• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Black Shadow

League of Legends

O, MrAjdi widzę że masz "trochę" doświadczenia i jesteś na bieżąco, powiesz mi coś na temat alistara i gry na supporcie, jakiś mały poradnik na jego temat? Tak myślałem, żeby może spróbować tego Lola, no i jak już miałbym grać to chciałbym żeby moim mainem był Alistar, nie wiem czemu ale po prostu spodobał mi się ten czmpion i pozycja supporta. A lepiej na początek posłuchać rad gracza, który wie co w trawie piszczy, niż nadziac się na jakieś nieaktualne poradniki.

0

Napisano (edytowane)

@ayla To co napisał @MrAjdi wygląda na straszliwie zagmatwane więc powiem to łatwiej. ;)

Na początku grania buduj co gra karze - potem się nauczysz przedmiotów i będziesz sama wymyślać co i jak.

A w grze:

Staraj się czekać aż minion ma mało (zależy ile bijesz) hp, potem dobijasz z Q (tylko dobicia dają $$$, exp jest za samo stanie obok nich). Annie jako jedyna postać w grze dobija miniony czarami więc też nie przyzwyczajaj się - później będziesz to robisz przeważnie zwykłym autoatakiem, który bije o wiele mniej (więc wymaga większej uwagi, by minion padł z Twojej ręki)

Kiedy naładuje Ci się pasek pod życiem (możesz przyśpieszać za pomocą E) atakujesz wroga, bo go ogłuszysz (oczywiście robisz to ostrożnie i uciekasz po zużyciu wszystkich czarów, a jeśli przeciwnik ma przewagę 2=< zabójstw/poziomów to nawet nie próbuj - idź w obronę i staraj się stać koło wieży i tam dobijać minionki). Jeśli to ty masz przewagę to możesz ryzykować ataki pod wieżą, ale nie rób tego na niskich poziomach (ale jeśli przeciwnik ma dużo życia/ataku i jest do przodu - spodziewaj się, że to on może zabić Ciebie pod wieżą)

Jeżeli przeciwnik ciągle autoatakuje minionki - też to rób, jeśli nie - tylko wykańczaj. W ten sposób nie przesuniecie się z linią pod niczyją z wież.

Jako żeś nowa, to nie polecam jednak iść na pomoc (na dół) tylko idź na środek - łatwiej będzie załapać co i jak.

Stawiaj totemy w krzakach na rzece - przeważnie będziesz mieć tylko z jednej strony totem więc staraj się ruszać po niej, bo będziesz widziała co jest obok Ciebie (a jeśli wróg przyjdzie z drugiej, to zdążysz uciec)

Może Ci się wydawać, że kupno potek to strata kasy, ale lepiej kupić potkę za 2x 50g lub 1x 150g niż zginąć i oddać wrogowi +400g

Nie w samej grze:

Na początku nie masz zbyt wielu czarów przywoływacza, więc weź leczenie i (prawdopodobnie) ducha. Później niby możesz używać co chcesz, ale na (prawie) każdej postaci, błysk/flash to podstawa.

Także z każdym zdobytym poziomem dostajesz punkty maestrii, te akurat poszukaj na necie lub się pytaj na forum - posiadanie właściwych robi dużą różnicę

Powinnaś też pójść do sklepu i wykupić runy 2gopoziomowe (kosztują po 1 IP/PZ więc kupisz od razu), a potem złóż z nich także coś z neta/podpowiedzianego przez graczy - tak samo - duża różnica

Inne:

Also jak chcesz - MagickStulker - gram na EUNE i jestem beznadziejny, więc jeśli chcesz, to można pograć razem - będę odpowiadać na pytania i podpowiadać co i jak.

Edit:

Cholera, zapomniałem (choć wyżej było już wspomniane) - jeśli zaatakujesz wroga, to jego miniony zwrócą się przeciw Tobie. Na niskich poziomach może być to zabójcze, więc przed atakiem postaraj się zmniejszyć liczebność minionków.

