Jump to content
Black Shadow

League of Legends

Recommended Posts

@up Skoro widziałeś tylko skrót, to zapewne nie odnotowałeś faktu, co ten Steve odwalił... Jezu, ja można użyć teleport na wieżę, której już właściwie nie ma?!?! Takie rzeczy nie zdarzają się nawet w mojej trashowatej platynie...Dżizas fak. To nie był żaden outplay, tylko głupota tego OP topa... W ogóle rotacje ze składem ROCCATów, to jakiś żart. Wymienili BAARDZO dobrego tooplanera, jakim był Xaxus, na Overpowa (decent midlanera), który kompletnie nie odnajdywał się na nowej linii. Wcześniej oczywiście była afera z podmianą Celavera (bardzo solidnego adc, który wiedział w co gra, szczególnie jeśli chodzi o team fighty) na tego całego tanka Łulajta... Potem Over wyleciał, zastąpił go jeszcze gorszy Steve...I tak z teamu top 3,4 EU, w dodatku z jedynym, w pełni ujednoliconym narodowościowo składem w całych LCS-ach, zrobił się średniaczek grzejący dolną część tabeli...Żałosne.

Edited by Glovis

@Glovis

Łatwo jest oceniać siedząc rozwalonym na krześle / kanapie, a jak super się wtedy błędy wytyka. Prawdopodobnie był to miss click zwyczajny.

I chyba jesteś jakiś nowy, Roccat był popychadłem dla LCSów, teraz aż jestem zdziwiony, że mają w miarę wyrównane win/lose ratio.

@makemebad

Gdzie te super outplaye? Jakoś nie widziałem, jedynie, że nie dali się cofnąć i tyle.

@up Po pierwsze: siedziałem na podłodze, oglądając na laptopie. Po drugie: to nie jest wytykanie błędów, tylko stwierdzenie FAKTU, który każdy, bardziej ogarnięty gracz jest w stanie odnotować. Jeśli Steve nie dostanie babysitta od Jankosa, nie potrafi grać, a jeśli już dostanie, i tak odwala taką maniane jak wczoraj.

A nowy, to jesteś raczej Ty, skoro nie pamiętasz, jak potężną ekipą był ROCCAT za czasów składu z KMT.

@Glovis

4 miejsce w 2014 summer playoffs http://lol.esportspe...Summer_Playoffs

6 miejsce w Summer round robin 2014 http://lol.esportspe...mer_Round_Robin

3 miejsce Spring Playoff 2014 http://lol.esportspe...Spring_Playoffs

4 miejsce w Spring Round Robin 2014 http://lol.esportspe...ing_Round_Robin

Przykro mi to mówić ale to zawsze byli średniacy. Nie im stawać przeciwko najmocniejszym drużynom. Smutne, bo miałem z nimi wielkie nadzieje ale meh, pokazali nie raz i nie dwa, że popełniają błędy.

2014 Season

The Spring Split was a huge success for the team. Impressive early split performances saw both Overpow and VandeR pick up a weekly MVP award each. ROCCAT spent 3 weeks at the top of the standings table mid-split, but results tailed off slightly towards the end of the split. The team ended up finishing 4th behind Alliance, securing themselves a spot in the Spring Playoffs.

ROCCAT performed well in the Spring Playoffs, but lost to SK Gaming in the semifinals. The team went on to finish in 3rd place after beating Alliance in the 3rd place match.

The Summer Split was a struggle for ROCCAT, with the team not once making it out of the bottom 3 of the standings table. A frustrating few weeks at the start of the split were followed by an overall improvement in the team's performances. Both Overpow and Jankos picked up a weekly MVP award during this period. Despite their struggles, ROCCAT placed 6th overall, clinching a place at the Summer Playoffs.

The playoffs saw the team raise their game considerably. A quarterfinal win over SUPA HOT CREW resulted in a semifinal matchup against Fnatic. The series was unexpectedly tight, with ROCCAT coming close but eventually losing 3-2 and missing out on qualification for the World Championship. A 3rd place match loss against SK Gaming meant that ROCCAT finished 4th overall.

Poza tym Ty dodałeś swoją opinię do FAKTU (teleport do wieży) jak również analizę. Faktem jedynie jest teleport, reszta to Twoje dywagacje i lanie piany.

Tylko, że ze średniaków obijających o pudło, przeobrazili się w średniaków obijających się o spadek z LCS. Poza tym oglądanie ich, to już nie jest to samo. To już nawet nie jest polski team. Nie grają nowatorskich taktyk, nie testują nowych rozwiązań, których nikt się nie spodziewa...Ech, OVer na Mordce, albo na Ziggsie z itemkiem do jungi... Xaxus na Malfajcie, Vander i jego legendarny Thresh, Celaver ogrywający Rekklesa... Gdzie te czasy?

