• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Black Shadow

League of Legends

5606 postów w tym temacie
3 godziny temu, elpasosolo napisał:

Linie czyścisz de facto łatwiej niż fizz, więc argument z minionami odpada.

Jeśli to robię, to nie mam many (rozmawiając o early).

3 godziny temu, elpasosolo napisał:

Morgany na midzie w ogóle nie widywałem od x m-cy, za bardzo pushuje linie to raz, dwa za duże cd na spellach.

A ja opisywałem jedną JEDYNĄ sytuację, nie przeczyłem, że morgany mid się nie gra... bo się nie gra ;)

A zaufaj mi, Veigarem da się dużo. Dziś nie wiedziałem na co gram, więc musiałem go picknąć i trafiłem na Kassadina - przelamiłem jak tylko się dało... ale nie zmieniło to faktu posiadania 1000AP na koniec i wyjscia z feeda do... chyba dalej feeda, ale za to największego DMG w teamie :P

@aliven Nie cytowałem, bo robiłem już Edit wiadomości i nie chciało mi się ręcznie opracowywać cytowania. Also nic do Ciebie nie mam, ale "EoT" to dobry pomysł - wysłałeś tyle przeciwnych do siebie wiadomości, że straciłeś moją wiarygodność i ta rozmowa po prostu będzie bezsensowna. Ale mimo wszystko byś nie miał tak złego o mnie zdania: nafeedowałem na rankedzie grając Nasusem, przeciwnik mnie skontrował jak grałem Fiorą biorąc Singeda, Bardem nie trafiałem z Q jak dziecko a moje Ulty były żałosne. A napisałem to wszystko, bo z poprzednich wiadomości wywnioskowałeś o moim wysokim ego, żem ja tak dobry, a inni posyssają (co akurat było do domyślenia się i mogłem spróbować temu zapobiec). A prawda jest taka, że nie jestem dobry, jestem byle G5, który nawet nie aspiruje do Diamonda czy Platyny, a co dopiero by myślał, że gra na takim poziomie... ale wiem kiedy ktoś jest gorszy i jak bardzo solo Q zabiło moją wiarę w graczy LoLa. A przegrać na lepszego, nie kontrującego, to zawsze dobra lekcja co może przeciwnik zrobić jeśli tylko jest dobry. Ale już Ci nie przeszkadzam. Zrobiłeś EoT, więc nie spodziewam się odpowiedzi, ale życzę udanych rankedów czy co tam porabiasz :)

0

Godzinę temu, MagickStalker napisał:

Jeśli to robię, to nie mam many (rozmawiając o early).

Czasem warto właśnie w cs zainwestować manę ;) Potem ew. możesz dostać blue od jng.

Godzinę temu, MagickStalker napisał:

A zaufaj mi, Veigarem da się dużo. Dziś nie wiedziałem na co gram, więc musiałem go picknąć i trafiłem na Kassadina - przelamiłem jak tylko się dało... ale nie zmieniło to faktu posiadania 1000AP na koniec i wyjscia z feeda do... chyba dalej feeda, ale za to największego DMG w teamie :P

Ok, zaufam :P Jak będziesz kiedyś chciał to możemy razem pograć, smerfa mam bodajże na goldzie bądź nierozstawionego, więc z chęcią zobaczę dobrego Veigara :P (No offense!)

0

4 godziny temu, MagickStalker napisał:

wysłałeś tyle przeciwnych do siebie wiadomości, że straciłeś moją wiarygodność i ta rozmowa po prostu będzie bezsensowna

- Nie walcz z Jaxem sam jak grasz bohaterem słabym w early.

- Mimo wszystko albo go zabijesz albo on zabije Ciebię.

- Poproś team o pomoc.

- Jak nie pomogą to graj defensywnie i oddaj wieżę jak trzeba. NIE WALCZ SAM JAK JESTEŚ SŁABY W EARLY GAME. 

- Nie walcz z nim jak sie rozkręcił. 

- Nie chodź z nim na wymiany tylko zmuś go do zużycia swojego all in (umiejętności) by potem spokojnie albo go pokąsąć albo zabić. Rinse and repeat. 

5 godzin temu, MagickStalker napisał:

nafeedowałem na rankedzie grając Nasusem, przeciwnik mnie skontrował jak grałem Fiorą biorąc Singeda, Bardem nie trafiałem z Q jak dziecko a moje Ulty były żałosne.