Edytowane przez MagickStalker
1

@ayla

Not o lecimy. 

Witaj w LoLu! Gra nie jest ani taka straszna jak opowiadają ani nie ma community, które jest najgorsze z najgorszych. Nie zniechęcaj się do gry, LoL to gra, gdzie po 7 latach ludzie do tej pory znajdują nowe taktyki do grania na jednej mapie. Jest to szalenie głęboka gra ale, na szczęście, również bardzo prosta w obsłudze. 

Porady będa bardziej ogólne niż na konkretnego bohatera:

1. Celem gry jest zniszczenie Nexusa wroga. Tylko to da zwycięstwo. 

2. Tzw objectives to Wieże, Smok, Baron Nashor, Inhibitory i sam Nexus. Praktycznie w każdej sytuacji lepiej jest zniszczyć jeden z nich niż zgarnąć killa - bo kille nie wygrają gry same w sobie. 

3. Ponieważ lubisz mid to kilka rzeczy odnośnie mida - jest to najkrótsza i paradoksalnie najniebezpieczeniejsza linia. Równocześnie najbezpieczniejsza co jest paradoksem. Najbezpieczniejsza bo jest najkrótsza, i ciężko Ciebie zabić jak nie wychodzisz za polowęa najniebezpieczniejsza bo mozna Ciebię zaatakować z 6-8 różnych kierunków. 

4. Wizja wygrywa gry. Serio. Wardy to najlepsze co można robić dla zwycięstwa. Stawiaj je aby osłonić siebię na linii, stawiaj je na przecinających się ścieżkach itp. Pamiętaj, że możesz postawić jedynie 3 sama z siebie a potem kolejny zastepuje najstarszy. 

5. Annie jest dobrą postacią na start bo jest łatwa w opanowaniu. Last hity - czyli zabicie minionka jak ma mało życia, tak by dostać złoto, są ekstremalnie łatwe ponieważ Q Annie zwraca manę po zabiciu wroga. 

6. Minionki wroga skupia się na Tobie TYLKO jak zaatakujesz wrogiego gracza swoim auto attackiem. Nie reaguja na umiejętnośći. 

7. Wieża atakuje wg wzorca: Gracz który zaatakował innego gracza, przywołane potwory (np W Malzahara), minionki, gracz. Czyli jak sama nie zaatakujesz przeciwnego gracza wieża Ciebię zignoruje do czasu aż  nie będzie miała innych celów. Ważne - wieża atakuje pierwszego gracza, który zadał obrażenia innemu graczowi - będzie go atakować aż go nie zabije, lub nie wyjdzie z jej zasięgu. Więc 4 graczy może atakować wroga pod wieżą a ta tylko sie skupi na tym, który to zrobił pierwszy. Stąd taktyka, że tank z drużyny skupia na sobie ataki wieży a reszta, bardziej mientkich postaci, wybija wroga. To tzw Tower Dive. Obrażenia wieży są physical, więc pancerz zmniejsza zadawane przez nią obrażenia. 

8. Smoki występują w 4 odmianach i dają buffa dla calej druzyny do końca gry. Każdy buff stackuje się do 3x. Nigdy, nigdy nie będzie więcej smoków jednego typu w grze niż 3. Więc niemożliwa jest sytuacja gdy obie drużyny mają np po 2 buffy tego samego typu. 

- Smoki wiatru (białe) - dają buffa, który zwiększa szybkość ruchu poza walką.

- Smoki ziemi (brązowe) - daje buffa, ktory zwiększa obrażenia dla objectives (wieże, smoki, baron nashor, inhibitory i nexus).

- Smoki wody (niebieskie?) - daje buffa, który regeneruje procent ubytku zdrowia i many co ileś s. 

- Smoki ognia (czerwone) - dają buffa, który zwiększa procentowo siłę ataków.

