Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2013

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2013

Bonusowo:

- kody na gold do gier World of Tanks i World of Warplanes

- klient gry World of Warplanes PL

Pełne wersje

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu PL

Overlord + Raisng Hell ENG

Clive Barker's Jericho ENG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient do WoWP niezbyt mnie interesuje, podobnie jak Imperium, które ponoć jest niezbyt ciekawym rts-em czyli grą z gatunku niekoniecznie uwielbianego przeze mnie. Czekam na pozostale pelne wersje i godz. 20 kiedy to odbiorę GTA V :P BTW bedzie mozliwosc wykorzystania kodu na zloto przez tych ktorzy graja w bete WoW-a na X360?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same kody do WoT wystarczą. Brat kupi mi czasopismo i nie muszę wydawać kasy smile_prosty2.gif

Strategia to nie moje klimaty, ale gra wydaje się być ciekawa dla fanów strategii.

Nic czekamy dalej, ale i tak macie moje 16/17 złoty. Przy okazji- cena będzie taka jak zawsze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie obejrzałem sobie gameplay z tego Imperium i wyglada to trochę jak Cywilizacja, którą lubię i szanuję wiec w wolnej chwili dam jej znać, choc ostatnio ciezko z tymi momentami gdy mozna oddycjnac od pracy i nauki ;) A tu tyle jeszcze swietnych tytulow na konsoli fo ogrania echhh :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię gry Total Warowe, więc Polskie Imperium z pewnością zainstaluję. cRPG również wygląda ciekawie, na portal24h dostępne jest spolszczenie. Jak dla mnie, numer na plus, kody do WoT może sprzedam, to część/całość CD-A się zwróci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overlord to bardzo ciekawy bardziej action z jajem niż RPG, ale wart ogrania. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to ze mam juz w wersji na X360 i kupione za okrągłą dyszke :) Dodanie pelnej wersji w CDA bedzie dobrym pretekstem, aby wrocic dobtego tytułu i go ukonczyc w koncu. Miniony rulezz :P

@Arturzyn - znajomość angielskiego do dobrej zabawy przy dziele Codemasters - tym lepszym niż Flashpoint z poprzedniego numeru, nie jest ultra konieczna. Fabuła jest błaha, a najważniejszy jest ubaw i żart :)

Kolejna gra od Codies - czyzby za miesiac Red River albo wreszcie ktorys Dirt? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...