Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Inne rysunki

Polecane posty

Ten z Gramsajta był znacznie lepszy.

Który? Ten?

Szczerze ; nie rozumiem dlaczego pomysł umarł, seria zapowiadala się ciekawie. Ta postać bardziej mi się podoba niż np. postać robota Ztgmunta. Szkoda tak dobrego pomysłu :(

Jak widać zdania są podzielone. Zygmunt (pomijając fakt, że dorobił się kilkunastu odcinków) wydaje mi sie postacią bardziej sympatyczna i wiele pomysłów z Romana smiało mogłoby wystąpić pod banderą robota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy w tych rysunkach jest właśnie freestyle. Ja (czasem) coś tam piszę i też nie lubię wąskiego tematu w którym tekst ma się mieścić. Z racji uczęszczania do szkoły nie mam często możliwości pisania 'o czym chcę', tylko mi na polskim nauczycielka każe napisać coś w stylu: "co autor miał na myśli?", a ja często pisze o czym innym i to jest powodem częstych nieporozumień. Dobrze, że pan również czas i ochotę na trochę dowolności. Prace pozytywnie zaskakują. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oceniam kreske, bo pomysł jest kiepski ;( No to jedyną różnicą co do poprzednich obrazków jaką dostrzegam to sposób narysowania włosów poprzez kreski a nie jak zazwyczaj poprzez zamalowanie ;) ale według mnie nic do Pana techniki nie wnosi ;) tak jak wcześniej napisałem pomysł mi się nie podoba, kojarzy mi się z pewnym kiepskim filmem w którym grał A.Szwanceneger (NIe wiem jak się pisze jego nazwisko) a którego tytułu nie pamiętam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...