Smoki pojawiają się co 6 min od zabicia - gdyby smok miał się pojawić po 35 minucie ZAWSZE pojawi się Elder Dragon zamiast żywiołowych. Ot tego czasu, każdy smok to Elder Dragon z respawnem 10 minut. Ów smok po zabiciu daje buffa na krótki czas, który zwiększa buffy wszystkich smoków jakie ma drużyna o 50% i dodatkowo ataki drużyny zadają 45 obrażeń plus 45 obrażeń za każdy buff jaki posiada drużyna. Nie ma znaczenia ich typ a jedynie ilość. Czyli 3 ognia dadzą +135 obrażeń z buffów tak samo jak jeden wiatru, jeden ziemi i jeden wody. 

9. Baron Nashor pojawia się po 20 minucie i ma respawna 7 minut. Daje buffa po zabiciu, który polepsza minionki przy graczach, jak również zwiększa obrażenia i daje regenerację zdrowia i many. 

10. Buff Elder Dragona i Baron Nashora mają czas trwania i SPADAJĄ GDY POSTAĆ ZGINIE. 

11. Na mapce są krzaki, które sprawiają, że postać z drużyny przeciwnej, o ile nie ma kogoś/coś w tymże krzaku nie widzi co w nim jest. Stąd często umieszcza się wardy w krzakach, bo nie dość, że rozświetla krzak to jeszcze teren dookoła. Krzaki dodatkowo blokują wizję jak ściany. Nie zobaczysz co jest za krzakiem, chyba, że w niego wejdziesz. Wchodzenie w nierozświetlone krzaki, jak nie widac drużyny to tzw facecheck i jest głupim pomysłem. 

12. Do trenowania również polecam Ci ARAM - ma tą zaletę, że jest szybszy, nie ma nudnej fazy ciułania złota z minionków i prowadzi do ciagłych walk.

2

8 godzin temu, Ronaldo9 napisał:

powiesz mi coś na temat alistara i gry na supporcie

Dawno nie grałem na suppie ale z tego co obserwuje to redemption rządzi niepodzielnie jako core, do spółki z itemkiem pod wardy (zapomniałem nazwy). To w sumie core każdego supporta, jako Alistar jesteś tankowym suppem więc buduj resisty i życie. 

Twoją rolą na linii jest ochrona adc i inicjowanie wymian, wspomaganie/inicjowanie ganku, poświęcanie się dla druzyny jak są sytuacje typu "ktoś musi zginąć". Alistar jest świetnym inicjatorem dzięki swoim umiejętnościom i wspaniałym peelerem (to postać, której zadanie jest ochrona adc i apc w czasie Team Fightu, niejako odciagając, stunując itp zagrożenia dla nich).

Tutaj masz poradnik z lolkinga http://www.lolking.net/guides/360169 , updatowany 4 dni temu. W języku angielskim. 

0

5 godzin temu, aliven napisał:

12. Do trenowania również polecam Ci ARAM - ma tą zaletę, że jest szybszy, nie ma nudnej fazy ciułania złota z minionków i prowadzi do ciagłych walk.

Jeżeli chce w przyszłości grać rankedy, to nie polecam na początku tłuc ARAMów. Nabij maksymalny poziom grając normale, bo inaczej możesz zbytnio wsiąknąć w ARAMy, bo te uzależniają :D

0

Napisano (edytowane)

@MagickStalker @aliven dzięki serdeczne :)

Edytowane przez ayla
0

@ayla

Jak masz pytania to pytaj, bo z głowy to ciężko mi stwierdzić co jeszcze mogłoby Ci sie przydac. 

Dla Annie na midzie najlepszy zestaw summoner spelli wydaje mi się być Ghost/Flash albo Ignite/Flash - pierwszy jest bardziej defensywny a drugi bardziej ofensywny. 

