Jump to content
Sehaniaxi

Grand Theft Auto IV - Problem z detalami.

Recommended Posts

Witam. Mam problem z grą GTA IV. Dosyć nietypowy... Mam poinstalowane wszystkie patche. Otóż kiedy mam za wysokie wymagania ustawione, gra mi "miga", freezuje na ok. 4-5, pojawia się czarny ekran. Po chwili wraca po normy, ale jest to dosyć irytujące. Zauważyłem, że ten błąd pojawia się raczej przy jeżdżeniu od lokacji do lokacji, kiedy stoimy w miejscu jest to raczej rzadkie. Natomiast kiedy owe detale mam za małe, to zaczyna się komedia. Kiedy jadę np. na misję, świat przestaje być tak wyraźny, z bliska tekstury są bardzo zamazane, ba, mogę w nie nawet wjeżdżać, tak jakby komputer nie ogarnął, że jestem w tym miejscu i musi "stworzyć" dalszy świat. Nie mam pojęcia co robić. Zwłaszcza, że kiedyś wszystko elegancko działało :C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początek może spróbuj podstawowych czynności - zaktualizuj sterowniki do karty graficznej i DirectX. I lepiej by było gdybyś podał specyfikację komputera, tak na wszelki wypadek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karta : Asus Eah4770 series, 1gb

Ram: 2 gb

Procesor : Intel Core 2 Duo, 3ghz

Windows Xp 32bit

Wszystko mam zaktualizowane i dalej nic :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten drugi problem, który ty masz na niskich detalach też miałem, lub coś podobnego. Po chwili grania wszystko naokoło było rozmyte i radio w aucie się wyłączało (było słychać tylko trzask który słychać przy wybieraniu stacji, tyle że zapętlony) i zapadałem się pod ziemię lub wjeżdżałem w budynki, w tym wypadku pomogło dokupienie RAM'u, ale jak u ciebie wcześniej śmigało, no to nie mam pomysłu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@CoCieToObchodzi

Takie rozmywanie się obrazu itp. trzaski w radiu też czasem u mnie występują, ale wystarczy wlaczyc mape (ESC) i z powrotem wrócić do rozgrywki i jest wszystko wporządku. Rzadko to mam, ale zdarza się :) A RAMu mam 8 GB. Większy problem mam z bugiem gdzie zamiast trawy mam tak jakby wodę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...