To norma. Nikt nie gra idealnie a nawet top 1 w challengerze nie jest nim dłużej niż tydzień. 

jestem byle G5, który nawet nie aspiruje do Diamonda czy Platyny

Widzisz ja jestem jeszcze niżej i za cholere bym pewnie nie zrobił sam tego o czym pisze z Jaxem ale to nie zmienia faktu, że tak to trzeba zrobić. Wiedza nie jest równa wygranej, mi np brakuje czesto mechanicznych umiejętności w graniu i podejmuje marne decyzje makro. A swoją drogą, można possysać jak odkurzacz a jak wiesz co robić w makro to spokojnie da się dojść do master/challenger. 

A przegrać na lepszego, nie kontrującego, to zawsze dobra lekcja co może przeciwnik zrobić jeśli tylko jest dobry

Dobry przeciwnik powinien kontrowac jak ma taka mozliwośc i nie rozwala to kompozycji drużyny. 

Zrobiłeś EoT

Odnośnie Jaxa i dyskusji na ten temat. Nie tematu lola. 

0

Do poczytania o tym co Riot robi w sprawie toksycznego community i jego filozofia na ten temat:

http://www.pcgamer.com/why-league-of-legends-is-building-more-barriers-around-its-fanbase/

Fragment:

Choosing your community 

Riot, at a certain point, had to make a tough call about what kind of player base they wanted in their game. The people who queue into a game on a fancy, expensive new skin and go 10/0/4 are definitely League fans, and they’ve supported Riot... but what if they spend their games calling someone cancer and throwing our slurs? Riot made the decision, as a company, that this was unacceptable.

These days, a good amount of Riot’s punishment is done via automated process. Reports from other players, and key phrases in chat, will automatically clean up hostile players—and if they keep that behaviour up, they’ll be swept right out of the game permanently. There is no check to see how many skins that person owns, or how long they’ve been playing. There’s one standard of behaviour, and either you meet it, or you don’t. Riot had to realize that they’d be alienating some fans with this policy, but at a certain point, quality matters more than quantity.

0

Jeśli chodzi o community i toxic graczy to Riot od dawna w sumie stara się jak najbardziej zautomatyzować cały proces i bardzo dobrze. Niestety czynnik ludzki zawsze może sporo namieszać i spowodować problemy (via niegdysiejsze sprawdzanie raportów przez ludzi, gdzie często bardziej znane osoby z automatu otrzymywały karę), a takim może być na przykład raportowanie kogoś przez grupę tylko dlatego, że .... <-- wstaw dowolny powód. Automat natomiast wykrywa najbardziej problematyczne słowa, daje ostrzeżenie, a potem adekwatną karę (do tego jakie przewinienie było wcześniej) pod czujnym okiem osób pracujących dla riotu. To samo ma się z leave busterem, który wyrzuca bezczynnych graczy i przy częstym problemie nakłada sam karę. A co do graczy, którzy wydają dużo pieniędzy to od zawsze wiadomo, że dla firmy to aż tak wiele nie znaczy. Dlaczego? Bo w skali makro strata jednego czy kilku klientów, którzy wydali nawet kilka / kilkanaście tysięcy euro / złotych / dolarów i tak nie będzie bolesna. Dlaczego? Bo jeśli uda się wyczyścić większość takich graczy, to jest spora szansa, że na ich miejsce przyjdzie kolejnych kilkanaście, którzy zostawią parę groszy. Dlatego nie ma znaczenia ile wydałeś na grę, jeśli będziesz notorycznie łamał zakazy i wyzywał innych to mocno prawdopodobne, że konto stracisz. 

Dnia 20.05.2017 o 03:30, aliven napisał:

Dobry przeciwnik powinien kontrowac jak ma taka mozliwośc i nie rozwala to kompozycji drużyny. 

Nie do końca bym się z tym zgodził. Jeśli jesteś dobrym zawodnikiem, który jest pewny swoich umiejętności to przede wszystkim ładujesz się w strefę własnego komfortu. Wybierasz postacie, które masz mechanicznie najlepiej opanowane, a także takie którymi będziesz w stanie grać najefektywniej w odpowiednim dla nich momencie. Pamiętaj, że samo wygranie linii daje dużo, ale jak nie przełożysz tego na przewagę na mapie to i tak jest spora szansa, że przegrasz. A łatwiej zrobić efekt wow bohaterem, którym zagrasz dobrze nawet jak Cie pośrodku nocy ktoś obudzi :D

0

9 godzin temu, wojtek2320 napisał:

Wybierasz postacie, które masz mechanicznie najlepiej opanowane, a także takie którymi będziesz w stanie grać najefektywniej w odpowiednim dla nich momencie

To się rozumie samo przez sie. 

Chodzi mi bardziej o sytuację gdy mamy full ad team to nie bierzemy kolejnego ad. Czy jak mamy przeciwnika, który do jungli bierze Iverna to wtedy łapiemy coś co stara się mocno go skontrować poprzez inwazję. Tego typu rzeczy. 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.