A, i odblokuj sobie wszystkich bohaterów po 450 i 1350 IP. Da Ci sporą bazę bohaterów na start a są wśród nich jedne z najmocniejszych obecnie (co nie znaczy, ze łatwi w graniu :P)

1

@aliven

Dzięki. Na razie ogarniam Annie i idzie mi zdecydowanie lepiej :) Punkty ciułam dość powoli, bo gram na razie z botami dla początkujących. Chcę sobie opracować dobrą taktykę z uciekaniem, haha. Podoba mi sie kilku bohaterów, ale na razie chcę sie nauczyć grać jednym, no i ogólnie ogarnąć grę.

0

2 godziny temu, lordeon napisał:

jeśli nakładają efekty przy trafieniu

Such as?

0

@ayla A tu jest niestety taki mały problem, bo boty grają 2 na górze, 1 na środku, 2 na dole.

Also ich taktyka to: walka/ofensywnie jeśli mają dużo hp, spokojnie/defensywnie jeśli mniej hp, ucieczka jeśli mało.

Niestety obie te rzeczy prowadzą do wyimaginowanego wyobrażenia o przyszłych meczach z ludzmi, gdzie głębia walk jest zdecydowanie większa.

PS: Ale nie żebym potępiał granie na botach - po prostu zapamiętaj, że prawdziwa gra jest trochę inna ;)

PSS: A którzy bohaterowie się podobają? :)

0

@ayla

Żadnej dobrej taktyki z uciekaniem sobie na botach nie wypracujesz. W porównaniu do żywych graczy są zbyt przewidywalne. Potencjalnych sytuacji jest wiele, tak jak i możliwości prowadzenia pogoni. Do tego dochodzi jeszcze multum postaci, których SI wybrać nie może, więc nie nauczysz się przeciwko nim grać. Wielu matchupów nie będziesz w stanie wygrać na linii praktycznie w ogóle, a early zmieni się w walkę o przetrwanie i staty lepsze niż 0/20 w 10 minucie. Gra działa mniej więcej na zasadzie kamień-papier-nożyce i takie sytuacje to norma.

0

@MrAjdi

Boty potrafią równiez roamować, gankować i być upierdliwym wrzodem wszyscy wiemy gdzie. 

15 minut temu, MrAjdi napisał:

Gra działa mniej więcej na zasadzie kamień-papier-nożyce

Niezbyt. Dota 2 działa na tej zasadzie, w lolu nie ma bohaterów ciężko kontrowanych w takim stopniu. 

0

Farmienie możesz sobie trenować na customach albo na nowym, sandboxowym trybie, jest to "chyba" lepsze rozwiązanie niż modlenie sie by dostać solo topa na botach. Ogólnie graj dużo na nowym trybie treningowym, podstawą w mobach jest zrozumienie i znanie skillsetów wszystkich postaci, potem idzie z górki.

0

@aliven

Ale są, jak już wspomniałem, nazbyt przewidywalne, co ich upierdliwość w znaczącym stopniu ogranicza.

16 godzin temu, aliven napisał:
16 godzin temu, MrAjdi napisał:

Gra działa mniej więcej na zasadzie kamień-papier-nożyce

Niezbyt. Dota 2 działa na tej zasadzie, w lolu nie ma bohaterów ciężko kontrowanych w takim stopniu. 

Dlatego napisałem MNIEJ WIĘCEJ. Poza tym, jak najbardziej trafiają się ciężkie kontry, jak choćby matchup Teemo-Singed.

16 godzin temu, lordeon napisał:
16 godzin temu, MrAjdi napisał:

early zmieni się w walkę o przetrwanie i staty lepsze niż 0/20 w 10 minucie

Nie ma nic niehonorowego w staniu pod własną wieżą i farmieniu.

Pomijając fakt, że honor to rdza na tępym ostrzu, nie przypominam sobie, bym pisał cokolwiek o czymkolwiek niehonorowym.

