się na ich forum czy innym serwisie. Bo tak jak pisał Maniutek7, jednym się to spodoba, innym nie - wszystkim nie dogodzisz. Dochodzi jeszcze sprawa tego, że większość pomysłów community jest durna i niesie więcej minusów niż plusów. Zmiany muszą być przemyślanie, a pomysły community takie zazwyczaj nie są. Poza tym nie krępuj się, wymień straszne rzeczy jakie są potrzebne do naprawy aż tak, że grafik powinien się przekwalifikować i zacząć programować. Bo ja jakoś wiele tego nie widzę. Balans jest dobry, a to chyba najważniejsze. Stabilność serwerów? Ja nie uświadczyłem problemów od jakichś 2 miesięcy. No ale dobra, niech popracują nad tym. Wydają mało bohaterów - źle, wydają dużo - źle itd itd itd.

Nikt nie mówi, że mamy patrzeć w Riot jak w obrazek, ale kurde człowieku przeginasz w drugą stronę. Masz problem z wyjściem z bronze - wina riotu bo mają zły system mmr. Popatrz sobie jak traktują klientów inne firmy. Zobacz w jakim stanie wydano Rome2. Zobacz na politykę DLC. Tutaj zaś dostajesz świetną grę, zbalansowaną na dobrym poziomie, ciągle uaktualnianą, poprawianą, ulepszaną i za co? Za darmo! A narzekasz jakbyś placił 100 zł abonamentu co miesiąc. Chociaż jak tak myślę, to nawet przy takim abonamencie nie miałbyś wielu powodów do narzekania tak na prawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi kto był taki OP po wyjściu?

Zaraz po wyjściu Diana była mocno przesadzona. Na szczęście dostała nerfy i się skończyło. Poza tym, nie przypominam sobie żadnego champa, który po wypuszczeniu był jakoś baardzo OP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki mit? Thresh, Zyra, Zac to przecież niedawno wydane postacie, Elise, Zed, Vi, Kha, Jayce, Heca... Oni nie byli bufowani, o nie, nawet jeśli nie OP to jednak niezbalansowane. Prawda jest taka, że powypuszczano je za mocne.

Dział reworków? Ktoś pamięta rework Yi? Czemu po 2 tygodniach dostawał nerfa? Fail.

Poprawa balansu postaci? Ktoś pamięta Nunu 3.7, consume outsmitowało smite rezultat 3.8 nerf. Fail.

To są elementalne błędy Riotu. Jak można poprawiać psując?

Btw. usuwają red pot czyli elixir od fortitude z pbe? Ktoś się na ten temat wypowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Enderczek, jak zwykle zresztą. Wychodzą postacie silniejsze i słabsze. Silniejsze, albo inaczej, lepiej sprawdzające się w panującej mecie jak Zed i te które pasują mniej jak Quinn. Twoje ględzenie o Opekach to bzdura i każdy ci to mówi. Poza tym to, że ktoś dostaje nerfa to nie znaczy, że jest OP! w takim wypadku większość champów jest OP, bo jak prześledzisz sobie kilka ostatnich patchy to zobaczysz, że nerfy dostało kilkanaście albo i więcej champów. Same OPeki! Poza tym Zyra została wydana ponad roka temu, więc to nie jest nowo wydany champ. Także balans jest dobry, tylko Ty grasz w inną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna postac ktora moglaby byc ostatnio op to master yi(chociaz ma wady:slabe early,podatnosc na hard cc) pamietam jak majac freeze Lola okazalo sie ze nie chcacy zdobylem triple killakrecka_dostal.gif

Btw. usuwają red pot czyli elixir od fortitude z pbe? Ktoś się na ten temat wypowie?

Podobno to jest tylko bug

500 postów,jak miloklaszcze.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie master Yi nie był OP. Zaserwowano mu nerfa co sprawiło, że teraz prawie nie istnieje. Miał swoje minusy czyli tak jak piszesz: słabe early, podatność na CC, brak CC, zależność od farmy. W zamian miał mocne late (przy dobrym doborze drużyny). Oslabiono mu late, czyli stracił, albo zmniejszyl swoją przewagę i jest jak jest. Także nie byl OP. Nie był nawet blisko bycia OP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opeki po wyjściu: Vi, Elise, Kha, Diana itp. No było tak, ale Riot ogarnął się i teraz nie serwuje już nam takiego czegoś. Także nie ma co spinać o to. Co do nowych postaci to jest to społecznościowa gra online i ona musi się rozwijać póki jeszcze żyje bo to nie będzie trwać wiecznie. A że teraz postać wychodzi raz na ruski rok to nie ma też tego problemu z balansem i "OP" na starcie. Ogólnie Riot teraz bardziej dopracowuje postać zanim wejdzie ona do gry czyli na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opeki po wyjściu: Vi, Elise, Kha, Diana itp. No było tak, ale Riot ogarnął się i teraz nie serwuje już nam takiego czegoś. Także nie ma co spinać o to. Co do nowych postaci to jest to społecznościowa gra online i ona musi się rozwijać póki jeszcze żyje bo to nie będzie trwać wiecznie. A że teraz postać wychodzi raz na ruski rok to nie ma też tego problemu z balansem i "OP" na starcie. Ogólnie Riot teraz bardziej dopracowuje postać zanim wejdzie ona do gry czyli na plus.

Vi opekiem? Przecież po wyjściu nikt nią nie grał. Dopiero później zaczęto masowo używać jej w jungli, choć nadal cięzko mówić o byciu OP. Elise była uznawana za UP champa, bo nie sprawdzała się na midzie. Dopiero chwilkę zajęło jej stanie się królem topa, również nie była OP. Kha też nie był jakoś mega mocny po wyjściu. Diana to fakt, była OP, nie trzeba było jej ogarniać, żeby gnieść. Generalnie chodzi o to, że Riot nie wydaje mega OP champów, wydaje champy w miarę zbalansowane, dopiero meta odkrywa, lub też nie, ich mocne strony i to, że lepiej wpasowują się do drużyn.

@Up

trudno dzisiaj jednoznacznie określić mete:P Nie wiem kiedy skończyłeś przygodę z lolem, ale nadal w sumie gra się top+mid+jungler+double bot. Z konkretniejszych zmian to chyba rządzenie AD na midzie (zed, kha ale także lee, pantheon, jayce) choć to nie jest jakaś nowość. Do tego dochodzą lane swapy, ważność w zaliczaniu objectives - a więc kontrola dragona, szybkie niszczenie turretów, split push itd. Zagraj sobie kilkanaście draftów to sam zobaczysz jak to się układa;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie zgodzę się z tym. Jeśli będzie słabo grał i otrzyma raport np od 8-9 graczy z podpisem że był to trollpick, to ma duże prawdopodobieństwo że zostanie za to ukarany. Zastanie to uznane za pomoc drużynie przeciwnej i za to jest kara. Ja zawsze jak chce grać inaczej niż meta to się pytam po prostu ludzi czy mogę, jak nie pozwolą to trudno zawsze mogę sobie w następnej grze spróbować tak zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nigdzie ale to nigdzie nie ma napisane jak ma się w LOL-a grac .

Wiec jeśli chce iść double top,czy double jungle ,to nie zostanę zbanowany za to ze nie dostosowałem się do mety ,ponieważ nigdzie nie pisze ze mam grać według niej .

Wiec nie gadaj nic o żadnych troll pickach bo takich nie ma . Diana na supporcie okey czemu nie ? AP Lee Sin w jungli ? Czemu nie ? Gdzie pisze ze nie wolno ? Ktoś ma dostać bana za to ze gra jak chce ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...