Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

To niby co się maxuje najpierw na fizzie jak nie E? Chyba coś się musiało pozmieniać odkąd ostatnio nim grałem : /

Maxowało się Q albi W. Tak było zawsze i tak się robi nadal.

Co do pana wyżej, to uwielbiam takie posty;) My tu rozmawiamy o kontrowaniu przez Ryze, a Ty wyjeżdzasz o tym, że nas biją na midzie. Spoko, tylko wytłumacz mi skoro nie masz problemów na midzie grając Fizzem to czemu nie jedziesz na mistrostwa? Zabrakło miejsca w autobusie czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że zagrałeś Fizzem na Ryza, skoro twierdzisz że owy Ryze go kontruje, więc musiałeś dostać bęcki na tym lanie, czyż nie ?

Co ma wygrywanie lane do bycia pro playerem i wyjazdów na mistrzostwa ? W tej grze jest wiele innych czynników wpływających na wygraną. Widzę chciałeś być fajny, ale się nie udało sad_prosty.gif

Nie chce zaczynać jakiejś wojenki, ale wprawiasz ludzi w błąd mówiąc że maksuje się W/Q na Fizzie. Tym razem postaram się przytoczyć dlaczego skoro na słowo nie wierzysz. Otóż :

Maksując Q zyskujemy niewiele dmg, w sumie groszowe sprawy, maxując W zresztą podobnie (W nawet na 1 lvl bije niesamowicie dużo dmg) a w zamian tracimy możliwość outpushowania i częsty escape z E (cd na 5 lvl to 8 sek (7,6s z 4% masteries na cd), na 1 około 20, nie pamiętam dokładnie ). Maxując E możemy nie brać flasha a w zamian barierę (lvl 3 dive np) lub jeśli wolimy wywierać presję teleport, a sam dmg z E jest nie mały i pomaga w early.

Podsumowując E lepsze w każdym aspekcie, nie biorąc robiąc tego skazujemy się na ciągły push ze strony enemy, którego nie możemy odpierać.

Jeśli nie wierzysz moim tezą, to popatrz na LCS,y, streamy, każdy pros maxuje E, bo zapewne oni są Twoimi idolami, to może to Cię przekona smile_prosty.gif

NIe wiem co mogę jeszcze dodać by zmienić twoje zdanie, wiem tylko że to ja mam racje.

EDIT:// Znalazłem cyferki. LVL 5 Q 130 dmg 6sec cd, LVL 5 E 270 AOE dmg 8 sec cd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Eve AP na midzie dalej jest grywalna? Dawno jej nie widziałem a kiedyś siała pogrom.

AP Evelynn jest genialna do jungli jako taki pogromca noobstwa. To jest jej miejsce i zastosowanie - niższe dywizje i jungla. Tylko nie buduj Lizzarda a ten przedmiot dający AP dla junglera i spell vamp (nie pamiętam nazwy). Potem możesz Liandry's Torment, Sheen, LB i Rabadona. Dobry jest też Rylai. Na noobstwie robi pogrom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym tygodniu, co wtorek, jest udostępnianych 10 darmowych bohaterów. Ich możesz sobie testować i wybrać odpowiedniego dla siebie. Ale na początku polecam zagrać tutoriala i grę treningową. Tam nauczysz się podstaw i resztą postaci pójdzie Ci w miarę łatwo. :) Anyway: ze swojej strony polecam Annie i Ashe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh 6 promotion series przegrany ;/ No trudno kiedyś sie uda. Do promotion dochodze bez problemu ale potem sie blokuje i nie dość że przeważnie mam troche gorszych teammates to jeszcze dochodzi masa moich błędów... Macie jakieś sposoby na promotions ? :) Pytam z ciekawości :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam teraz gram promotion, 2 wygrane, 1 przegrane i jeden bug ( problem z dyskiem, nie dało się odpalić zminimalizowanego okna LoLa) i przez buga mam dodge z lobby, co zapisało jako porażkę... więc wszystko się teraz rozstrzygnie :D jest jakiś pro który by mi pomógł z tą jedną grą by w końcu uciec z brązu? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Eve AP na midzie dalej jest grywalna? Dawno jej nie widziałem a kiedyś siała pogrom.

AP Evelynn jest genialna do jungli jako taki pogromca noobstwa. To jest jej miejsce i zastosowanie - niższe dywizje i jungla. Tylko nie buduj Lizzarda a ten przedmiot dający AP dla junglera i spell vamp (nie pamiętam nazwy). Potem możesz Liandry's Torment, Sheen, LB i Rabadona. Dobry jest też Rylai. Na noobstwie robi pogrom.

Może i taa ale ja polecam Eve do jungli budowaną pod AD.

Mobilitki, Lizzard, BotRK, Trinity, reszta jakieś sytuacyjne. Podbiegasz z odpalonym W i robisz te 3-4 aa + Q spam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polglishpl

Fenomen LoLa? Może to, że jest dość łatwa do załapania (imo łatwiejsza niż dota) i jednocześnie trudna do wymasterowania. Plus te kilka niezłych pomysłów i miła dla oczu grafika. Tu widzisz co się dzieje nawet w teamfightach w przeciwieństwie do doty. A fun z gry? Równie dobrze można się spytać czemu CS 1.6 był grany (lub nadal jest, nie śledzę) przez tak długi czas mimo okropnej grafiki. Odpowiedź: gameplay is fun. Osobiście po ponad 3 latach gry nadal czerpię z niej przyjemność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i taa ale ja polecam Eve do jungli budowaną pod AD.

Mobilitki, Lizzard, BotRK, Trinity, reszta jakieś sytuacyjne. Podbiegasz z odpalonym W i robisz te 3-4 aa + Q spam.