0

Napisano (edytowane)

Aha, i ogólnie co do ogarnięcia LoL'a, to polecam ci pooglądać po prostu streamy z tej gry. Na całe szczęście, polska scena streamingowa tego tytułu jest gigantyczna. Jest masa charyzmatycznych streamerów, od których wiele się nauczysz. Są to między innymi:

Krzysztof "Arquel" Sauć - https://www.twitch.tv/arquel -  Uważany za jednego z najlepszych polskich top lanerów, Arquel ma za sobą dużą przeszłość esportową, oraz wiele sukcesów w polskich ligach. Swietne przystosowanie do mety, oraz fantastyczne umiejętności mechaniczne czynią go świetnym nauczycielem. Na górnej alei gra zazwyczaj tankami, którymi niemal zawsze wygrywa swoje linie, ale potrafi tez zaskoczyć na "midzie", jego champion pool robi wrażenie.
Norbert "Dis" Gierczak - https://www.twitch.tv/disstream - LEGENDARNY polski jungler, tego człowieka nie trzeba nikomu przedstawiać. Człowiek, dzięki któremu LoL w polsce w ogóle istnieje, ojciec polskiej casterki, były fenomenalny komentator ligi ESL, słynie z agresywnego stylu gry oraz ze swojego stoickiego spokoju - nikomu nie udaje się wyprowadzić go z równowagi. Profesjonalność oraz wielki skill "w lesie" to jego znaki rozpoznawcze.
Remigiusz "Overpow" Pusch - https://www.twitch.tv/overpow - Polska duma narodowa, wielki polak który zasłynął na całym świecie grając w największych zagranicznych drużynach, chluba kraju która pokazywała swoje umiejętności na profesjonalnej scenie. Na jego streamach możesz liczyć na miły komentarz oraz profesjonalną pomoc od prosa. Gigantyczny champion pool, oraz nieprawdopodobne umiejętności przystosowywania się do szybko zmieniającej się mety to jego największe atuty. Szczerze polecam, Remigiusz, to jest gość.

Edytowane przez TheSinser
0

1 godzinę temu, TheSinser napisał:

Na całe szczęście, polska scena streamingowa tego tytułu jest gigantyczna

Na szczęście? No może, ja unikam polskich przejawów community lola jak ognia. 

@aylajak chcesz oglądać streamy z lola to polecam Ci lcs i stronkę lolesports.com - są to rozgrywki z mistrzostw. A jak już chcesz oglądać jakiegoś streamera to skoro mid to polecam najlepszego gracza w lola na świecie Fakera. 

0

4 minuty temu, aliven napisał:

Na szczęście? No może, ja unikam polskich przejawów community lola jak ognia. 

Same. Już same tłumaczenia na język polski (aleja, las, stwory, DWA TRRUPY) brzmią dla mnie strasznie nienaturalnie. A Polacy, których spotykam w grze, zarówno swoimi nickami jak i zachowaniem uparcie nie chcą polepszyć swojego wizerunku w grach multi. Do polecanych rodzimych streamów - jeśli angielski nie jest jeszcze najmocniejszą bronią, to nic lepszego za bardzo nie ma, ale jak dla mnie są troszkę takie... "sebixowe" (swoją drogą, co pewnie wielu potwierdzi, angielskojęzyczne gry i streamy/filmy to świetny sposób na praktykę i naukę języka, więc tym bardziej warto).

Czasami warto też spojrzeć na stronę http://www.probuilds.net/, na której można podejrzeć, jaki "setup" wybierają dla swoich postaci osoby zajmujące się tą grą zawodowo. Pewnie są i lepsze narzędzia w tym stylu, ale kiedyś to znalazłem i do tej pory się trzymam i korzystam,kiedy wypróbowuję jakąś nową postać.

