Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

@2real4game

Porównaj http://www.lolking.net/charts?region=all&type=champion-winrate&range=monthly&map=sr&queue=1x1&league=diamond z http://www.lolking.net/charts?region=all&type=champion-winrate&range=monthly&map=sr&queue=5x5&league=diamond To są statsy z ostatniego miesiąca z każdego regionu. Tryndamere nie istnieje w team playach.

Dokładnie tak jak staram się ludziom to wytłumaczyć. On jest mocny ale TYLKO w soloq. Czemu nikt nie gra w team playach? Zastanowiło to kogoś? Czemu nikt go nigdy nie pickował, pomimo broken masteries i w ogole opekowatości? Bo jak drużyna się komunikuje to tryndamere jest kompletnie bezużytecznym pickiem. Póki nie dostanie reworka to będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo on był OPekiem ledwie tydzień... Sezon się skończył, weszły zmiany, nikt nie wywracał strategii P/B do góry nogami, zwłaszcza że wszyscy wiedzieli że to szybko zostanie poprawione bo Riot bodaj po 2 dniach zapowiedział hotfix. Czy będzie używany w drużynowych rozgrywkach po hotfiksie? Znowu będzie sytuacyjnym wyborem, bo jednak usunięcie leczenia z critów na minionach dotknęło go solidnie, zostało tylko na biciu czempionów (co nadal jest buffem). Ma jednak jedną, interesującą zaletę: jest mocny na Gangplanka, co może poluzować trochę bany pirata (jak pamiętamy na Worldsach miał P/B bliskie 100%). Nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś go wypróbował, zwłaszcza jeśli zmienią format LCS na BO2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sleeskee

A co Trynda zrobi z Jaycem? Ten może trzymać dystans i zabije go pokiem. Bardzo bezpieczny top laner.

Jak Trynda ma sobie radzić z pokiem beczek? Zresztą chyba GP dostał jakieś nerfy. Aczkolwiek się nie wypowiem bo nie skupiałem się na nim.

Ten buff jest dla każdego ad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jayce'a kontruje Irelia, Irelię kontruje Olaf itd. - na tym to przecież polega, aby był counterplay. :) Wspomniałem tylko Tryndę jako kontrę dla popularnego GP, wiadomo że nikt barbarzyńcy w ciemno nie picknie. Pirat nie szasta beczkami, najczęściej używając liniowego combo z dwóch do zdjęcia hurtem całej fali minionów, automatycznie pushując - to nie jest czempion farmiący pod wieżą. Dlatego próbowana była Riven jako kontra GP z racji jej mobilności, teraz jak Trynda jest nieco bezpieczniejszy to kto wie - z racji iż GP pcha linię to jest więcej miejsca na macanie oponenta mietkiem. Zobaczymy co tam prosi skomponują.

Jeśli chodzi Tobie o ten buff, który wzmocnił Tryndę (Warlord's Bloodlust), to nie jest on dla każdego AD bo nie każdy tego Keystone'a używa. W zasadzie tylko czempioni autoatakujący, budujący crity, mogą to skutecznie wykorzystać - acz ADC imo lepiej działają z Fervor Of Battle (stakujący się dmg). GP i Jayce raczej Deathfire Touch, bo fajniejszy dla poke'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sleeskee

Chodzi mi o to, że ten buff może sobie wziąć każdy ad. Przynajmniej Ci, ktorzy mogą sensownie kryty walić. Jak np GP. On i tak ma chyba wewnętrzny cd jak się nie mylę więc nie trzeba stać i auto atakować, wystarczy sprzedać kryta co ileś tam sekund.

Ba, wg opisu GP by się leczył krytami z beczek...

  • Your critical strikes against Enemy Champions heal you for 15% of the damage dealt and grant you 20% attack speed for 4 seconds (2 second cooldown).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rework Poppy jakoś do mnie nie trafia. Owszem fajnie wygląda nowy model, ulta jest widowiskowa, ale jakoś wolę tą starszą - to robiło z poppy niedocenianą maszynę do niszczenia. Niszowa postać także mało kto będzie narzekał. Podobnie się czułem przy reworku Evelynn - kiedyś coś znaczyła, a niewidzialność ze stunem budziła niepokój na linii. Teraz to tylko takie meh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illanoi to pick który ma jak obić przeciwnika przynajmniej w early game jednak gdy dochodzi do bezpośredniego starcia to ma małe szanse ucieczki z niej w zamian za to nie wielu może uciec przed nią gdy odpali ulta ( te skoki ). Podsumowując Illanoi albo umiera albo zabija i innej opcji dla niej nie ma ( po 6 lvl oczywiście) jako że słabo skaluje się do late nie może się po prostu wyfarmić stawia ją to w bardzo trudnym punkcie jeśli chodzi o obecną metę. Obecnie jest chyba najsłabszym molochem na topie. Wypowiedź w kontekście fazy linii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundo jest teraz jedną z najsilniejszych postaci na topa, więc bierz w ciemno, po złożeniu dwóch itemów może już brać na klatę tonę obrażeń, jako trzeci item polecam Warmoga ze względu na jego pasyw. Oczywiście masterka Grasp of the Undying działa na nim najlepiej. Vladimir w aktualnej mecie nadaje się bardziej na mida, na topie większość championów łatwo go pociśnie po złożeniu pierwszego itemu (którym zazwyczaj jest Rageblade). Olaf też jest mocny. Osobiście polecam też Jaxa, którego można później budować pod tanka - najpierw Rageblade i Hextech, potem możesz Iceborn Gauntlet zbudować dla pancerza i pasywki z Sheena, a na końcu jakiś Spirit Visage i Dead Man's Plate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renekton dobrze obecnie wygląda. Na fazę linii można brać na nim Ravenous Hydrę dla wygodniejszego farmienia, a później podmienić ją za free na Titanic Hydrę gdy zejdziemy z linii mając już itemy tankowate. Samo ultnięcie w teamfighcie robi mnóstwo zamieszania. Hecarim staniał do 4800 IP, również jest postacią która zawsze coś wnosi. Sion jest powolnym klocem, ale może się sprawdzić jako mięsna zasłona jeśli po drugiej stronie jest niemobilny ADC pokroju Miss Fortune (CC). Ale chyba faktycznie najmocniejszy obecnie jest Mundo - nudny w graniu, ale nie do zabicia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, fajna opcja. Ja dostałem Kalistę, za ~300rp naprawdę żal było nie kupić. Zastanawiam się też nad Lee Sinem. Mam do kupienia Knockout (945RP) oraz Muay Thai (682RP) - wybiorę chyba pierwszą opcję, mimo tego, że już mam skin do Lee Sina (Tradicional).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...