Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bordouex

Tablet+klawiatura - sprzęt do notowania.

Polecane posty

Witam. Wpadłem na pomysł, aby zamiast laptopa nosić na wykłady tableta + klawiaturę. Z jednej strony jest to dużo lżejsze i mniejsze rozwiązanie, a z drugiej bateria trzyma dłuższej, niż w moim 15,6 calowym laptopie (3 godziny na samo pisanie przy minimalnej jasności ekranu). Tak więc oczekiwałbym co najmniej 7 godzin pracy na baterii. Czy w tabletach z system Android jest możliwość pisania w edytorze tekstu (coś na wzór Worda), zapisanie pliku czy ewentualna edycja? Chodzi mi o coś na wzór pliku Word'a jaki mam na laptopie i mogę przegrać na pendrive i iść wydrukować.

Jakie modele polecacie do 1000 zł? Żeby oprócz pisania były wszystkie niezbędne funkcje i żeby całość spełniała zadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak Polaris Office, ale te wszystkie programy a la Word są IMO słabe. Polecam Fast Notepad, który bez problemu przyswaja spore ilości tekstu i korzysta z formatu .txt. Dobrym rozwiązaniem może też być Everynote. Nie jest to typowy edytor tekstu, ale notatki masz zsynchronizowane na wszystkich urządzaniach, na których zainstalujesz program, co jest dla mnie ogromnym plusem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...