Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Klara- komiksy i rysunki

Polecane posty

Tylko ta Marzanna, nie przypomina mi Klary, a to przecierz temat o niej.
To nie marzanna, to dożynkowa maskotka ;) Jak nic- Klara w realu :P

Od fana... Bez podlizywania się od tak :) od ucznia dla mistrza :)) od syna dla ojca :D

Wzruszyłem się ;)

Jeżeli miałbym wskazywać na jakiś rysunek, wskazałbym na drugi- jest bliższy klimatom Klary (gry, rodzaj humoru). Styl udany, ale to kopia- nie wiem czy chwalić :P Jak na synka dobrze rokujesz ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zabawy programem graficznym: Klara w Matriksie ;)

post-6062-1212860715_thumb.jpg

post-6062-1212860728_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło, ale po powiększeniu pierwszego rysunku nie da się rozpoznać twarzy, co do drugiego nie mam zastrzeżeń.

Aha zapomniałem dodać, żę fajny ten temat, i że czekam na następną dawke rysunków (może zrobi Pan coś w stylu kalamburów na blogu )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl udany, ale to kopia- nie wiem czy chwalić tongue.gif

hyh starałem się by tak było by jak najbardziej dorównać oryginałowi :)) miało iść na konkurs z Klarą ten wcześniejszy myśli tata że miał bym szanse?

Jak na synka dobrze rokujesz wink.gif

dzięki tato :D. Troszkę mam pomysłów na kilka nowych postaci ale to jeszcze trzeba przemyśleć jak by coś możn by było pokazać je?

Ps. Ah był bym zapomniał można wiedzieć jak się ów program nazywa? przydał by mi się... bo szukam i nie mogę znaleść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Troszkę mam pomysłów na kilka nowych postaci ale to jeszcze trzeba przemyśleć jak by coś możn by było pokazać je?

Jeżeli masz pomysły i nie wiesz gdzie mógłbyś je pokazać, to weż udział w nowym konkursie z Klarą. Link jest w podpisie Marka Lenca. ( normalnie bym cie nie namawial, bo im wicej chetnych tym mniejsze szanse na nagrode, ale z tego co widze jest malo kandydatow do konkursu, wiec... ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem dodać, żę fajny ten temat, i że czekam na następną dawke rysunków (może zrobi Pan coś w stylu kalamburów na blogu )
Rysunki kolejne będą, ale to nie blog, strona autorska. Mam pomysł na pewną zabawę, ale nie wiem, czy jest sens zaczynania jej w okresie letnim?

Ps. Ah był bym zapomniał można wiedzieć jak się ów program nazywa? przydał by mi się... bo szukam i nie mogę znaleść
ASCII Generator. Swój mam z aktualnego wydania ?PC Format?.

( normalnie bym cie nie namawial, bo im wicej chetnych tym mniejsze szanse na nagrode, ale z tego co widze jest malo kandydatow do konkursu, wiec... ;) )
No właśnie- wszystkich zachęcam do udziału w konkursie! Póki co prac otrzymałem mało, ale mam nadzieję, że się rozpędzicie po zakończeniu roku szkolnego ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście to nie przeszkadza, że Klara nie jest kolorowa, ale uważam, że bardzo by to uatrakcyjniło całość. Dla mnie świetnym pomysłem byłoby wypuszczanie nieco dłuższych ''historyjek'' ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...