To w sumie obojętne. Można jak najbardziej robić jej odpowiednik buildu pod ad. Build pod ap to tylko moje osobiste preferencje i też masakruje dzięki LB. AD carry schodzi w 0,5 sekundy. Oczywiście trzeba wbić się mądrze i nie jako pierwszy bo to się może źle skończyć. Można np. próbować zajść od tyłu na niewidce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Corkim?

W tym momencie ma jeden z największych winratów 53.23. Zbuffowali go w ostatni patchu tzn. zbuffowali Tri-Force, jeszcze wcześniej zmniejszyli mana costy. Kupiłem go wczoraj i po 6 lvl i Tri-Force jest naprawdę zbyt OP, a w late świetnie zabija tanków(pasyw+E).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Corki'ego i buffa triforce, najlepiej obrazują to trwające właśnie mistrzostwa - pierwszy dzień,Corki w 8 na 10 gier, w pozostałych ban, zawsze z triforce (w ogóle triforce chyba w każdej grze miał przynajmniej 1 ADC, w ostatniej Genja na Kog'Mawie), w conajmniej połowie gier z dzisiaj Corki dosłownie kosił wrogie teamy.

Podobał mi się, chyba z OMG, Corki z triforce i magic pen. butami dla wzmocnionego poke z Q - ciekawy pomysł.

Jeszcze co do pierwszego dnia mistrzostw

(bo udało mi się przesiedzieć całe w ramach nocek kampanii wrzesniowej studentów), to krótko - zbyt wielu zaskoczeń nie było. Może poza wygraną Gambit nad Ozone, ale na to po cichu miałem nadzieję.

Rzeczy teroetycznie zaskakującej - wygranej Vulcun nad Fnatic natomiast się spodziewałem, jak zobaczyłem picki to już byłem 99% pewien kto wygra smile_prosty.gif.

Zaskoczyła mnie jeszcze popularność Vi, a raczej dlaczego akurat dopiero teraz ktoś wpadł na to, że można mieć fajnego, dość twardego inicjatora z niezłym dmg (nawet budując full-tank).Champion praktycznie nieistniejący w LCS zostaje wybrany 3 razy przez NA i raz przez EU. Ogólnie ostatnio dostrzegam duzy wzrost popularności Vi na serwie NA (bo tam gram).

Ciekawe.

@Dół. K, ale pisać to piszę,bo uważam to za ciekawszy temat, niż kolejne omawianie tych samych champów, czy narzekanie, że nie można wyjśc z ligii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście bardzo się zdziwiłem, gdy podczas "wstępu" Krepo i DoubleLift powiedzieli, że po ostatnich zmianach Ez i ZWŁASZCZA Corki dostali potężnego buffa, gdzie Corki może być firt pickiem/banem :O Ja tam Corki'ego mało kiedy widziałem. Teraz pewnie będzie wysyp.

Wczoraj się tak jarałem startem turnieju, imponowało mi ~350 tys. widzów na głównym kanale na twitchu i ~150 tys. na YT. I się wczoraj rozczarowałem:

GG zostało rozbite przez TSM. TSM, który co prawda popularny jest bardzo, ale ja ich nie lubię... Jak kiedyś tam wpadałem na ich streamy to za każdym razem trafiałem na (zwłaszcza u ich junglera) tonę "faków i szitów".

Póżniej nadszedł czas na to wielkie SKT- opóźnienie mnie skłoniło do pójścia spać i dzisiaj rano obejrzałem powtóreczkę. No i Pomimo przegranej to LD nie grali przynajmniej takiego jednobramkowego spotkania, jak GG.

Ale ale ale- tak mnie dziwił ten "Hype" na tego "fejkera" że MVP, że probably best midlaner in the world... WOW- dał czadu. Nie tylko on- cały ich team był niezły.

Teraz z uciechą skończyłem powtóreczkę TSM vs OMG: przebieg jak i wynik mnie usatysfakcjonował :)

No- my się tutaj jaramy swoimi Pr0sami, aż przyszli Azjaci :D Tego się właśnie spodziewałem.

Teraz widzę, ze transmisja się skończyła, także można spróbować jakiegoś rankeda, a później powoli oglądać dalsze mecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam na twitchu ani na YT finałów, bo lagi są niemiłosierne na tych dwóch streamch. Polecam alternatywę A.

Mecze bardzo mnie zadowoliły. Obejrzałem niestety tylko 3 pierwsze, ale były one dla mnie wystarczające, żeby poczuć mistrzostwa. Obecnie oglądam sobie powtókę OM|G vs. SKT na YT. Jestem ciekaw tego pojedynku. Jak wypadł. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem chyba pierwsze cztery mecze, teraz oglądam powtórki z Fnatic w roli głównej i trochę się obawiam, od czasów Shusheia kibicuje tej drużynie, ale w tych mistrzostwach mogą mieć spore problemy z reprezentacjami Azji. SKT jest naprawdę dobrą i zgraną drużyną (przykład jak rozgromili Lemondogs). Naprawdę nie wiem co tam robi Gaming Gear, oni są chyba tylko po to, żeby ułatwić innym drużynom dostanie się do dalszych etapów rozgrywek (zamiast nich widziałbym tam EG, ale niestety...).

Bardzo mnie rozczarowała gra Vulcun vs. Fnatic. W przypadku drugiej drużyny spodziewałem się czegoś lepszego, nie widziałem u nich żadnego zgrania, grali tak jakby im się naprawdę odechciało uczestnictwa w tych mistrzostwach.

EDIT: Obejrzałem mecz Fnatic vs. Mineski - ładnie się Europejczycy wyżyli po przegranym meczu. Atakowanie Nexusa w 16 minucie? Ładnie, szkoda, że nie udało im się go zniszczyć właśnie wtedy, bo potem tylko niepotrzebnie przedłużali grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...