Skocz do zawartości

Two Worlds


exkudlaty

Polecane posty

  • Odpowiedzi 625
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mam problem z wyświetlaniem ekwipunku. Bronie podręczne zamiast wyświetlać się w dwóch okienkach pod bronią główną,wyświetlają się w slocie pierścieni, a jeden z pierścieni jest umieszczony obok hełmu, całkowicie poza jakimkolwiek oknem. Podobno jest to powtórka błędu z KŚG. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyświetlaniem ekwipunku. Bronie podręczne zamiast wyświetlać się w dwóch okienkach pod bronią główną,wyświetlają się w slocie pierścieni, a jeden z pierścieni jest umieszczony obok hełmu, całkowicie poza jakimkolwiek oknem. Podobno jest to powtórka błędu z KŚG. Proszę o pomoc.

Bo ten ,,pierscionek'' obok chelmu to jest amulet.

I mam jeszcze pytanie gdzie mozna sie nauczyc uzywania dwoch broni??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna. To jest po prostu blad gry.. jakies niedopatrzenie tworcow. Chyba, ze ktos ich zmobilizuje i zrobia dla nas nowego patcha. Ktory m.in. moglby usprawnic tego dziwnego konia.. zeby byl podobny np. do tego z Mount & Blade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie wykonywania questu "Niebezpieczny rebeliant". Dotarłem już do opuszczone chatki drwala, lecz przed nią stoi pewien osiłek, którego obecność uniemożliwia mi wejście. Gadać ze mną nie chce i odsyła mnie na drogę. Zabiłem go, by sprawdzić czy w chatce jest mój cel i faktycznie jest. Wolałbym pana osiłka nie zabijać, bo jakiegoś questa ma dla mnie, a co jest równoznaczne z kolejnym doświadczeniem. Co muszę zrobić by koleś mnie wpuścił/usunął się z drogi?(gdy on jest znaczek "drzwi" jest podświetlony na czerwono.) Domyślam się, że mam za słabe poważanie w klanie Kargów(0/10). W takim razie gdzie mam się udać by móc wykonać questy podnoszące mi ową reputację? Prosiłbym o nazwę osoby, która udziela takiego questa, jej miejsce przebywania i mniej więcej gdzie to jest na mapie, oczywiście jeżeli to jest przyczyną mego problemu ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna. To jest po prostu blad gry.. jakies niedopatrzenie tworcow. Chyba, ze ktos ich zmobilizuje i zrobia dla nas nowego patcha. Ktory m.in. moglby usprawnic tego dziwnego konia.. zeby byl podobny np. do tego z Mount & Blade.

To chyba jedynie ta wersja tak ma. Pożyczyłem dzisiaj od kumpla wersje BOX kupiona w sklepie i jakoś ekwipunek jest OK. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście dający questy dla klanu Kargów są tylko w ich głównej bazie, tam gdzie jest zaznaczona na mapie oprawa relikwii. Przed wejściem stoi strażnik, ale można go bez żadnych problemów zbić, w obozie nikt nie zauważy a brama się otworzy. Do wejścia do domku drwala powinno starczyć zrobienie prostych questów dla maga i wojownika, są obok drogi przy pierwszych domkach w głównym obozie.

Bez zabijania strażnika bramy chyba można jeszcze dostać reputację za uwolnienie dziewczyny z więzienia na wykopaliskach, ale wtedy Skeldeni mogą zrobić się agresywni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie wykonywania questu "Niebezpieczny rebeliant". Dotarłem już do opuszczone chatki drwala, lecz przed nią stoi pewien osiłek, którego obecność uniemożliwia mi wejście. Gadać ze mną nie chce i odsyła mnie na drogę. Zabiłem go, by sprawdzić czy w chatce jest mój cel i faktycznie jest. Wolałbym pana osiłka nie zabijać, bo jakiegoś questa ma dla mnie, a co jest równoznaczne z kolejnym doświadczeniem. Co muszę zrobić by koleś mnie wpuścił/usunął się z drogi?(gdy on jest znaczek "drzwi" jest podświetlony na czerwono.) Domyślam się, że mam za słabe poważanie w klanie Kargów(0/10). W takim razie gdzie mam się udać by móc wykonać questy podnoszące mi ową reputację? Prosiłbym o nazwę osoby, która udziela takiego questa, jej miejsce przebywania i mniej więcej gdzie to jest na mapie, oczywiście jeżeli to jest przyczyną mego problemu ;) .

Jedno zadanie dla klanu jest za Thabrakinem(czy coś w podobie) musisz zrobić coś w jaskini (jest zaraz za miastem), i na wykopaliskach za tymże miastem. Musisz jednak mieć 4 punkty reputacji u Skeldenów i będziesz mógł uwolnić rebeliantkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .Ostatnio kupiłem sobie najnowszy numer CD-A, zdziwiłem się gdy ujrzałem Two worlds w czasopiśmie .Mam pewnie problem związany z tą grą .Mianowicie: Instalacja Two worlds przeszła wyśmienicie ;],włączam gre,stosuje się sie do ''jak zainstalować mod do two worlds (w cd-a,dział modulatoty ) .trzebabyło tam zmieniać HDR na 2, to nie jestem pewien czy zmieniłem dobrze .Więc tak,problem tkwi w tym,że podczas grania,np. 30-40 minut gra mi się wyłącza i wyskakuje okienko (mam Windows Vista 64 bity )z problemem,wysyłaj lub nie.Bardzo proszę o pomoc .Z góry dziękuje .

P.S Komputer mam dobry,nie dawno kupiony,więc raczej nie będzie to wina sprzętu .

HELP ME PLSSSS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...