A pianę toczą wszyscy, bo to była najbardziej żałosna porażka całego splitu. I nie jest to tylko MOJA opinia, ale opinia większości fanów, którzy już powoli mają dość bronzowych plejsów chłopaków z Roccatu.

Faktem jedynie jest teleport,

Który był...nie chcę użyć niecenzuralnego słowa, beznadziejny. Do wieży bez hapsów...Dżizas fak. Po prostu mszczą się głupie, niepotrzebne rotacje w teamie. I tyle,

@Glovis

To dalej opinia. Ja jej nie podzielam. A poza tym, jak mówiłem, nie wiemy czy to nie był miss click. Ja osobiście uważam, że po prostu za dużo stresu było.

A co do tego, że to nie polska drużyna. Cóż, niech sobie wrzuca 3 azjatów, żeby się nie wyróżniać. Popatrz sobie na NA, ciężko znaleźć różnice między nimi a koreą obecnie.

I origen zmasakrowany.

Jakiego polecacie tanky supporta podobnego do alistara(Jakiekolwiek dojście do przeciwnika,bycie czołgiem,zapewnienie ochrony swojemu adc) Leone już mam

Jakiego polecacie tanky supporta podobnego do alistara(Jakiekolwiek dojście do przeciwnika,bycie czołgiem,zapewnienie ochrony swojemu adc) Leone już mam

Braum ? Też jest twardy, niczym "bycze jaja" ( - Zoltan ). biggrin_prosty.gif

Tresh jest też uniwersalny, jak go podkoksisz.

Edited by Hrabia93
  • Upvote 1

A co sądzisz o Tahm kenchu? bardzo fajne w które potrafi uratować twojego adc lub zadać olbrzymie obrazenia przeciwnikowi(460 na 7 lvlu Nerf pls) ma też duża mobilność i bardzo fajną tarcze

O fakt, o nim też bym zapomniał. Nie dość, że twardy, to jeszcze dipsy ma takie, że przeciwnych supportów " połyka " na śniadanie :D

• Upvote 1

Tam Kencz bardzo spoko tank dps , tarcza tyle ile dmg wziałes (rito plz) super turret tanker i demejdż :D

• Upvote 1

Sion - polecam spróbować na supporcie. Ma świetny łańcuch CC, który spali niejednego flasha, potrafi ultem przygotować ganka (ignoruje CC), jego inicjacja teamfightów jest IMO bardziej pewna niż Alistara, nie potrzebuje itemów ofensywnych by zadawać solidne obrażenia (zaskakujące wręcz), ludzie zapominają o jego pasywce a gdy im przypomnisz to boją się wchodzić w wymiany. Minusem może być kosztowny po nerfie poke z E jeśli będzie się to maksować (+ trzeba uważać coby zbyt wielu minionów nie podkraść), ale to można nadrobić rushem Frozen Heart. Interesująca alternatywa w niskiej cenie, warto sprawdzić jak sprawuje się w naszych rękach.

@sleeskee

Ja natomiast lubię grać Rengarem jako support. Stoisz w krzaczkach uniemożliwiając farmę postaciom o niskim zasięgu ataku.

Czy ktoś z grających jest w stanie powiedzieć mi czy gra stała się bardziej grywalna niż była w lutym? Jestem graczem z mastera/challengera i w chwili obecnej zastanawiam się nad powrotem. Boję się jedynie rutyny jaką zacząłem odczuwać od lutego tego roku.

Czy RITO wprowadziło coś nowego co warto przetestować?

??? Przyznam, że to dość dziwne pytanie jak na (podobno) gracza master/challenge tier. League of Legends to w dalszym ciągu League of Legends. Czego się spodziewasz?

@HeXs

Miłego wbijania się do mastera życzę po takim okresie nie grania :)

Nie wiem nic o żadnym RITO ale RIOT cały czas bawi się metą, tak było, jest i dzięki bogu, będzie.

??? Przyznam, że to dość dziwne pytanie jak na (podobno) gracza master/challenge tier. League of Legends to w dalszym ciągu League of Legends. Czego się spodziewasz?

Dlaczego dziwne? LoL jest nudny był i dalej będzie, nie zmieni tego najwidoczniej nic, a szkoda. Co do "spodziewania się" to sam nie wiem - nowych itemów, albo zaprzestania budowania każdego ADC tak samo <- to była moja największa bolączka tej gry.

@up. Niby czemu? Ashe to mój ex-main, a z tego co wiem podobno teraz opek biggrin_prosty.gif

Grając w coś cztery lata po pewnym czasie się człowiekowi odechciewa brnąć w to dalej, z takim wspaniałym community jakie mamy.

Jak ktoś tu gra na wyższym poziomie to pozdrówcie Pridestalkera, chyba, że już spadł tongue_prosty.gif

@edit.