1

@up Panowie, mówię poważnie, darowalibyście sobie już to malkontenctwo. Myślałem, że furiackich ekscesów Netrodala nie można zdzierżyć, ale tak naprawdę to nie do wytrzymania są kubły pomyj, jakie wylewacie na swoich rodaków. Ludzie tacy jak wyżej wymieniony to nie jest żadna większość, nawet wśród streamerów. Jasne, każdemu czasem puszczą nerwy, ale nie przesadzajmy. Nie wiem, jakim cudem udaje wam się za każdym razem trafiać na toksycznych Polaków. Musicie chyba mieć niewiarygodnego pecha albo celowo ich prowokować do flame'u. Ja na tego typu indywidua trafia raz na kilka gier i nie tyczy się ich reguła, że pochodzą wyłącznie z Polski. Serio waszym zdaniem najlepszy sposób na wprowadzenie kogoś do gry to obrzydzenie jej społeczności?

@ayla  Ze streamerów polecam Nervariena. Dobrze tłumaczy dlaczego gra w ten a nie inny sposób i jest co do zasady opanowany.

1

To nie jest malkontenctwo, tylko wynik 7 lat grania w tę grę i trafienie na jednego czy dwóch pozytywnie nastawionych rodaków. Najpewniej w grę wchodzi tu zwykła statystyka, ale nie biorę tego co mówię z pupci lub ze stereotypów.

I w żadnym wypadku nie chciałem obrzydzić komuś polskiej czy jakiejkolwiek innej społeczności, bo ta nieraz pokazała, że może naprawdę wiele, w pozytywnym znaczeniu. Mówię tylko, żeby nie przejmować się gośćmi, którzy z nickiem J**ieKryśkęPL biegają i obrażają wszystkich dookoła.

Swoją drogą, ciekawe, czy raportowanie za nieodpowiedni nickname coś daje.

0

Hejtowanie własnego narodu jak widze nadal w formie, szkoda że tak piękny kraj, jak i nasze świetne community jest tak szkalowane przez toksyczne osoby, co można zobaczyć wyżej. Polacy w grach MMO a w szczególności w LoL'u to coś, z czego możemy być dumni. Pomocni, nie wyzywają nikogo bez powodu, czego nie można powiedzieć o chociażby o osobach narodowości Greckiej lub Francuskiej. A idealnym przykładem poprawnego zachowania względem nie tylko rodaków ale i innych nacji w tej grze sa właśnie nasi polscy streamerzy. Polecam chociażby Norberta Disa Gierczaka, człowieka który wypromował tą grę w naszym kraju, ogranicza się on to "obrażania" jedynie ludzi którzy specjalnie trollują jego gry ze względu na jego status streamerski, albo Marcin Xayoo Majkut, osoba bardzo szanująca naród polski oraz swoje liczne community. Ale co tam, hejtujcie sobie własny kraj oraz rodaków bo taka moda w internecie, ciekaw jestem czy tak byście szkalowali twarzą w twarz, szczerze wątpie. Czasami sami pomyślcie, zamiast iść za modą.

0

Eh, to nie jest hejtowanie, ani podążanie za modą (która, swoją drogą, była modą kilka lat temu?), tylko dzielenie się swoimi doświadczeniami. Cieszę się, że twoje są zgoła inne, ale tak jak ja przyznaję, że pewnie nie cała społeczność jest taka, jak osoby, które spotkałem przez te lata, tak może zdrowym byłoby podobne podejście z twojej strony.

I nie widzę sensu porównywania sìę do osób z innych krajów i ich zachowania. To przy swoich rodakach w drużynie chciałbym czuć sie pewnie i bezpiecznie, na razie jestem zadowolony, kiedy są w przeciwnej drużynie. Skoro mówisz, że to się zmienia, chętnie na to zaczekam.

