Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2013

Recommended Posts

Sprzedaz kodu na zloto,zloto,zloto bedzie legalna? tongue_prosty.gif

Byla chyba gdzies mowa ze ze wszytkim co jest na plytce mozesz zrobic co ci sie zywnie podoba sprzedac, rozdać potrzebujacym etc

Będzie może w tym numerze recenzja gta V ?

Ten numer będzie na wypasie - na 99% recenzja GTA V, Diablo III na konsole, może Symulator Siewcy Kukurydzy i Owsa (SSSKiO). Do tego relacja z Gamescomu oraz publicystyka, ktora zawsze stoi na wysokim poziomie. I niezapominajmy jeszcze o złocie ela fanow Rudego 102 oraz Imperium i genialnym na swój sposób Overlordzie. Dzisiaj jeszcze poznamy danie glowne i we wtorek do kiosku :)

I tak jeszcze na marginesie w piatek rzuce okiem na nowe pismo Gramy za 10 zl bez plytek. Ale spokojnie Smugg, Cda nie porzuce dla jakiegos noname'owego pisma. Co najwyzej będę kupował oba. Tak czy siak - konkurencja dla waszego pisma - nie sądzę :P

EDIT - info z markolfa - "wskrzeszenie" KSG to 84 strony. Mozna oblukac w empiku i ewentualnie dac im te ddyszke jesli bedzie to cos interesującego. Daje im 4-5 numery zycia. CDA ma monopol i ciezko mu podskoczyc :)

Edited by daveNWN

Ostatni pełniak Clive Barker's Jericho z chęcią zagram. Jak dla mnie zestaw pełniaków + kody do WoT sprawi że będzie duża sprzedaż

Smuggler może już zakładać temat ile to numerów zostanie sprzedane :-)

W nadchodzacym numerze nie ma co liczyc na typową jedynkę, lecz trzy mocne "dwojeczki". Clive Barker's Jericho to solidny, rzemieslniczy horror, ktory miałem okazję juz ograć w fragmentach. Jak dla mnie pomimo awersji do Rtsow najciekawszym pelniakiem jest Imperium, ktore zainstaluje i obadam. Pozostałe dwie gry mam na Xboksie :)

Średnio. Nie, żebym jojczył - na pewno znajdą się osoby, które przy tych grach będą się świetnie bawić. Mnie jednak żadna z nich specjalnie nie interesuje. (Od biedy Overlord, ale za mało mam czasu, żeby grać w gry, które mnie "od biedy" interesują.) CDA kupię tak, czy siak, ale gry z tego covera raczej miejsca na moim dysku nie zagrzeją.

Sprzedaz kodu na zloto,zloto,zloto bedzie legalna? tongue_prosty.gif

Naturalnie. Twoj kod, robisz z nim co chcesz.

Fajne pełniaki, nie ma co. Szczerze to nie spodziwałem się aż takich dobrych. We 2 zagram na pewno bo strategia mnie jakoś nie ciągnie. A kod na golda oddam koledze lub komuś z forum.

No nareszcie jakieś pełniaki które zainstaluję i ogram ,bo ostatnio płytki z CDA lądowały na półce bez wizyty w napędzie.Overlord jest mi znany bo dwójkę posiadam ale szczerze pisząc nawet nie słyszałem o tym Clive Barker's Jericho ale z ciekawości zainstaluję.Oby tak dalej.

Clive Barker's Jericho nie gustuję w takich grach, ale innym może się podobać. W overlorda zagram, natomiast ta strategia zbyt mnie nie przyciąga może kiedyś.

Same syfy z tych pełniaków confused_prosty.gif

Wygrales 1 osta w konkursue na "post dnia". Gratulujemy. Nagrode juz przelalem na twoje konto.

Albo jak wolisz "ale syfny komentarz".

[smg]

Dla ciebie powinni dać pełne wersje Czarnobyl 3: Underground i Unearthed: Trail of Ibn Battuta.

Napisz podanie do wydawcy CDA żeby dali pełne wersje GTA V, Remember Me i Metro Last Night. Albo do wszystkich znanych ci twórców gier żeby robili lepsze gry.

Pelniaki nie sa zle, po prostu kazdy lubi co innego.

Wedlug mnie gry sa bardzo dobre oprocz strategii (Ocena w CD-A = 4) ale tez w nia moze zagram :)

Edited by CD890

Jak dla mnie, jeden z najlepszych num w tym roku. :) Szkoda, że nie zagram, ale na pewno kiedyś to zrobię z Overlordem, a i CB:J jest ponoć niezłe. Idę obczaić reckę Przemcia.

Good job. :P

Pełniaki nie są złe. Zależy co kto lubi. Tym razem kupię, ostatnio sobie odpuściłem. Szkoda, że nie ma nic na steama.

BTW, moim zdaniem najlepiej by było gdyby CDA zrezygnowała z płyt i dawała tylko klucze na steam. Bonusy i dodatki można wrzucić na serwer www np. z co miesięcznym hasłem w czasopiśmie. Może wtedy znalazłoby się ciut więcej kasy na licencje. Wiem. była już o tym mowa.

Polskie Imperium z tego co pamiętam słaba strategia,overlord świetny i ten humor+dodatek ale czemu po angielsku?A Jericho można zobaczyć.Kody do World of Thanks już były(i tak się przydadzą).Ciekawe co będzie w tym numerze?Jeśli będą fajne artykuły to kupuje!

Jestem pod wrażeniem tej jakże wszechstronnej i wyczerpującej recenzji pełniaków dołączonych w nadchodzącym wydaniurozpacz.gif

Jak dla mnie bez wodotrysków i wielkich hiciorów które prawie każdy ma, ale za to dwie solidne gierki plus jedna na kiedyś tam - czyli nieźleok.gif

Polskie Imperium z tego co pamiętam słaba strategia,overlord świetny i ten humor+dodatek ale czemu po angielsku?A Jericho można zobaczyć.Kody do World of Thanks już były(i tak się przydadzą).Ciekawe co będzie w tym numerze?Jeśli będą fajne artykuły to kupuje!

Temu, ze polskiej nam nie chcieli sprzedac?

Właśnie luknąłem reckę Jericho Przemcia i, niestety, dostała 3/10- niby nie ma tam strachu, tylko beztroskie zabijanie stworów. Ale w jakimś numerze KŚG była recka reedycji i dostała ocenę celującą. Hm.

PS Kiedyś dawaliście w 1 num kilka gier od Ubi, teraz Codemasters to wasi fani. :admin_twisted:

Edited by Arturzyn12

Popszednie dwa pełniaki skomentowałem już a jeśli chodzi o trzeci pełniak no to liczyłem ogólnie na coś takiego z petardą icon_lol.gif no ale Clive Barker's Jericho też może być.

Dla mnie ten numer jest pod względem pełniaków świetny (poprzedni mi się średnio podobał). Po pierwsze mamy Overlorda, czyli grę która już od dawna mnie interesowała. Odkąd w CDA znalazłem (genialna gra, szkoda że nie ma sequela) GhostMaster zawsze już lubiłem być tym złym :D Dodać do tego jeszcze Jericho, które też ciekawie się zapowiada (uwielbiam horrory :) ) to numer naprawdę porządny. Dla mnie tylko to całe Imperium zbędne, jednak to tylko moje zdanie, a komuś może się ta gra spodobać (i przydać na historii :P ). Dzięki ;)