Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrb1911

HD7770 I PRZEGRZEWANIE

Polecane posty

CPU: CORE 2 DUO Q6600 OC teraz 2.9GHZ

GPU: MSI Radeon HD 7770

RAM : OCZ Reapter 1066 4x1gb

MOBO: ASROCK P5B - DE

Zasilacz : Forteon fsp500W

HDD: Segate 360gb (Nie pamiętam modelu)

Chłodzenie CPU: Gellus Tracens Lite III+

Pogram dosłownie chwilke w np. Payday 2 to dochodzi właśnie do tych 66 stopni i potem bang gra zacina się i tylko restart pc zostaje ;/. Tylko w grach mam takie cyrki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura niska, ale nigdy nic nie wiadomo. Ściągnij program MSI Afterburner i ustaw obroty wentylatora na full, potem w coś zagraj, zdaj relację (przynajmniej wykluczymy to, że karta w jakimś miejscu się grzeje; względnie potwierdzimy). A jak wygląda temperatura procka?

Poza tym wypróbuj inne sterowniki do karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było to od razu napisać, dobrze, że się zapytałem, bo już chciałem szukać innego winowajcy.

Jaki to dokładnie model karty? Masz na nią gwarancję? Czy przy tych zwiechach (i nie tylko przy nich) nie ma jakichś przekłamań w obrazie (artefaktów)?

Spróbuj w Afterburnerze obniżyć nieco takty (góra 100 MHz) i sprawdź, czy coś się zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie na kompie? Co znaczy niedawno (już po tym jak pojawił się problem, czy też to po prostu oznacza, że problem występuje od niedawna)?

Jak masz możliwość, to sprawdź jeszcze tę kartę na innym kompie, jeśli będzie to samo, to najprawdopodobniej karta jest uwalona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...