0

21 godzin temu, MrAjdi napisał:

kubły pomyj, jakie wylewacie na swoich rodaków

Kubłem pomyj jest stwierdzenie, że nie chce mieć z tym tworem nic wspólnego? Ok. 

jakim cudem udaje wam się za każdym razem trafiać na toksycznych Polaków

Na szczęście nie trafiam w ogóle na Polaków, podobnie jak na Rosjan. Eu West taki piękny. 

celowo ich prowokować do flame'u

Gwarantuję, że nie trzeba nikogo prowokować. Wystarczy napisać, że się nie chce mieć z nimi nic wspólnego i od razu shitstorm. 

najlepszy sposób na wprowadzenie kogoś do gry to obrzydzenie jej społeczności

No no no. Nie wiedziałem, ze obrzydzam komuś społeczność. W końcu Polacy tacy ważni i w ogóle, całe community lola to Polacy i tylko Polacy. 

19 godzin temu, TheSinser napisał:

jak i nasze świetne community jest tak szkalowane przez toksyczne osoby

Polacy tacy biedni, niech zaczną zdzierać szaty z siebie. 

Polacy w grach MMO a w szczególności w LoL'u to coś, z czego możemy być dumni

Buahahahahahahahahaha. 

Pomocni, nie wyzywają nikogo bez powodu, czego nie można powiedzieć o chociażby o osobach narodowości Greckiej lub Francuskiej

Buahahahahahahahahahahahahahahahaha. 

Polacy tacy piękni ale inni to już paskudy jak Ci Grecy i Francuzi. Mentalność na medal. 

człowieka który wypromował tą grę w naszym kraju

Gram i oglądam lola od closed bety - w życiu o nim nie słyszalem i nie słyszałbym gdybym nie przeczytał w tym temacie. No ale ja się nie zamykam w zaścianku ;)

ogranicza się on to "obrażania" jedynie ludzi którzy specjalnie trollują jego gry ze względu na jego status streamerski

Czyli jest wporzo? To tak chwalić kogoś kto okradł złodzieja, bo to złodziej wiec można. Mentalność Kalego. 

hejtujcie sobie własny kraj oraz rodaków bo taka moda w internecie

Już hejtuję własny kraj? Nieźle. Well that escalated quickly. 

ciekaw jestem czy tak byście szkalowali twarzą w twarz

Twarzą w twarz Ci powtórzę to co napisałem. 

Jak możemy zobaczyć na załączonym obrazku taki poziom reprezentuje kwiat polskiego rycerstwa w internecie. 