Coś "nowego" rozumiem w zmianach mechaniczno-metowych (support lee sin okazał się hidden opkiem; nowa mapa; nowy tryb) - o to mi głównie chodzi. Może jest jakiś nowy ADC, którym fajnie się gra albo już sam nie wiem :P Lepsze community? Marzenie....

Edited by HeXs
  • Upvote 1

Właśnie dlatego jest to dziwne pytanie. Tyle gier rozegrałeś i dalej oczekujesz niewiadomo czego. Powinieneś już wiedzieć, że dużo się tu nie zmieni. :D

I nie wiem jak chciałbyś inaczej budować ADC. Żeby takie coś zmienić, to trzeba by wszystko przebudować (w sensie - itemy), a to było by głupotą.

Edited by 2real4game

Niestety, dalej wierzę w cuda :D

Tak czy inaczej - na dniach pobiorę grę ponownie. Konto w niższych dywizjach jakieś załatwię to będzie idealna okazja do przetestowania nowinek z gry, bo nie oszukujmy się - zmian od lutego śledzić samemu mi się nie chce.

Dlatego zadam może pytanie odrobinę inaczej - co jest aktualnie warte uwagi w jungli lub ad carry? Roszady (jak mniemam) nastąpić jakieś musiały, chyba, że dalej króluje Lee Sin, Nidalee i Jarvan4, to będę czuł się jak dawniej tylko, że z lepszym skillem

Dlatego zadam może pytanie odrobinę inaczej - co jest aktualnie warte uwagi w jungli lub ad carry? Roszady (jak mniemam) nastąpić jakieś musiały, chyba, że dalej króluje Lee Sin, Nidalee i Jarvan4, to będę czuł się jak dawniej tylko, że z lepszym skillem

Dżungla mocno się zmieniła od lutego. W marcu Cinderhulk zastąpił Juggernauta, dzięki czemu J4 praktycznie wypadł z mety i zaczęły królować w dżungli tanki. W czerwcu Runeglaive zastąpił Magusa i pojawiła się grupa czempionów nieźle wykorzystująca Spellblade. W lipcu nastąpił rework Devourera, wracając do koncepcji Feral Flare, stąd kilka postaci odżyło (np. Shyvana, Kayle). Poza tym Elise dostała ostatnio buffa i ma aktualnie 53% winrate.

W kwestii ADC wszystko po staremu.

Dlaczego dziwne? LoL jest nudny był i dalej będzie, nie zmieni tego najwidoczniej nic, a szkoda. Co do "spodziewania się" to sam nie wiem - nowych itemów, albo zaprzestania budowania każdego ADC tak samo <- to była moja największa bolączka tej gry.

@up. Niby czemu? Ashe to mój ex-main, a z tego co wiem podobno teraz opek biggrin_prosty.gif

Grając w coś cztery lata po pewnym czasie się człowiekowi odechciewa brnąć w to dalej, z takim wspaniałym community jakie mamy.

Jak ktoś tu gra na wyższym poziomie to pozdrówcie Pridestalkera, chyba, że już spadł tongue_prosty.gif

@edit.

Coś "nowego" rozumiem w zmianach mechaniczno-metowych (support lee sin okazał się hidden opkiem; nowa mapa; nowy tryb) - o to mi głównie chodzi. Może jest jakiś nowy ADC, którym fajnie się gra albo już sam nie wiem tongue_prosty.gif Lepsze community? Marzenie....

Wygląda na zwykłe wypalenie, to nie wina gry.

@up. Nigdzie nie napisałem, że gra jest słaba dlatego przestałem w nią grać. Napisałem, że popadłem w monotonność na czym ucierpiał mój skill, dlatego grać zaprzestałem.

Dżungla mocno się zmieniła od lutego. W marcu Cinderhulk zastąpił Juggernauta, dzięki czemu J4 praktycznie wypadł z mety i zaczęły królować w dżungli tanki. W czerwcu Runeglaive zastąpił Magusa i pojawiła się grupa czempionów nieźle wykorzystująca Spellblade. W lipcu nastąpił rework Devourera, wracając do koncepcji Feral Flare, stąd kilka postaci odżyło (np. Shyvana, Kayle). Poza tym Elise dostała ostatnio buffa i ma aktualnie 53% winrate.

W kwestii ADC wszystko po staremu.

Jeżeli powrót Shyvany i Kayle jest faktem to mam już punkt zaczepny, aby do gry wrócić i spędzić kilka godzin na testowaniu różnych rozwiązań. Miło będzie wykorzystać swoje zakurzone skiny do Smoczycy i pobiegać nią w lesie :3

Dlaczego dziwne? LoL jest nudny był i dalej będzie, nie zmieni tego najwidoczniej nic, a szkoda.

Gdzie tam, wcale nie pisałeś, że to nie wina LoLa.