Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2013

Polecane posty

Nie no chciałbym zobaczyć miny tych którzy narzekają na język angielski, a jak chcą włączyć grę wyskakują napisy po francusku :) A pelniaki fajnie się zapowiadają, niema co na nie narzekać, gier tych nie posiadam więc ciekawie będzie w nie zagrać (podobnie jak poprzednio).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie rozumiem narzekan,jest RPG nalezy sie cieszycklaszcze.gif

I tak naprawde pelniaki sa lepsze niz w numerze z DI gdyz:

byl tylko jeden pelniak(Farming simulator nie zasluzyl na miano pelnej wersji :D) ktorego w dodatku mialo duzo osob,a teraz jest ladna roznorodnosc(czekam na wyscigi :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperium Polskie- strategia w klimacie Europy Universalis... hmmm świetna rzecz jak dla mnie,

Overlord- zapowiada się ciekawie, napewno odpalę i pogram,

Jericho- no coz horror i to już nie mój klimat, ale gra nie najgorsza.

Do tego klient WoWP i gold do Wota też zdecydowanie na plus. Sądzę że to najlepszy zestaw od paru numerów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat interesują mnie recenzje a tu żadnej dobrej gry (na steama)icon_frown.gif

No tak, bo gry non Steam to same shity są. :rozpacz:

@pikaz, 8azyl ponoć Jericho jako horror jest słaby.

Wątpię, żebym kupił ten num, bo przez golda się rozejdzie, a poza tym nie mam kasy.

Aha- okładka jest be. :P Czekamy na remake djmatiego. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co rzuciło mi się na myśl po ujrzeniu okładki kolejnego numeru pisma to: Eeee. Co to za szpetna morda i z jakiej to gry? Alien Rage czy co? Teraz już wiemy, że jest to Lords of Fallen. Osobiście mam mieszane uczucia - twarz wojownika zajmuje 90% powierzchni użytkowej okładki, żadnych dodatkowych akcentów w postaci jakiegoś światła słonecznego padającego zza pleców lub jakiejś paproci wystającej z boku ;) Fajne wrażenia robią dziary i w sumie tyle. W tym roku ciężko będzie chyba pobić dwa w moim odczuciu rewelacyjne covery - z Bioshocka Infinite (1/13) oraz z Wiedźmina 3 (4/13). I już kończąc marudzenie "pierwszowrażenne" - układ informacji odnośnie tekstów jest jak zwykle rozwiązany dobrze, ale sam art lepszy w tym miesiącu ma nowe pismo Gramy - niby proste World of Warplanes, ale na mnie robi to lepsze wrażenie (zobaczymy jak wygląda w rzeczywistości, gdyż za jakąś godzinę mama wróci z pracy i dostarczy mi pierwszy numer "konkurencji" CDA - tak to jest jak się ma wolne w danym dniu, a sensownego kiosku w najbliższej okolicy brak). Na pocieszenie powiem, że na okładce Gramy wszystko co znajduje się od napisu WoWP w dół wygląda na delikatnie mówiąc amatorszczyznę. Tak czy siak - dyszka wydana na jedno pismo już jest - liczę na to, że będzie w nim wiele publicystyki na poziomie. 16 zł Smugglerze trafi w twoją kieszeń w poniedziałkowy wieczór. A to wszystko dzięki temu, że pomimo zawieruch na rynku prasy trzymacie się pewnie i mocno jak ten no... guma do żucia podeszwy. Nierozerwalnie :)

Wspomnę jeszcze o moim lekkim zdziwieniu brakiem recenzji GTA V w nadchodzącym numerze. Ale może to i dobrze. Lepiej ograć produkcję R* wzdłuż i wszerz oraz tak jak Bóg przykazał niż pędzikiem byleby zdążyć na deadline - o ile dostalibyście egzemplarz recenzencki z jakimś sensownym wyprzedzeniem, a tak się nie stało z tego co rozumiem. I czy w związku z tym recenzją otwierającą jest Rome 2 czy Diablo III na konsole? Chyba możesz to zdradzić :)

Ale ten post chaotyczny - a fuj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...