0

No i tutaj klasyczny popis toksyczności bez kompletnie żadnego powodu, pan wyżej się popisał. Na szczęście naród polski w grach MMO stoi na dużym poziomie, i takich sytuacji nie ma, no ale tutaj to nawet nie wiadomo co napisać, zamierzam zgłosić ten komentarz ze względu na ofensywne oraz obrażające treści, dawno nie widziałem takiej toksyczności w czyimś poście, nie rozumiem, dlaczego nie można normalnie dyskutować, tylko od razu wyzywać, i próbować wywołać flame war? To są typowe osoby szkalujące własny naród, moim zdaniem to wynika z tego, że sami jesteście toksyczni, co zaprezentował pan wyżej, i po prostu swoje sumienie zabijacie tym że przecież każdy polak się tak zachowuje. Nie, tak nie jest, polacy to osoby honorowe, które w rozgrywkach sieciowych prezentują solidny poziom, wiadomo, zdarzają się wyjątki, ale bardzo rzadko, no a to co przeczytałem post wyżej, no tragedia, nie rozumiem na prawdę takiego zachowania w stosunku do swoich rodaków, oraz ogólnego szkalkowania tego pięknego narodu, nie rozumiem macie płacone za to czy jak? Bo to prawie podlega pod zdrade kraju coś takiego, czymś takim powinny zajmować się odpowiednie służby, bo to aż chyba podpada pod jakiś paragraf. Nigdy w życiu aż tak toksycznej osoby jak pan wyżej nie spotkałem w żadnej grze oraz na żadnym potralu gamingowym, takie zachowanie potężnie mnie zszokowało, jest to nie tylko szkalowanie własnego kraju oraz swoich polskich braci ale też pokaz totalnego braku kultury, posłuchaj ty mnie człowieku, czy ty masz rodziców? Czy oni cie tak wychowali? Pomyśl o tym co by twoja rodzicielka pomyślała, gdyby zobaczyła w jaki sposób szkalujesz swój własny naród, miejsce w którym sie urodziłeś? Myślisz że była by dumna? Nie wydaje mi sie, twój ojciec zapewne by się nie patyczkował, tylko pas poszedł by w ruch, ja sobie nie wyobrażam jak można się tak zachowywać, jak można wychować taką osobę, przecież ty kolego nie jesteś jakkolwiek zdatny do życia w społeczenstwie! Nie rozumiem tego, czy jak idziesz do sklepu gdzieś to w jaki sposób odzywasz się do kasjerki? Też w taki sposób? Też jawnie na nią plujesz ze względy na pochodzenie oraz pozycję społeczną? Na prawdę, zastanów się nad tym co ty robisz nie tylko innym osobom w swoim otoczeniu, ale i samemu sobie? Rozumiem, może jesteś młody, może w szkole takie chamskie i prostackie zachowanie imponuje twoim kolegom, ale co będzie za pare lat? Chłopaku, przecież jak tak się będziesz zachowywał w dorosłym życiu to daleko nie zajdziesz! Pomyśl o tym, jak będziesz na przykład pracy szukał, i pomyśł sobie teraz że twój przyszły szef by się w taki sposób zwracał do ciebie, miło by ci było? I co, i nic byś mu nie odpowiedział, odszedł byś po prostu z opuszczoną głową, pomyśl ty troche następnym razem gdy zdecydujesz się przyszkalować naród polski oraz rodaków swoich z tej samej ojczyzny, bo tam zachowywać się nie można, troche pokory w twoim zachowaniu człowieku, w ogóle ile ty masz lat, no ile? No nie moge znieść takiego zachowania po prostu, zamierzem w tym momencie napisać do twojego ojca na platformie Facebook i poinformować go o twoim zachowaniu, no bo coś się musi zmienić, nie możesz sie tak zachowywać, mam nadzieje że twój rodziciel przetłumaczy ci dlaczego takie zachowanie jest szkodliwe dla ciebie, oraz nauczy cie szacunku do własnego narodu, bo to jest jakiś żart. W tym momencie opuszczam ten toksyczny dział, oraz zamierzam zgłosić post wyżej do moderacji tego pisma, bo po prostu nie godzi sie, by taka wypowiedź, taka agresja miała miejsce na forum największego czasopisma gejmingowego w polsce, co by sobie pomyśleli sponsorzy CDAction gdyby przeczytali, jak na ich własnym forum ktoś szkaluje naród polski, oraz nie ma szacunku dla symboli oraz godła polskiego? No moim zdaniem czasopismo mogło by bardzo ucierpieć wizerunkowo, oraz finansowo, w takim, więc przypadku apeluje do moderacji tego forum dyskusyjnego o usunięcie powyższej, agresywnej, szkalującej naród polski wypowiedzi w tempie do 24 godzin oraz zabanowanie użytkownika do którego agresywny post należy na okres przynajmniej tygodnia, jeżeli to się nie stanie, no to niestety będę zmuszony zgłosić zaistniałą sytuację do odpowiednich organów prawnych, bo przypominam że obraza narodu polskiego oraz jego mieszkańców jest prawnie zakazana, pozdrawiam, oraz liczę o pomyślne rozpatrzenie mojej prośby.

0

@TheSinser tl;dr, bo nie wiem czy to Ty napisałeś, czy to nowa copy-pasta.

Niestety, ale jakbym nie chciał, tak muszę się zgodzić z @aliven... pod każdym punktem.

Może na wyższych rangach serio jest tak dobrze, jak mówicie, ale ja nie gram dużo, a do challengera mi nie śpieszno, toteż ilość polaczków jest większa od ilości Polaków... :\

0

@TheSinser

To brzmi jak te "czy Ty masz honor i godność człowieku" copy pasta z kwejka. 

1

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.